Pena Orkestrası


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Pena Orkestrası sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Hayaller insan yaşamına yön verir. Hayallerimizin belki de en büyüleyici olanı nasıl bir törenle evleneceğimizdir.
Tabii gelişen teknolojiyle birlikte rüya gibi düğünler de hayatımızın ve hayallerimizin vazgeçilmezi oldu. Bir düğün organizasyonunu keyifli kılan en önemli unsurlar kaliteli orkestra ve ses ışık sistemidir.

Bir düğün töreninde orkestra, ses ve ışık sistemi, gelin ve damattan sonra en önemli baş rol oyuncularıdır.

Düğün öncesi, konuklarınıza sunacağınız ikramların tatlarına, gelinliğinizin ve damatlığınızın provasına nasıl özen gösteriyor ve önemsiyorsanız aynı özeni müzik seçimi ve mekanın ışık tasarımında da göstermelisiniz.
Kullanılacak teknik malzemenin kalitesi ve Dj ile birlikte seçtiğiniz müzikler gecenin iyi geçmesinde en önemli etken olacaktır. Müzik de, tıpkı menüdeki farklı lezzetler gibi farklı alternatiflerden oluşur. Orkestra üyeleri ile organizasyon sahipleri daha önce tanışmalı davetli profili tam olarak anlatılmalı ve profesyonel orkestraların tecrübelerinden de yararlanılarak herhangi bir tarzda sürekli kalmadan, gelen tüm yaş gruplarını memnun edecek bir müzik yapılmalıdır.

Organizasyon aşamalarından biri de gelin ve damadın salona girişi, ilk dans ve pasta müziklerinin yapılmasıdır. Özellikle bu üç parçanın çok daha dikkatli seçilmesi gereklidir. Unutmamalısız ki, tüm bu müzikleri hayatınız boyunca mutlulukla anımsayacaksınız.

Düğün ve davet organizasyonlarında ışık tasarımı maalesef unutulan ya da ikinci plana atılan önemli bir detaydır. Bu detay genellikle gözden kaçırılır. Mesela gelin ve damat salona girerken mekan ışıkları karartılıp takip spot ışığı ve sislerin arasından çıkarak salona girmesi geceye farklı bir atmosfer katacaktır.

İlk dans esnasında atılan konfetiler, havai fişek gösterisi ya da mekanın tavanından dökülen onlarca balon gecenizi unutulmaz kılan detaylardır.

Tabii tüm bu anlattıklarımız soyut kavramlar, bu nedenle çalışacağınız firmanın referansları ve edindikleri tecrübeler kötü süprizlerle karşı karşıya kalmanızı engelleyecektir.

Organizasyondan en az bir ay önce anlaşma yapacağınız (ses ışık müzik sistemleri) teknik prodüksiyon şirketiyle, organizasyondan bir gün önce yapacağınız prova hem heyecanınızı azaltacak hemde kusursuz bir düğün yaşamanızı sağlayacaktır.

Bu yeni başlangıçta tüm hayallerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Serdar Ugur Girgin Adres Sahkulu Mah.Sahdeğirmeni Sk. No:11/1 Tünel , Beyoğlu
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Pena Orkestrası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pena Orkestrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap