Pena Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Sound Music Center

Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geni? bir repertuara sahip olan müz...

İstanbul

phantom ses isik

Hizmet verdiğiniz alan ve sektör ne olursa olsun, zirveye oynamak ve başarı...

İstanbul

Nüans Müzik

...

Hakkında

Hayaller insan yaşamına yön verir. Hayallerimizin belki de en büyüleyici olanı nasıl bir törenle evleneceğimizdir.
Tabii gelişen teknolojiyle birlikte rüya gibi düğünler de hayatımızın ve hayallerimizin vazgeçilmezi oldu. Bir düğün organizasyonunu keyifli kılan en önemli unsurlar kaliteli orkestra ve ses ışık sistemidir.

Bir düğün töreninde orkestra, ses ve ışık sistemi, gelin ve damattan sonra en önemli baş rol oyuncularıdır.

Düğün öncesi, konuklarınıza sunacağınız ikramların tatlarına, gelinliğinizin ve damatlığınızın provasına nasıl özen gösteriyor ve önemsiyorsanız aynı özeni müzik seçimi ve mekanın ışık tasarımında da göstermelisiniz.
Kullanılacak teknik malzemenin kalitesi ve Dj ile birlikte seçtiğiniz müzikler gecenin iyi geçmesinde en önemli etken olacaktır. Müzik de, tıpkı menüdeki farklı lezzetler gibi farklı alternatiflerden oluşur. Orkestra üyeleri ile organizasyon sahipleri daha önce tanışmalı davetli profili tam olarak anlatılmalı ve profesyonel orkestraların tecrübelerinden de yararlanılarak herhangi bir tarzda sürekli kalmadan, gelen tüm yaş gruplarını memnun edecek bir müzik yapılmalıdır.

Organizasyon aşamalarından biri de gelin ve damadın salona girişi, ilk dans ve pasta müziklerinin yapılmasıdır. Özellikle bu üç parçanın çok daha dikkatli seçilmesi gereklidir. Unutmamalısız ki, tüm bu müzikleri hayatınız boyunca mutlulukla anımsayacaksınız.

Düğün ve davet organizasyonlarında ışık tasarımı maalesef unutulan ya da ikinci plana atılan önemli bir detaydır. Bu detay genellikle gözden kaçırılır. Mesela gelin ve damat salona girerken mekan ışıkları karartılıp takip spot ışığı ve sislerin arasından çıkarak salona girmesi geceye farklı bir atmosfer katacaktır.

İlk dans esnasında atılan konfetiler, havai fişek gösterisi ya da mekanın tavanından dökülen onlarca balon gecenizi unutulmaz kılan detaylardır.

Tabii tüm bu anlattıklarımız soyut kavramlar, bu nedenle çalışacağınız firmanın referansları ve edindikleri tecrübeler kötü süprizlerle karşı karşıya kalmanızı engelleyecektir.

Organizasyondan en az bir ay önce anlaşma yapacağınız (ses ışık müzik sistemleri) teknik prodüksiyon şirketiyle, organizasyondan bir gün önce yapacağınız prova hem heyecanınızı azaltacak hemde kusursuz bir düğün yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu yeni başlangıçta tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...

İletişim

Serdar Ugur Girgin

  • Adres: Sahkulu Mah.Sahdeğirmeni Sk. No:11/1 Tünel , Beyoğlu

Pena Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.