Didi seker

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Karşıyaka, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Konsept Atölyesi
50 9

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

Sevdiklerinize hayatınızın en önemli gününden bir hatıra vermeyi istersiniz...

Simba Tasarım
32 11

Çiğli

Simba Tasarım

Özel günleriniz için sevdiklerinize bir hatıra bırakmak için nikâh şekeri y...

İzmir

Düş Bahçem

...

Hakkında

Nikah şekerleri, bebek şekerleri, kapı süsleri, sünnet ve mevlit malzemeleri, kına kutlama kurabiyeleri, pastalar, davetiye, taçlar, sabunlar ve nişan tepsisi gibi önemli eşyalar Didi Şeker ile özel olarak tasarlanmaktadır. Müşteriler burada kendi konseptlerine ve kendi tarzlarına uygun modelleri yüzlerce çeşit arasından bulabileceklerdir. Çok çeşitli hediyelikler ile eşsiz davetler davetlilerinize sunabilirsiniz. Kına geceleri için, el mumları, kına, hint kınaları, kına tepsisi gibi özel malzemeleri burada özel tasarlatabilmektesiniz. Doğum günler için özel pastalar burada tasarlanmaktadır. Kişiler burada hayallerinde yer alan pastaları yaptırabilmektedirler. Düğünlerde çiftlerin küçük figürleri ile süslenmiş olan özel pasatalar hazırlanmaktadır. Çok çeşitli hizmetlerde yararlanabilmek için iletişime geçebilir ve hayallerinizde yer alan davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

Diren Yasar Donmez

  • Adres: İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.