studio 9

E-posta Gönder

studio 9

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Hazal Müzik Organizasyon

1999 yılından bu yana ses ışık ve sahne sistemleri kiralama ve sunum sektör...

İstanbul

Nüans Müzik

...

İstanbul

Şan Ajans

Sizin isteklerinizi dinliyor, sizi anlıyor ve isteklerinizi gerçekleştiriyo...

Hakkında

Müzikler organizasyonlar içerisinde oldukça gerekli olan hizmetler içerisinde yer almaktadır. Müşteriler Studio 9 ile istedikleri türlerde müzik hizmetlerini elde edebilmektedirler. Sizlerde yer alan bu hizmetlerden yararlanmak ve organizasyonlarınızda davetlilerinizi memnun etmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerin istedikleri tarzlara uygun ve organizasyonların konseptlerine göre en uygun müzik programları burada yapılmaktadır. Yer alan profesyonel ekipler ve ekipmanlar ile gerekli olan her hizmet verilmektedir. Yer alan programlardan yararlanabileceğiniz gibi, istediğiniz tarzlar ile yeniden program oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sanatçı destekleri isteklere göre programlara eklenmektedir. Organizasyonları unutulmaz kılan özelliklerden biri olan müzik, davetlerin eğlenceli geçmesi açısından da oldukça önemlidir. Yapılan programlar bu noktada oldukça büyük önem kazanmaktadır.

İletişim

Cihan Ozden

  • Adres: Dereboyu cad. No74 mecidiyekoy istYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.