Burulaş Evi

E-posta Gönder

Nikah Sonrası Yemeği

Kategori

Osmangazi, Bursa

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Bademli Düğün Davet
10

Nilüfer

Bademli Düğün Davet

......

Ramada Bursa Nilüfer
1

Nilüfer

Ramada Bursa Nilüfer

......

Baob Lunch Dinner Bistro
2

Nilüfer

Baob Lunch Dinner Bistro

......

Hakkında

Nikah sonrası eğlenceler, partiler ve kutlamalar için sizde özel bir mekan arıyorsanız zevkinize uygun hazırlanabilecek otantik bir mekan olan Burulaş Evi sizleri bekliyor. Vereceğiniz davetlerde ve toplantılarda lezzetli ikramlar sunabilecek bir mekan olan bu tarihi konakta sizde çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayarak günün sonunda mekandan mutlu ayrılmanızı sağlayacaklardır. Profesyonel hizmet ekibi sayesinde isteklerinze göre mekan düzenlemesi yapabilirsiniz. Salon düzeni konusunda size yardımcı olarak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlanacaktır. Mekan dekorasyonu ayarlamasını da ufak dokunuşlar yaparak sağlayabilirsiniz. Müzikli ve müziksiz organizasyonlar düzenleyebilir ve unutamayacağınız bir gece yaşayabilirsiniz. Ayrıca lezzetli yemekleri sayesinde de damaklarda hoş bir tat kalmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar içinse iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Özge Uzek

  • Adres: Fevzi Çakmak c. Karakaşgil Plaza 2.kat Osmangazi (Garanti Bankası arkası)

Burulaş Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.