Neko Wedding*

Neko Wedding
Stil sahibi gelinlere özel tasarımlar…

Tüm dünyada yüzyıllardır düğünlerin ve nikah şekerlerinin çiftlere ve misafirlerine uğur getirdiğine inanılır.

Bu inanca göre; evlenen çiftlerin misafirlerine hediye dağıtması, kendi şanslarını misafirleriyle paylaşması anlamına gelir. Biz Neko Wedding olarak bu anlamda sizlere sevdiklerinizle paylaşacağınız geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Neler mi yapıyoruz?

Nikah süslerinizle misafirlerinizde heyecan uyandırmak istediğinizi biliyoruz. Stil sahibi gelinlere yönelik şık ve zarif nikah süsleri tasarlıyoruz. Bu anlamda gerçekten büyük bir tutkuyla çalışıyor, dünyadaki yeni trendleri sürekli araştırıyor ve her geçen gün koleksiyonumuzu daha da zenginleştiriyoruz.

Koleksiyonumuzda kutu nikah şekerlerinden, bakır süslere, aynalı modellerden el işi cam tasarımlara kadar pek çok farklı ürün bulabilirsiniz. Eğer sadece kendinize özel bir tasarım istiyorsanız, bu anlamda hikayenizle özdeşleşmiş, kendi tarzınızı yansıtan nikah şekerleri de yapıyoruz.

Son zamanların en gözde trendi; bayanların bekarlığa veda partisi. Kız kıza yapılan bu partileri daha eğlenceli ve şık geçirmeniz adına birbirinden güzel gelin ve nedime taçları sunuyoruz.

Vazgeçilmez geleneğimiz kına gecelerinde ise gelinlerin daha zarif olması adına tasarım kına taçları ve kına süsleri yapıyoruz.

Her geçen gün koleksiyonumuza yep yeni ürünler ekliyoruz. Sürekli güncellenen web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye'nin her yerine sipariş gönderiyoruz. Siparişleri 2-3 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Neko Wedding ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Neko Wedding hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap