2s Nikah Şekerleri

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

2s Nikah Şekerleri Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  5-8 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  100

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  1 hafta

2s Nikah Şekerleri Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehirdışı Gönderim

2s Nikah Şekerleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Cup cake, Kokulu taş, Kurabiye, Lavanta keseleri, Makaron

2s Nikah Şekerleri Hakkında

Nikah şekerleri, kutlama bittiğinde geriye kalacak hatıralarınız. Sizi ve kişiliğinizi en güzel şekilde yansıtmaları, misafirlerinize verdiğiniz değeri göstermeleri için mükemmel şekilde tasarlanmalarını istemek hakkınız. 2s Nikah Şekerleri modelleri ve el emeğinin getirdiği özgün dokunuşuyla misafirlerinizin hayatına sizin izinizi bırakıyor. İsterseniz ağız tadına isterseniz göz zevkine hitap edecek, günlük hayatta da kullanılabilecek yüzlerce modelimizle herkesin bizde kendinden bir parça bulabileceğine inanıyoruz.

Deneyim
Geniş ürün gamımızdan da anlaşılabileceği gibi, düğün sektöründe yeni modayı takip ederek ve daima en kaliteli malzemeleri kullanarak oluşturduğumuz tasarımlarla uzun süredir nikah şekeri ve hediyelik eşya üretimi yapıyoruz. Düğün, nikah, nişan töreni, kına gecesi gibi etkinliklerinizde dağıtmayı tercih edebileceğiniz üretimlerimiz aynı zamanda yenilikçi yapılarıyla trend belirleyici bir rol de oynuyor.

Hizmetler
2s Nikah Şekerleri örnekleri arasında herkesin gönlüne göre bir seçenek var. Nikah şekerinizin dekoratif değer taşımasını isterseniz çiçekleri, boncukları, tülleri, kurdeleleri, jüt ipleri ve diğer tamamlayıcı aksesuarları konseptinize göre farklı kombinasyonlar şeklinde bir arada kullandığımız zarif tasarımlarımıza göz atabilirsiniz. Badem şekerinin klasikliğini seviyorsanız sunumu bohem desenli kaselerde veya mantar tıpalı cam kavanozlarda yaparak hem gözleri hem ağızları memnun ediyoruz.

Nikah şekeri için daha işlevsel bir tasarım tercih eden çiftlerimiz için de pek çok seçeneğimiz var. Misafirleriniz hep hatırınızda olsun diye porsiyonluk Türk kahvesi ve çekirdek kahve ile birlikte oluşturduğumuz tasarımlar mevcut. Kolonya ve oda esansı gibi ferahlatıcı türden bir nikah şekeri isterseniz geniş bir kavanoz ve şişe seçkisi arasından tercih yapabilirsiniz. Bu kategoride lavanta keseleri de rahatlatıcı kokularıyla seviliyor.

Nikah hediyenizin misafirlerinizce sevilerek kullanılmasını sağlayacak diğer tasarımlarımız arasında mumlu nikah şekerleri geliyor. Makrome anahtarlıklar da mutluluğun kapısını sizinle açmaları temennisiyle misafirlerinize verebileceğiniz hediyelerden. Bunun yanında göz alıcı, minimalist tasarımlarıyla ahşap yelpazeler, kına gecelerinde olduğu kadar nikahlarda da hediyelik olarak tercih ediliyor. Tüm tasarımlarımızı arzuladığınız gibi kişiselleştirebileceğimizi de söylemeden geçmeyelim.

Ek Hizmetler
2s Nikah Şekerleri ailesi nikah ve düğünlerinizin yanında kına gecesi, söz ve nişan töreni, bekarlığa veda gecesi gibi evlilik sürecinin bir parçası olan kutlamalarda da yanınızda oluyor. Kına tepsisi, bilek çiçeği ve karşılama panosu gibi aksesuarlarla hediyelik tasarımlarımızı tamamlayacak şekilde hizmet veriyoruz. Bunun yanında yenidoğan bebek şekerleri ve mevlüt hediyelikleri kategorisinde işlevsel ve estetik pek çok seçenek sunuyoruz.

Kaliteli malzeme, özgün tasarım ve sınırsız kişiselleştirme imkanı, 2s Nikah Şekerleri ürünlerinin başlıca üç özelliği. Yüzlerce seçenek arasından dilediğinizi seçin veya bize kendi aklınızdaki tasarımı anlatın, geriye sadece sizin için ellerimizle hazırladığımız nikah şekerlerine baktıkça mutlu olmak kalsın. Hemen aşağıdaki iletişim bilgileri veya yandaki form aracılığıyla bize ulaşarak 2s Nikah Şekerleri fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.