Melek Varol

E-posta Gönder

0850 241 1762

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, bütçene ve tarzına uygun 5 nikah şekeri firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Tubiis Designs
47

İzmit

Tubiis Designs

Tubiis Designs...

HerShey's Nikah Şekerleri
5

Başiskele

HerShey's Nikah Şekerleri

Özel günlerinizden sevdiklerinize tatlı bir hatıra bırakmak için Hershey's ...

Hakkında

Nikah şekeri nikah akdi imzalandıktan sonra sevdiklerinze bir ömür saklanması için verdiğiniz uğur getirdiğine inanılan nikah hatıralarıdır. Günümüzde nikah şekerlerinin artık sadece şeker olarak değil çeşitli süsler içinde satıldığını görüyoruz. Siz de klasik şekerlerden farklı olarak birbirinden güzel görünümleri olan ve bir ömür saklanabilecek nikah şekerleri için Melek Varol nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz sayıda istediğiniz nikah şekeri süslemeleri hazırlanarak size kısa bir sürede teslim edilir. Hem bir süsleme hem de bir anı olarak her yere konulabilecek güzellikteki nikah şekerlerinden siz de alabilirsiniz. Çeşitli sepetler içinde, aynalı, biblolu ve farklı malzemeler kullanılarak yapılmış nikah şekerlerini buradan oldukça uygun fiyatlarda alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz

İletişim

Melek Varol

  • Telefon: 0850 241 1762

  • Adres: Ömeraga mah. Alemdar caddesi Karaçetin İş HanıYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.