En Güzel Gecem

E-posta Gönder

En Güzel Gecem

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Büyük Orkestra
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer

Özellik

 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Unutulmaz bir düğünün ilk sırrı çok eğlenceli olması. Biz de bunun farkında olan bir ekibiz. İsmimiz En Güzel Gecem. Eskişehir merkezli olmamıza karşı Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet veriyoruz. Konya müzik grupları arasında hizmet veren firmalar arasında yer alıyor olmak bizim için de büyük bir keyif.

Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet ve balo organizasyonunda yer alan bir ekibiz. Sınırsız müzik arşivi barındıran, yıllarca tecrübeli ekibimizle organizasyonlarınızda eğlenceyi tavan yaptıran DJ müziklerimizle hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmeti sunarken ise önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Kişisel beklentilerinizi öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Çalışmalarımızı memnuniyetinizi üst seviyeye tutacak şekilde yapıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınıza geliyoruz.

Üstelik size sadece DJ hizmeti sunmakla kalmıyoruz. Hizmetlerimiz bununla sınırlı değil. İstekleriniz doğrultusunda vokal, canlı müzik enstrümanları, dans şovları, animasyonlar, ses, ışık ve sahne düzeni kurulumu gibi konularda da yardımcı oluyoruz. Amacımız size ve sevdiklerinize unutulmaz bir eğlence yaşatmak.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Eğlencenizin türüne göre size özel plan oluşturuyoruz. Çalacak müziklerden, hazırlanacak sahne sistemlerine kadar tüm detayları konuşuyoruz. Son aşamada her zaman onayınızı oluyor ve hazırlıklarımızı tamamlamaya başlıyoruz.

En Güzel Gecem ailesi olarak esas hizmet amacımız sizi memnun etmek. İşimize gösterdiğimiz özen, saygı, sevgi ve benimsediğimiz sürekli gelişim ilkelerimiz ile de daima en mükemmeli yakalayarak memnuniyetinizi yüksek seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Eğlence kültürünün kendini sürekli yenilediği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Moda olan trendleri, kitlesel değişimleri yakından takip ediyoruz.

Siz de En Güzel Gecem’den Konya’da hizmet alacak çiftlerden biri olmak isterseniz sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

 • Adres: KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!