Patron Orkestrası

Patron Orkestrası


YORUMLAR (20)

+ Yorum Yaz
D&H Derya & Hilmi Düğün Tarihi: 10/02/2018

İlk toplantıda genel şartları ve ana konuları görüşüp anlaşmaya vardık.Daha sonra ince detaylar görüşüldü ve netleştirildi.İlk andan itibaren işlerini severek yaptıklarını ve işlerine hakim olduklarını
gördük ve bu bizi rahatlattı ve beklentilerimizi de yüksek tutmamıza neden oldu.Düğün gecesi ise zaten yüksek olan beklentilerimizin blie üzerine çıktılar.Bizim ve tüm misafirlerimizin hayranlığını kazandılar.
Osman Sami bey ve eşi Sibel hanıma güleryüzleri için ve sözlerini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Patron Orkestrası sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, DJ, Fasıl grupları, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Patron Orkestrası; her müzik tarzına hitap eden solist seçenekleri ile tamamı akademisyen notist ve ünlülere eşlik eden müzisyenlerden oluşmuş dev bir ekiptir.

Patron Orkestrası Karşılama Grupları

*Duo (2 Kişi)
*Trio (3 Kişi)
*Quartet (4 Kişi)

Patron Orkestrası Sahne Grupları

Düğün, banket, kokteyl, lansman, kongre, seminer, bayii toplantıları, motivasyon etkinlikleri, açılış ve avm etkinliklerinde; yerli ve yabancı geniş repertuara sahip, pop, latin, jazz, rock, klasik, sanat müziği, fasıl, yöresel müzik tarzlarını içinde barındıran dev bir kadro ile, solist ve müzisyen sayısına sizin karar vereceğiniz gününüze özel orkestra avantajı.

Bizimle telaşınızı eğlenceye dönüştürün...

İLETİŞİM

0216 706 2864
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Osman Sami TAŞ, Sibel Taş Adres Yeni hal yolu Cad. No:37 Metal İş Merkezi Kat:8 D:76 Ataşehir
Ataşehir,

YORUMLAR (20)

+ Yorum Yaz
D&H Derya & Hilmi Düğün Tarihi: 10/02/2018

İlk toplantıda genel şartları ve ana konuları görüşüp anlaşmaya vardık.Daha sonra ince detaylar görüşüldü ve netleştirildi.İlk andan itibaren işlerini severek yaptıklarını ve işlerine hakim olduklarını
gördük ve bu bizi rahatlattı ve beklentilerimizi de yüksek tutmamıza neden oldu.Düğün gecesi ise zaten yüksek olan beklentilerimizin blie üzerine çıktılar.Bizim ve tüm misafirlerimizin hayranlığını kazandılar.
Osman Sami bey ve eşi Sibel hanıma güleryüzleri için ve sözlerini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz.

Patron Orkestrası
Değerli çiftimiz Derya Hanım & Hilmican Bey; Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizim içinde çok keyifli bir organizasyondu. Bu muhteşem organizasyonda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder tekrar bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Sevgiyle Kalın,
G&B gizem & burak Düğün Tarihi: 09/09/2017

Nereden başlasak diye yaklaşık 15 dakikadır eşimle birbirimize bakıyoruz :)
O kadar çok şey var ki söylenecek... ama bir o kadar da net herşey...

Nasıl karar verdik kısmından başlayalım.
Öncelikle belirtmek isterim ki şanslı bir damattım çünkü eşim sektörün içindendi. Bir çok firmayı tanıdığı için de düğün hazırlık kısmını en az sıkıntılı geçiren çifttik diyebilirim.

Mekan belliydi zaten.. Bu yüzden düğünümüzde bizim için en önemli şey ne diye düşünüp bir liste oluşturduk.
Müzik + Fotoğraf bizim için çok önemliydi. Çünkü eğlenmeyi seven bir çifttik ve düğünümüzde çok eğlenilmesi zorunluydu :)))

Yollarımız kesişti. Osman Sami Taş 'ın firma sahipliğiyle Patron Orkestrası'nı fuarda dinleme şansımız olmuştu. Aslında kararı düğün.com dan ve sosyal medya hesaplarından incelediğimiz kadarıyla vermiştik. Dinlemeyebilmek ise şansımız oldu diyebilirim.
Canlı canlı dinledikten sonra... "İşte bu" dedik. İyi ki dedik.

Düğünümüz nasıl mı geçti?
Hayatımızda bu kadar güleryüzlü, işinin hakkını veren, 320 kişiyi aynı anda ayağa kaldıran, pistte oynamak isteyenlere yer kalmamasını sağlayan bir ekip görmemiştik. Hakkını vere vere eğlendirdiler.
Biz çok eğlendik. Misafirlerimizin daha çok eğlenmiş olması da cabası.

Düğünden sonra çok konuşuldu. Ve evlenecek tüm arkadaşlarımızın sorduğu tek soru ise orkestranın adı oldu.

Emeğiniz için minnettarız. Sayenizde hayatımızın en özel ve güzel günü hiç unutulmayacak... Tek bizim için değil.. Davetlilerimiz için de...

