BandoRed

BandoRed

Müzik

Kategori

Balçova, İzmir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Entsrüman Solo Performans, Fasıl Grubu, Müzik Grubu, Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ
  • Minimum Fiyat1.000-2.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Saat/Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

En güzel ânlarınızda, tarzınıza hitap eden müzikler ve size özel repertuvarla yanınızda oluyoruz. Eğlencenizi unutulmaz anılara dönüştürecek konseptler tasarlıyor, daima alanında uzman müzisyenlerle çalışıyoruz. Her biri enstrüman çalan kalabalık ekibimiz sayesinde geniş bir hizmet skalasında farklı alternatifler sunuyoruz. Peki, biz kimiz?

İzmir düğün bandosu denildiğinde ilk akla gelen ekiplerden birisi. En keyifli davet, organizasyon ve eğlencelerin mimarı BandoRed ailesiyiz. Eğitmenliğini de yaptığımız enstrümanlarımızla düğün töreninizi şölene dönüştürmek için durmaksızın çalışıyoruz. Hız kesmeden yeniliklere ayak uyduruyor, repertuvarımızı genişletiyoruz. Tahmin edersiniz ki bir parçayı sahnede çalmak için defalarca çalışmak, provalar ve performans hazırlıkları gerekir. Bu yüzden hem ekip olarak hem de bireysel olarak günü gününe çalışmalar yürütüyoruz… Değerli anılarınızı riske atmayacağınızı biliyor, bunun için davetten en az bir hafta önce görüşmeyi tercih ediyoruz.

Bu arada, belirlediğiniz mekâna göre ekipman seçimine de önem veriyoruz. Ses, ışık, truss ve sahne sistemlerini son teknoloji düzenlemelerle donatıyoruz. Kaliteli müzik ve eğlence için 3 kişiden 7 kişiye kadar bir ekiple sahne performansları sergiliyoruz. Nezih bir kokteyle veya şık bir düğüne; enstrümantal müzik, orkestra ve müzik gruplarıyla katılıyoruz. İlerleyen saatlerde after parti mi tasarladınız? Öyleyse DJ ve davul şovlarla kesintisiz eğlence sizi bekliyor. Tüm bunların yanında, düğün konseptinize göre kıyafet, aksesuar, repertuvar ve enstrüman seçimi de yapabiliyoruz. Her zaman tarzınıza hitap etmeyi başarıyoruz. Gecenin sonunda da yüzünüzün güldüğünden emin oluyoruz! Sizi ve en özel davetlerinizi önemsiyoruz. Üstelik yalnızca İzmir’de değil, çevre illerde gerçekleştirmeyi tercih ettiğiniz davetinize de katılabiliriz.

Hazırlıklara başlamak için İzmir düğün canlı müzik grupları arasından bizi tercih etmenizi bekliyoruz! BandoRed ekibiyle tanışmadan son kararı vermeyin, diyoruz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

  • Adres: Korutürk Mah. Lider Sok. No:2/7 Balçova / İzmir

BandoRed  Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

BandoRed firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!