Temmuz Temizlik Kozmetik

E-posta Gönder

Temmuz Temizlik Kozmetik

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Torax Design
50 12

Bakırköy

Torax Design

......

Yeşeren Kalem
50 25

Beşiktaş

Yeşeren Kalem

......

Mekece Davetiye
50

Pendik

Mekece Davetiye

......

Hakkında

Temmuz Temizlik Kozmetik birçok kategoride hizmet sunmaktadır. Kozmetik ve temizlik sektörünün yanı sıra nikah şekeri kategorisinde de hizmet sunan firmamız sizler için en özel nikah şekeri modellerini hazırlıyor. Mağazamıza gelerek dilediğiniz nikah şekeri modelini seçebilir ve istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Teslimat çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor. Düğün günü herhangi bir sorun yaşamamanız için nikah şekerlerini erkenden sizlere teslim ediyoruz. Nikah şekerinizi hazırlarken kurdele, tül gibi süslemeler kullanıyoruz. Üzerine gelin ve damadın adlarının ve nikah tarihlerinin yazılı olduğu notlar yazıyoruz. Bu notlar sayesinde nikah şekerlerinizi konuklarınız için bir ömür boyu unutamayacakları hediyelikler haline dönüştürüyoruz. Zarif tasarımlar için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

İletişim

Burak UlukanliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.