Osman Sami Taş ve değerli eşi Sibel Taş...
Herşey için size minnetarız. İyi ki sizi tanıdık...

Patron Orkestrası
Değerli çiftimiz; Sevgili Gizem+Burak , Öncelikle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Kıymetli yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Gönlünüz o kadar güzel ki, bu düğününüze de yansıdı. Bizde en güzel en özel gününüz de bu güzel karede yer aldığımız için çok mutlu olduk. Bize güvendiğiniz için teşekkürler. Sizde ömür boyu hep mutlu olun... Sizi seviyoruz... Unutmadan ilk dans şovunuz muhteşemdi:)
F&A Figen & Ahmet Düğün Tarihi: 06/08/2017

Biz oğlumuzun Sünnet düğünü için canlı müzik nasıl olur diye araştırırken düğün com. sayesinde Taş organizasyon ile yollarımız kesişti ve iyi ki öyle olmuş. .Patron Orkestrası, Lekesiz Serkan Bey Solistimiz Onur Çetiner ve adını sayamadigim tüm ekibe sonsuz teşekkürler. .Düğünün tüm detaylarıyla uğraşmaktan en önemli olan orkestra kısmını ilk tanışmamız da işini büyük bir aşkla ve severek yaptığı belli olan ve şimdilerde de böyle insanların hâlâ var mış dedirten Osman Sami Bey e gönül rahatlığıyla teslim ettik. .Sadece ilk çıkış şarkımızı biz belirledik tüm detaylar ve gecenin akışını Osman Sami Bey belirledi ve Sünnet düğünleri nin olmazsa olmazı Palyaço için Sakar Palyaço Volkan Bey ile gece çocuklar için de muhteşem oldu. .Oğlum Kerem ve arkadaşları düğünü o kadar beğenmiş ler eğlenmişer ki ;tekrar düğün yapalım anne diye tutturdu...Bu ara da hemen hemen tüm düğünlerin bir beğenmiyeni yada huysuzu vardır bu düğün de hepsi ağız birliği etmişcesine harika bir düğün olduğunu belirttiler. Düğün deki tek kusur takma kirpiğimin teki çıkar gibiydi. .Hatta bu teşekkür yazısını tebrik telefonlarından fırsat bulduğum bir ara da yaziyorum..

Patron Orkestrası
Figen Hanım, Samimi yorumlarınız için teşekkür eder mutluluklar dileriz.
S&M Sema & Mehmet Düğün Tarihi: 05/06/2017

Merhaba,
Şöyle başlayayım; ben müzik konusunda çok takıntılıyım.
Düğün günümüzü belirledikten sonra ilk önceliğimiz müzikti. Yemek, mekan, süsleme isterseniz bu kalemlerin en iyisini ayarlayın ancak doğru müzik ile havanızı bulamazsanız, eğlenemezsiniz ve misafirleriniz düğününüze katılım görev süresini doldurduktan sonra evlerine ayrılır. Düğünden önce hep bunu düşündüm. En sevdiğim insanlarla çok eğlenmek istiyordum, bu olmazsa olmazdı.
Patron Orkestrası ile hep bu doğrultuda konuştum. Beni sabırla dinlediler. Her isteğimize öncelik verdiler.
Çalmasın dediğimiz hiç bir parça düğünümüzde çalmadı. Salonda piste kalkmayan kalmadı. Patron Orkestrası resmen ortamı kokladı. İyi ki onlarla karşılaştık. Teşekkürü borç bilirim.

Patron Orkestrası
Değerli̇ Yorumunuz İçi̇n Teşekkürler. Ömür Boyu Mutluluklar Di̇leri̇z.
S&E Seda & Ergin Düğün Tarihi: 03/09/2016

