Antalya Hotel

Antalya Hotel

Oteller

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Düğün Mekanını Birlikte Bulalım!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimiz ile sizleri ağırlamak için buradayız. Mevsim koşullarından etkilenmemenizi sağlayacak mekan alternatifleri, masa düzeni seçenekleri ve diğer mekan özelliklerimiz için bizimle iletişime geçin.

  • Adres: Eski Lara Yolu, No:102 Sirinyali mah.


Yorumlar (2)

se

seyda

Düğün Tarihi: 29.08.2015

mekanın kendi dizaynı standart düğün salonları gibi. ancak manzarası muhteşem. Denize karşı... Süslemeler renklendirmeler otele ait. garsonların sunumları ilgisi tamdı. Herkesin bulabileceği sahil kenarında bir yer.


ko

koray

Düğün Tarihi: 29.07.2015

Mekan dekorasyona ve görselliğe önem veren şık bir mekandı. Deniz manzarası da ayrı bir güzellik katıyordu. Düğünüm havuzbaşında ve yemekli oldu. Benim yemeklerden tatma şansım olmadı ama gelen misafirlerim çok lezzetli buldukları için başarılı olduğunu söyleyebilirim. Garsonların hizmetinden... Devamını Oku 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Antalya Hotel firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradağın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.