Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon

E-posta Gönder

 • Küçükçekmece, İstanbul.

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, Arapça, Diğer
 • Müzik Türü

  Dini/Tasavvuf

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon Hakkında

Kalbinizin derinlerine hitap edecek nezih, kültürümüze ve örflerimize uygun bir düğün ile dünyaevine girmek isteyen İstanbul'lu çiftlerimizin ilk tercihiyiz. Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon hizmetlerimizle ruhunuza işliyor, düğün misafirlerinizin ve ailenizin memnun kalmasını sağlıyoruz. Yıllar sonra izlediğinizde dahi “İyi ki” diyeceğiniz bir gece ve tasavvuf müziğimizin en güzel namelerini size dinletmek için hizmete hazırız.

Deneyim

Bursa doğumlu Mesut Yavaş, Türk tasavvuf müziği sanatçısı, TV program yapımcısı ve sunucusudur. Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitimini tamamlayan Yavaş, aynı senelerde musiki eğitimi de alarak Erdoğdu Ebeboğlu ve Erdinç Çelikkol gibi usta isimlerden şans dersleri aldı. Sanatçımız, 1999’da ilk albümü “Zuhurat”ı gönüllerin beğenisine sundu. Başarısı, 2005 yılında çıkardığı “Bugün Allah İçin Ne Yaptın” isimli ikinci albümle devam etti.

Daha sonra “Benim Aziz Üstadım”, “Selamı Yayalım” ve “Bismillah Her Hayrın Başıdır” albümleri geldi. Müzik kariyerinin yanı sıra Kanal 7, Show Tv, Meltem Tv ve Hilal Tv en önemlileri olmak üzere pek çok yerel kanalda programlar yapıyor. Bursa Mehter Takımı üyelerinden biri olan Yavaş, yurt içi ve yurt dışı konserlerinin yanı sıra sayısız çiftimizin mutluluğuna ortak olmaya da devam ediyor.

Hizmetler

İstanbul dini düğün organizasyonu hizmetimizi almak için düğün tarihinizden en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Sahnede yaklaşık 3 saat kalarak sizin ve misafirlerinizin kulağının pasını silerek yüzünüzde tebessümler bırakacağımızdan emin olabilirsiniz. Orkestra ve solo enstrüman gibi hizmetlerimizle özel günlerinizi unutulmaz kılıyor ve size hatırlanması hoş anılar bırakmayı temenni ediyoruz.

Müzik Türleri

Dini ve tasavvuf müziğinin en değerli parçalarını sizler için uzun yıllar meşk ettik ve düğün davetinizde size mest olacağınız saatler vadediyoruz. Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon bünyesindeki düğünlerimizde Türkçe ve Arapça dillerde şarkılar söyleyebilir, manevi değeri yüksek eserlerle kalbinizi fethedebiliriz. İslami değerlerimizin ön planda tutulduğu organizasyonlarımızda dinlemeyi dilediğiniz pek çok esere ve ilahiye yer verebiliriz.

Ek Hizmetler

Katıldığımız düğün davetlerinde sahnedeki huzur ve keyf dolu performansımızın yanı sıra teknik anlamda da organizasyonunuzun ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ekipman ihtiyaçlarınız için bize danışabilir, düğün öncesinde gerçekleştireceğimiz planlama toplantısında taleplerinizi iletebilirsiniz. Size özel eserler olduğu takdirde liste oluşturmamız da mümkün. Tüm bu süreçte değerli düşüncelerinize büyük önem veriyor ve her şeyin istediğiniz gibi olması için titizlikle sahne alıyoruz.

Yılların tecrübesiyle en güzel eser seçimleri ve sahne performansını size yaşatacak, düğün davetinizden mutlu mesut ayrılmanızı sağlayacağız. Dinletiler, ilahiler ve tasavvuf müziğimizin manevi değerleri arttıran parçalarıyla hizmetinizdeyiz. Sorularınız için sayfanın altındaki Mesut Yavaş Tasavvuf Organizasyon iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya ücretsiz fiyat teklifi almak için sayfanın yanındaki formumuzu doldurabilirsiniz. Mutluluklar dileriz!

İletişim

 • Adres:

  Atakent Mah. 243.Sok Tema İstanbul Halkalı Küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.