3 Eylül 2016 tarihinde yaptığımız düğün organizasyonumuzu "katıldığımız en iyi düğündü", "daha önce bu kadar oynadığım başka bir düğün hatırlamıyorum" nidaları arasında tamamladığımız, aslında tamamlamak istemediğimiz ama otelle yaptığımız anlaşma sonucu tamamlamak zorunda kaldığımız bir organizasyon haline dönüştüren Patron Orkestrası'dır. Acaba sahne dolar mı, insanlar eğlenir mi diye düşünürken 7x7 metrelik sahneyi saatlerce dolu tutan Patron Orkestrası'dır. Bize düğünün ertesi günü tebrik telefonları aldıran, 5 aydır her konusu geçtiğinde müziklerin ne kadar iyi olduğunu tekrar tekrar duymamızı sağlayan Patron Orkestrası'dır. İlk olarak bunu söyleyelim.
Bizim gibi detaycı ve hiçbir şeyi eksik bırakmak istemeyen insanlar için bir başkasına güvenmek gerçekten zordur. Özellikle de müzik konusunda, çünkü düğün organizasyonlarında müzik iyiyse düğününüz güzel geçer, müzik kötüyse insanların 2 saat sonra ufak ufak salonu terkettiklerini görürsünüz. Ya da sırf ayıp olmasın diye sahnede isteksizce oynayan akrabalar ve yakın arkadaşlar vardır sadece... Bu manzarayı kendi düğünümüzde yaşamamak için en doğru firmayı seçmek adına 20'nin üzerinde firmadan teklif aldık, yüzyüze ve telefonda görüştük. Tam birisiyle anlaştık derken düğüne 1 ay kala ilgisiz tavırları nedeniyle kendisiyle çalışmama kararı aldık. Tam bu sırada Osman Bey'le tanışma fırsatımız oldu. Yarım saatlik bir telefon görüşmesi yaptık ve isteklerimizi tüm detaylarıyla tane tane anlattık çünkü o saatten sonra artık süpriz yaşamak istemiyorduk. Sonrasında kendisi ve eşi Sibel Hanım'la yüz yüze görüştük. Şunu söyleyebilirim, gerçekten "iyi" insanlar ve ne yaptıklarını bilen, sizin ne istediğinizi anlamaya çalışan ve bunu en iyi nasıl yerine getirebilecekleri konusunda samimiyetle kafa yoran insanlar. Onların bu samimi ve ilgili yaklaşımları içimizi çok rahatlattı. Kendimizce koyduğumuz bir fiyat limiti vardı, sadece DJ performansı olsun istiyorduk ancak canlı performanslarından izlettikleri videolar sonucunda canlı müzikten yana tercihimizi kullandık. Rakam olarak da öyle uçuk rakamlar aklınıza gelmesin.
Gelelim orkestraya... Birçok müzisyenden oluşan, pek çok ünlü sanatçının arkasında çalan geniş bir ekiple çalışıyorlar. Bize farklı farklı solistlerden parçalar dinlettiler. Buradaki en önemli detay, çalmasını istediğiniz türe göre müzik aletleri seçiliyor ve o tarza uygun solist önerileriyle size geliyorlar. Biz düğünümüzde, yemek sırasında Türkçe 45'likler, devamında da oyun havaları çalsın istedik. Bunun için Esra hanımı bize önerdiler. Esra hanımı düğün öncesinde canlı dinleme şansımız da oldu, olağanüstü bir sesi ve sahnesi var. Tek alanı yöresel şarkılar olmasa da yöresel şarkılardaki repertuarı oldukça geniş, aynı zamanda pop şarkıları çok iyi söylüyor. Daha ne isterdik ki? =) Son olarak da olmasını istediğimiz şarkıları paylaştık ve düğün gününü beklemeye başladık. Tabi bu arada sürekli Osman Bey'i darlamalarımız, gecenin 2sinde yaptığımız mesajlaşmalar, bize gönderdiği canlı performans vidyoları vs. Bunlardan bahsetmiyorum bile =)

Ve düğün günü... Önce kokteylde trio, devamında düğün yemek müzikleri, müzik adına herşey planlandığı gibi başladı. Fakat esas canlı performans başladığında film koptu diyebiliriz. Saat 21:00'den gece 01:30'a kadar sadece tek mola vererek öyle bir performans ortaya koydular ki, aman sahne boş kalmasın kimse oturmasın diyen biz 2-3 defa orkestraya "yeter artık biraz durun yavaşlayın" diye işaret etmek zorunda kaldık, tabiki bizi dinlemediler =) Normalde 24:00'da bitmesi gereken düğün 01:30'a kadar, davetlilerin ısrarlarıyla devam etti, daha da ederdi ama otelle anlaştığımız zamanı çoktan aşmış olduk. Biz tek tek şarkıların listesini verelim, aman süpriz olmasın diye uğraşırken, öylesine uygun bir sıralamada, öyle güzel ve aklımıza bile gelmeyen parçalar çaldılar ki, inanılmaz eğlendik. Bunda en büyük etken düğünümüzü kendi düğünleri gibi sahiplenmeleriydi. Tüm ekip düğünü öylesine sahiplendi ki, sanki sahnede çalan insanlar arkadaşlarımız eşimiz dostumuzmuş gibi, bir dediğimizi iki etmediler. Ve dediğim gibi bu insanlar çok ünlü isimlerin arkasında çalan müzisyenler. Hepsine tek tek teşekkür ederiz. Ve Esra hanım... Tek kelimeyle süper bir sahnesi var. Sadece sesinin güzel olması değil, sahneye hakimiyeti, şarkıları okuma tarzı çok başarılı. Hangi tarz olursa olsun, gözünüz kapalı düğününüzü teslim edebileceğiniz bir solist.

Çok övdük farkındayız. Biz çok çektik bu işten, hiç olmazsa bu yorumu okuyan çiftlere müzik firması seçimi konusunda yardımcı olmak istedik. Düğün bittikten sonra, "düğün videoları elimize geçse de evde oynasak" dedirten türden bir düğün oldu bizimkisi. Umarız herkesin de düğünü aynı şekilde istediği gibi olur...
Sevgiler...

Patron Orkestrası
Nazi̇k Yorumunuz İçi̇n Teşekkürler. Ömür Boyu Mutlu Olun...
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Patron Orkestrası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Patron Orkestrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap