Playback Music

1

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Kağıthane, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Fasıl grupları, Enstrümantal, Dans grupları, Davul Show, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Orkestra, Grup
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellik

 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Açık Havada Performans
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Performans Süresinde Limit

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Önerilen Firmalar

Mete Can Orkestrası
11 8 2

Bakırköy

Mete Can Orkestrası

7.500-10.000 TL
Ekipman
Tarık Sezer Orkestrası
8

Şişli

Tarık Sezer Orkestrası

10.000 TL'den fazla
Ekipman
Orkestra Grupları By Fa Organizasyon
29 26 14

Bakırköy

Orkestra Grupları By Fa Organizasyon

7.500-10.000 TL
Şehir Dışında Hizmet

Hakkında

1986 yılından beri düğün ve davetleriniz için ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri kiralama hizmeti veren Playback Music, dünya teknolojisini takip ederek oluşturduğu teknik ekipman kadrosu ve eğitimli teknik ekibi ile faaliyet gösteriyor.

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda hizmet veren şirketimiz, Türkiye'yi teknolojik gelişmelerden haberdar etmiş ve farklı malzemeleri kullanıma sunarak sektöre ilkleri taşımıştır. Dünyanın ünlü teknoloji markalarının ürünleri olan malzemeler ile ulusal ve uluslararası alanda tercih edilir hale gelerek büyük organizasyonlara, görsel şovlara imzalar attık. Mevcut bazı malzemeler ile Avrupa’da ilkler arasında yer aldığımızı da belirtelim.

Playback Music, bünyesinde hizmet veren tecrübeli ekibiyle birlikte organizasyonlarınızın konseptine uygun olarak bir müzik listesi oluşturabiliyor. Tabii özel isteklerinizi dikkate alarak… Etkinliklerinizin ihtişamına yakışacak kostüm ve aksesuarlarımız ile sahne alıyor, size ve sevdiklerinize muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatıyoruz.

İstanbul düğün müzik gruplarından çok farklı hizmet ve olanaklarımız bulunuyor. Açılışlar, doğum günü, parti, piknik, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan ve nişan gibi her türlü davet ve etkinliklerinizde sahne alabiliyoruz. Hizmet içeriğimizde; barkovizyon ve led ekran, fasıl grupları, enstrümantal, dans grupları, davul show, dj, ses ve ışık-truss ve sahne sistemleri, orkestra gibi imkânlar yer alıyor. İhtiyaçlarınıza göre dilediğiniz hizmetten yararlanabiliyor, kendinizi yorulmadan tüm detayları bize emanet edebiliyorsunuz. Etkinliklerinizden en az bir hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğinin bilgisi de verelim.

Düğün ve etkinliklerinizde sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenmek istiyor ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca form dışında sayfadaki telefon numarası ve mail yoluyla da aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabileceğinizi hatırlatalım.

İletişim

Murat Yıldız

 • Adres: Cendere Yolu No:27 Kağıthane

Playback Music Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!