singami

E-posta Gönder

0850 241 1756

singami

Müzik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Lounge Event Entertainment
5 13

Kadıköy

Lounge Event Entertainment

Sizi dinliyor, anlıyor ve gerçekleştiriyoruz.. ŞENLIK VE FESTIVAL ORGANIZA...

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

İstanbul

Solo Müzik

...

Hakkında

Singami olarak organizasyonlarda eğlence bizden sorulur. Yenilikçi prodüksiyonu zamanında teslim edilen, hızlı ve uygun hizmetler olarak sunmaktayız. Seminer, toplantı, açılış organizasyonları, fuar,tanıtım,mezuniyet baloları, düğün, nişan, yaz aktiviteleri, festivaller gibi birbirinden çeşitli organizasyonlarda hizmetinizdeyiz. Profesyonel sahne hizmetleri ile birlikte sunulan müzik ziyafeti içerisinde düğününüzde istediğiniz en güzel müzikleri görebileceksiniz. Geniş müzik arşivinin yanı sıra, dansçılar ve sanatçı hizmeti de verilebilmektedir. Sürekli yenilenen ekipmanımız ile size en iyi kalitede hizmeti sunuyoruz. Organizasyonu yaptırmak isteyen kişi ile gerçekleştirdiğimiz ilk görüşmeden sonra, organizasyon bitene kadar iş birliği içerisinde olarak en iyi işi çıkarmak için sürekli çalışıyoruz. En görkemli prodüksiyon fikir birliği ile çıkar, bunu bildiğimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

İletişim

Fatih Karakaya

Tolga Akkoc

  • Telefon: 0850 241 1756

  • Adres: GebzeYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.