Chfashiontrend’den Düğün.com Çiftlerine Sıcacık Bir Merhaba

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:11 dakika

29.06.2020

Düğün ve evlilikle ilgili tüm tecrübelerimi sizinle paylaşmaya geldim...

Herkese Merhabalar,

Uzunca yıllar blog yazılarımı takip edenler, tanıyanlar, tanımayanlar, tanımaya çalışacaklar, tüm gelin adayları, evlenmek isteyen, istemeyen, ucundan kıyısından düşünen, bana uzak diyen ama gizlice teklif bekleyen, istemem yan cebime koy diyen, evlilik için doğan, evliliği en iyi ben beceririm diyen, özgürlüğüme düşkünüm ama evlilik başkadır diyen, evlilik yeni bir hayatın ilk adımıdır diye heyecanla yeni hayatına adım atmayı bekleyen tüm Düğün.com okuyucularına kucaklar dolusu sevgiler...

chfashiontrend’den düğün.com çiftlerine sıcacık bir merhaba

Bu çok faydalı, her gelin adayının mutlaka ziyaret etmesi gereken, evlilik aşamalarının rehber sitesi Düğün.com'da sizlerle olacağım...

chfashiontrend’den düğün.com çiftlerine sıcacık bir merhaba

Chfashiontrend isimli blog sahibesi olarak moda, tasarım, dekorasyon, içmimarlık konusunda çok fazla yazı yazdım. Ciddi anlamda moda ve tasarım araştırmalarım var. Bunun yanında iş olarak da iç içe olduğum, eşimin de mesleğinin mimarlık olması nedeni ile dekorasyon ve mimarlık ile ilgili de çalışmalarımız çok sayıda.

chfashiontrend’den düğün.com çiftlerine sıcacık bir merhaba

Evlilik konusunda - dört yıllık evli biri olarak - en samimi itiraflarımı ve düşüncelerimi sizlerle paylaşıyor olacağım. Evlilik hazırlıklarını, düğün mekanlarını, bayanlar için her şeyden önemli olan gelinlik seçimini, tebdili mekanda ferahlık vardır diyerek taşınacağımız yeni evimizin oluşmasında karşılaşacağımız zorluklarla baş etme yollarını, evet dedikten sonra birlikte başlayacağınız yeni hayatın ilk gününe kadar olan tüm süreci mercek altına alacağız.

chfashiontrend’den düğün.com çiftlerine sıcacık bir merhaba

Kız isteme, söz, nişan, kına gecesi, düğün beşlisinin olmazsa olmazları... Tüm bu süreçleri burada birlikte takip edebileceğiz. Tabi sizler için ev dekorasyonu ve yine dekorasyonunu yaptığımız birçok düğün mekanları ile ilgili bilgiler aktaracağım.

Tüm gelin adaylarına şimdiden kolay gelsin diyorum ve yine burada buluşalım istiyorum.

Sevgilerimle; Chfashiontrend.

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 yorum

AB

Ayşe Bilgin

06/05/2013

merhaba ,blogunuzu takip ediyordum. Yazılarınızı takip eden biri olarak sizle burda karsılasmak cok guzel.yakında nisanım var anadolu yakasında nişan yapabilecegm butik mekanlar tavsiye ederseniz cok sevinirim.


HE

Hilal Erol

06/05/2013

Burada yazilarinizi okuyacak olmak Beni cok sevindirdi. Yazilarinizi dortgozle bekliyorum.


CS

Canan Sunman

06/05/2013

Çok sevimli bir yazı olmuş.Devamını mutlaka takip edecegim.Düğün.com a hoşgeldin :):):)