Grand Swiss-Bel Hotel Çelik Palace*

Grand Swiss-Bel Hotel Çelik Palace
Grand Swiss-Belhotel Çelik Palas düğün, nişan, sünnet düğünü, kına gecesi, doğum günleri, iş yemekleri gibi çok özel organizasyonda, leziz ve seçkin menüleri ile her zaman tercih edilen bir adres olmuştur. 500 kişi kapasiteli balo salonu ve 350 kişi havuz başı alanı alternatiflerini birlikte sunmaktadır. Toplantı ve davet organizasyonlarında, salon ve imkanları, ses ve görüntü sağlayan teknik ekipmanı ve profesyonel servis personeliyle, Grand Swiss-belhotel Çelik Palas organizasyonunuzu kusursuz kılar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
S&M Seda & Muhammad Düğün Tarihi: 30/07/2016

Ben iki hafta önce havuz başında otelin terasında nişanımı gerçekleştirdim. Bütün Bursa manzarası ayaklarınızın altında muhteşem bir mekan. Otel geçen sene el değiştirdiği için her şey yepyeni ve personelin ilgi alakası, sorunları hemen halletmesi çok memnun edici. Gerçi hiç bir sorunumuz olmadı sağolsunlar :) Burayı tercih etmemdeki en büyük sebep otele kesinlikle alkol girişinin olmaması ve yemeklerinin helal sertifikalı olmasıydı. iyi ki de tercih etmişim, her şey hayalimdeki gibiydi.. Teşekkürler.

ZE zeynep Düğün Tarihi: 17/05/2014

Salon düzenlemesi, estetiği tam istediğimiz şekilde düzenlendi. Gece boyunca hizmet veren personel çok dikkatli, titiz ve çok iyi organize olmuş bir şekilde adeta pervane gibiydiler. Düğün sahibi olarak anlık ihtiyaçlarımızda çok hızlı ve iyi destek aldık. Otel memnuniyetimizde personelin etkisi çok büyük. Çok teşekkürler

H&L Hümeyra & Levent Düğün Tarihi: 30/06/2017

Eşim Ve Benim Görüşüm, Son Dakika Değişiklikleri Olmasına Rağmen, Organizasyon Ve Misafirperverlik Mükemmel Seviyedeydi. Çok Memnun Kaldığımızı Ve Tüm Dostlarımıza Tavsiye Edebileceğimizi Söylemek Isterim. Nitekim Bizim Organizasyonumuz Sonrasında Da Kapınızı Çalmak Isteyen Dostlarımız Olacaktır Her Şey Için Yeniden Teşekkür Ediyor, İyi Çalışmalar Diliyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Grand Swiss-Bel Hotel Çelik Palace ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Grand Swiss-Bel Hotel Çelik Palace hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap