Ada Cafe Restaurant*

Ada Cafe Restaurant
Eskişehir Kentpark’ı başarı ile temsil eden Ada Cafe Restaurant’ımızı 4 Nisan 2009 tarihinde açarak şehrimize ve şehrimizi ziyaret eden konuklarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Restaurantımız dört bir yanı masmavi sularla çevrili gerçek bir adanın üzerinde olup.kentin hemen içinde ama gürültüsünden ve stresinden çok uzakta sabah kahvaltısından, keyifle dolu bir gecenin son kahvesine kadar gün boyu özlemlerinizi doya doya yaşayabileceğiniz bambaşka bir dünyadır…

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan turizm işletmesi belgeli restaurantımız 1000 metrekare kapalı 1000 metrekare açık alanda kurulmuş olup kapalı alanda 250 açık alanda ise 500 kişi kapasitelidir. Kapasitemiz verilecek hizmetin türüne göre P artırılabilmektedir. Modern mimari tasarımı ve dekorasyonuyla ferah ve sımsıcak bir ortam yaratılmıştır . Kentpark’ın yeşilliği, Türkiye çapında ünlü plajı ve Eskişehir ufkundaki Boz dağları da kapsayan keyifli görsele sahiptir.

Restaurantımızda havalandırma, klima ve ısıtma sistemlerimizle konuklarımıza tam teşekküllü konfor sağlamaktayız.

Petkon’s Ada Cafe Restaurant olarak konuklarımıza bütün bu güzellikleri kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatlarla sunmayı kendimize misyon edindik.

Petkon’s Ada Cafe Restaurant senenin 365 günü sabah saat 09:00 gece saat 02:00 arasında kesintisiz hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Ada Cafe Restaurant ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Ada Cafe Restaurant hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap