Alaçatı Limonaia*

Alaçatı Limonaia
Çeşme yarımadasının batı ucunda bulunan Alaçatı beldesinde, doğal taş ve kireç bandanalı duvarları ve ahşap kepenkleri ile Ege mimarisinin tüm özelikleri taşıyan Limonaia butik otel, huzur ve rahatlamak için bir cennet. Şehir hayatının yoğunluğundan uzaklaşmak için huzurlu bir sığınak.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
A&V Aynur & Vedat Düğün Tarihi: 15/09/2017

Biz Şirket Etkinliğimiz Için Tercih Ettik. Ve Her Anlamda Memnun Kaldık. Karşılama, Giydirmeler, Müzik Herşey Çok Hoştu. Konum Olarakta Şehrin Içinde Yer Alıyor. Tavsiye Ederim.

S&A Senem & Ahmet Düğün Tarihi: 28/07/2017

Otel Konum Olarak Mükemmel , 200 Kişilik Bir Düğün Yaptık Konumu Çok Güzel Ve Bahçe Düzeni Çok Elverişli ,Temmuz Ayında Bu Otelde Evlendik , Otel Çalışanları Sahipleri O Kadar Iyi Ve Yardımcı Oldular Ki Hepsine Çok Teşekkür Ediyorum Böyle Bir Günde Cidden En Mutlu Oldugun Zamanda Işlerin Güzel Gittiğini Görmek Mutlu Edici Ve Otel Çok Temiz , Yemek Servisini Herkes Çok Beğenmiş Buradan Limonaia Çalışanlarına Ve Burcu Hanıma Çok Çok Tşk Ediyorum.

F&A Fatma & Ali Düğün Tarihi: 05/06/2017

Mekan Açık Alanda Kır Düğünü Konseptinde. 300 Kişilik Ve Yemekli Bir Düğün Yaptık. Biz Genel Olarak Çok Memnun Kaldık,organizasyon Güzeldi,garsonların Ilgi Ve Alakası Da Gayet Güzeldi.otopark Sıkıntısı Çekmedik .Süsleme Olsun Karşılama Olsun Yemekler Cok Güzeldi Teşekkürler

E&Y Esin & Yavuz Düğün Tarihi: 11/05/2017

Kızımın Nişan Töreninde ,Limonaia Bahçesi'ni Bizlere Mekan Olarak Sağlayan Burcu Hanım Ile Guilio Bey'e Önce Teşekkür Ve Takdirlerimi Sunuyorum.yemeklerin Kalitesinden ,Müziklerin Seçimine ,Orkestra Düzenine ,Ortam Düzeninin Yerleştirilmesine ,Tören Programının Kusursuzca Uygulanması Ve Misafir Memnuniyetini Yüksek Derecede Sağlamasına ,Ikramların Servisi Esnasında Hizmet Elemanlarının Da Nazik Ve Çabuk Hizmetlerine Kadar Herşey Çok Güzel Gerçekleşti. Böyle Nezih Ortamlarda Biz Tören Sahiplerine Güven Ve Onur Verdi.törenimizden Gayet Memnun Ve Huzurlu Ayrıldık .Teşekürler

A&M Asya & Mehmet Düğün Tarihi: 20/04/2017

Otelden Servisten Ve Hizmetten Çok Memnun Kaldım.mevkii Olarak Rahattı Ve Ulaşımımz Rahat Gerçekleşti.müzikten Memnun Kaldım.bahçe Düğünü Olmasını Istiyordum Bu Açıdan Çok Memnun Kaldım.yemekleri Servisi Güzeldi.

G&O Gizem & Onur Düğün Tarihi: 22/03/2017

Düğüne Kadar Olan Tüm Süreçlerde, Güleryüzlü Ve Yapıcı Biranlayışla Yaklaşım Vardı. Anlaşmalı Organizasyon Şirketleri De Aynı Anlayışta Yardımcı Oldular.(foto+müzik+dizayn) Garson Ve Servis Elemanı Hiç Eksik Olmadı. Gecenin Sonunda Kaybolmadılar. :) Yağmur Yağması Riskimiz Çoktu Ama Hiç Stresini Yaşatmadılar. Yemekler Çok Lezzetliydi Ve Yeterli Miktardaydı. Çok Doğru Bir Seçim Yapmışız Ve Çok Memnun Kaldık. Herkese Tavsiye Ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Alaçatı Limonaia ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Alaçatı Limonaia hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap