Grand Cevahir Hotel

25 Yorum

0212 963 3990

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 8 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

D&T

Derya & Tahsin

Düğün Tarihi: 22.04.2018


Balo salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik.gerçekten herşey mükemmel bir şekilde ilerledi hizmetler olsun personel sıcaklığı olsun salonun ortamı organizasyonu olsun gerçekten çok güzeldi ve misafirlerimiz de çok memnun kaldılar.bu imkanı bizlere suna sayın Hüseyin Güler Bey .Tuğba Sayındı hanım ve... devamı 

Grand Cevahir Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  300-400 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  200-300 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  200-300 TL

Grand Cevahir Hotel Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  1.000-2.000 kişi

 • Konaklama Kapasitesi

  500-750 kişi

 • Açık Hava Kapasitesi

  200-300

 • Kokteyl Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  750-1.000

 • Otopark Araç Kapasitesi

  1.000'den fazla

Grand Cevahir Hotel Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Şehir manzaralı

Grand Cevahir Hotel Özellikler

 • Otel Türü

  5* Otel

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Engelli Girişi
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Nasıl gelinir?

  Metrobüsle gelindiğinde çağlayan durağında indiğinizde adliyenin karşı istikametindeki çıkıştan çıkıp Kolan hastanesinin aşağısına doğru yüründüğünde karşı tarafında kalacaktır. Araçla gelindiğinde mecidiyeköy ışıklarından okmeydanı yönüne doğru gelindiğinde şişli belediyesinin karşısında kalmaktadır.

Grand Cevahir Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Cevahir Hotel düğün fiyatları ne kadar?

  Grand Cevahir Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 300-400 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200-300 TL aralığından başlamaktadır.Grand Cevahir Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200-300 TL aralığından başlamaktadır.


 • Grand Cevahir Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  Grand Cevahir Hotel yemekli düğün için maksimum 1.000-2.000 kişi, kokteyl için ise maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.Grand Cevahir Hotel açık alan kapasitesi maksimum 200-300 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 750-1.000 kişidir. Grand Cevahir Hotel maksimum 1.000'den fazla araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Grand Cevahir Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Grand Cevahir Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


 • Grand Cevahir Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Grand Cevahir Hotel düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kına, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grand Cevahir Hotel Hakkında

“Yeşil Yıldız Belgeli Oteller” arasında yer alan Grand Cevahir Hotel düğün, nişan, kına gibi özel günlerin yanında mezuniyet töreni, baby shower, kokteyl organizasyonlarında da kullanılabilen çok yönlü geniş davet alanlarına sahip. Alanlarımızın konfor sağlayan mimarisi düğününüzde size sunulacak kaliteli hizmetlerle anlam kazanıyor. Otelimiz konaklama hizmetiyle olduğu kadar düzenlediği davetlerle de övgüler almayı başaran tercih edilirliği yüksek bir oteli.

Davet Alanları

Grand Cevahir Hotel havuz başı düğün isteyen çiftlerimiz için açık alan, salon düğünü tercih eden çiftlerimiz için kapalı alan alternatifleri mevcut.

●Balo Salonu: 2.500 metrekarelik kapalı salonumuzda yemekli düğün veya kokteyl düzeni fark etmeksizin 2.000 kişilik davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Salonumuz 8,5 metrelik yüksek tavanı, gerek duyulduğu takdirde ikiye ve üçe bölünebilme gibi olumlu özelliklere sahip.
●Havuz başı açık alan: Temiz havada, gün ışığı eşliğinde gerçekleşecek düğünler için 400 kişilik açık alanımızı tercih edebilirsiniz.
●After party organizasyonlarınız için farklı bir alanımız da bulunuyor.

Dekorasyon

Otelimizde sayısız mobilya ve dekoratif ürün modeli mevcut. Sizin tarzınıza, tercih ettiğiniz konsepte uygun olan parçalarla salonumuzu ve açık alanımızı döşüyoruz. Sandalyelerimizin bej-gold- siyah- şeffaf- beyaz napolyon, gold hazeran, gold- beyaz yuvarlak sırtlı gibi çeşitleri var. Masalarımız yuvarlak, kare ve dikdörtgen şeklinde olup siyah- beyaz- bej renkteki örtülerle kaplanıyor. Masa aksesuarlarımızı cam vazolar, gold- ayna suplalar, çok kollu-abajur şamdanlar, runnerlar olarak sıralayabiliriz.

Hizmetler

Lezzetli yemek menüleri ve düğün pastaları için profesyonel aşçılarımıza güvenebilirsiniz. Karşılama kokteylleriyle keyifli bir başlangıç yapıyoruz. Hazırlıklarınızı rahatça tamamlamak isterseniz hazırlık odalarımızı kullanabilirsiniz. Uzak mesafelerden davetinize katılan misafirleriniz 750 kişilik konaklama imkanımızdan yararlanabilirken, çiftlerimize düğün gününde balayı süitimizde konaklama imkanı veriyoruz. İlk evlilik yıl dönümünüzde de otelimizde konaklama fırsatı sunuyoruz.

Grand Cevahir Hotel İstanbul’un fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu dünyasında kalitenin baş rolde olduğu bir düğün yapmaktan memnun kalacağınızı diye düşünerek sizi nitelikli davet alanlarımıza beklediğimizi belirtmek isteriz. Bu özel günü en lüks şartlarda yaşamayı hak ettiğinizi biliyoruz. Otelimizde gerçekleşen düğünlere dair daha fazla bilgi edinmek için telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Telefon: 0212 963 3990
 • Adres:

  Darülaceze Cad. No:5 Şişli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Cevahir Hotel Yol Haritası

Grand Cevahir Hotel Düğün Yorumları (25)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

D&T

Derya & Tahsin

Düğün Tarihi: 22.04.2018


Balo salonunda düğünümüzü gerçekleştirdik.gerçekten herşey mükemmel bir şekilde ilerledi hizmetler olsun personel sıcaklığı olsun salonun ortamı organizasyonu olsun gerçekten çok güzeldi ve misafirlerimiz de çok memnun kaldılar.bu imkanı bizlere suna sayın Hüseyin Güler Bey .Tuğba Sayındı hanım ve... devamı 

D&O

Derya & Oguz

Düğün Tarihi: 12.09.202012 Eylül 2020 tarihinde düğünümüzü (covid kısıtlamalarıyla yemeksiz ve 1 saat olarak) yaptık. Organizasyondan Tuğba Hanıma, o gün için görevlendirilen Mehmet Beye çok teşekkür ederiz. Yemeğinden konaklamasına kadar her şey çok güzeldi ve gönlümüzce oldu! Otelin anlaşmalı olduğu MG Picturesdan da... devamı 

D&G

Dilara & Gökmen

Düğün Tarihi: 21.11.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Balo salonu çok ferah ve çok şık. Çok memnun kaldığımız için tercih etmiştik. Araştırma yapmıştık zaten tercih etmeden önce sağladığı imkanlardan sonra bu mekanı tercih ettik. Sağlamış olduğu imkanlar ve personelin kişilerle olan ilgisi çok güzeldi çok memnun kaldım ve personelin servisi olsun her... devamı 

N&B

Nurdan & Behçet

Düğün Tarihi: 12.11.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünümüzü Deliz Restaurant'ta gerçekleştirdik. Düğün için hazırlanmış hali çok güzeldi ve sıcak bir ortam vardı. Salondan sigara içen misafirlerimizin terasa çıkması bizim için çok iyi oldu. Mutfak servisinden, garsonlardan davetlilerime ilgilerinden çok memnun kaldık .

Z&E

Zeynep & Ersin

Düğün Tarihi: 10.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğünümüzü Balo III salonunda yaptık. Beklentilerimizin tümü karşılandı. Bütün ekip özenle gecenin başından sonuna yanımızdaydı. Herkese tavsiye ederiz.

A&E

Ahmet & Eyüp

Düğün Tarihi: 03.10.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


03 Ekim tarihinde yiğenimin sünnet düğününü balo salonunda yaptım. Yemekler, servis ve salon çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

B&E

Büşra & Ersin

Düğün Tarihi: 12.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Balo salonunda 650 kişilik yemekli düğünümüzü gerçekleştirdik ve çok memnun kaldık. Ailemizin tüm düğünlerini bu otelde yapıyoruz ve yıllardır kalitelerini arttırarak hizmet veriyorlar. Mekan merkezi bir konumda olduğu için ulaşım konusunda bir sorun yaşamadık. Bunu dışında Hizmet olarak başarılı... devamı 

Y&G

Yeşim & Gökay

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Nişanımızı havuz başında yaptık. Herhangi bir aksama yaşanmaması için azami çaba gösteren arkadaşların ellerine sağlık. Bizlere rüya gibi bir düğün yaşatan, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara kalpten teşekkürlerimizi iletiyoruz.

ze

Zeynep

Düğün Tarihi: 29.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


çok çok memnun kaldığımız mekanı gönül rahatlığı ile herkeze önerebilirim oldukça keyif aldığımız bir organizasyondu. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca bizim ve de konuklarımızın memnun kaldığını ifade edebilirim.

İL

İlke

Düğün Tarihi: 01.07.2015


mekanın ulaşımının kolay olması ve merkezi bir yer olması tercih etmemde ki en büyük nedendi. yaklaşık 250 kişilik bir organizasyon düzenledik ,yemekli bir düğün oldu ve tatlar çok güzeldi. konuklarım cok memnun ayrıldı mekandan. ilk ve tek tercihimdi. aklımdan diğer mekanlar geçmedi hiç.

A&C

Alin & Can

Düğün Tarihi: 21.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Hayatımızın en önemli&en; özel gününü en muhteşem şekilde gerçekleştirmemizi sağladılar. Şiddetle tavsiye ediyoruz:)

B&S

Betül & Süleyman

Düğün Tarihi: 14.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mekandan inanılmaz derecede memnun kaldık. Yemekleri, hizmetleri, sunumları çok güzeldi. Güler yüzleri ve ilgileri de bizi çok memnun etti. Havuz başı görsellik olarak çok güzel bir yer. Müzikler güzeldi. Gelen konuklarımdan hiçbir şekilde şikayet gelmemesi de bunu kanıtlıyordu. Evlenecek çiftlere... devamı 

İ&A

İlkin & Akın

Düğün Tarihi: 13.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Haziran ayında Havuz başında 350 kişilik bir düğün gerçekleştirdim. Havuz başındaki nikahında kıyıldığı teknenin olduğu alan çok farklı ve güzeldi. Herkes tarafından da çok beğenildi. Otelin önerdiği müzik firmasından çok memnun kaldık. Menü ana yemeği dana emense idi. Et çok yumuşak ve... devamı 

N&U

Nazlı & Uğur

Düğün Tarihi: 06.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


06 Haziran 2015 tarihinde deliz restaurant'ta düğünümüzü gerçekleştirdik. Her şey kusursuzdu. Tüm ekip çok ilgili ve güler yüzlü davrandı. Herkese tavsiye ederiz.

B&M

Büşra & Mert

Düğün Tarihi: 03.06.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Düğün organizasyonumuz sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Herkese tavsiye ederim. Belirttikleri düğün bütçesine uygun kalitede hizmet veriyorlar. Biz çok memnun kaldık.

S&f

Saliha & Fatih

Düğün Tarihi: 31.05.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Mayıs ayında balo salonunda düğünümüz oldu. Mekanın vermiş olduğu hizmet kalite olsun çok güzeldi. Çalışanlarının sıcak kanlı olması mekanın bilinir olması ve yemeklerinin güzel olması bana bu mekanı tercih ettirdi ve bizim kadar misafirlerimin de memnun ayrılmasını istediğim için bu mekanı tercih... devamı 

A&M

Ayşegül & Miraç

Düğün Tarihi: 31.05.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Havuz başında düğün safir salonunda kına gecemi yaptık. Havuz başındaki tekne içinde nikah kıyılması hiç bir mekanda yok ve herkesin çok hoşuna gitti. Fotoğraflarda da çok güzel görünüyor. Her iki organizasyonda mükemmeldi. Verilen her kuruşa değer. Tavsiye ederim.

İs

İsmail

Düğün Tarihi: 09.05.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


Otelin personeli çok ilgiliydi, otelin ambiyansı yemekleri gayet güzeldi. Biz düğünümüzü mekanın üst katında yapmıştık. Mekan geniş tavanlı ve havuz manzarasına sahipti. Otel bilinen ve kolay bulunan bir yerde olduğundan misafirler kolaylıkla düğünümüze gelebildiler. Fotoğrafçı otelin önerdiği... devamı 

B&S

Bihter & Serhat

Düğün Tarihi: 02.05.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı


02 Mayıs tarihinde 400 kişilik Balo salonunda düğünümüzü yaptık. Memnun kaldık. Herkes çok ilgiliydi.

YU

Yusuf

Düğün Tarihi: 11.04.2015


Küçük bir organizasyon düşünen çiftlere havuz basında bir düğün tavsiye edebilirim. Menüleri olsun ambiyansı olsun hizmetleri bizler memnun kaldık çiftlere de tavsiye edeceğim bir mekan.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.