Majör İstanbul Orkestrası*

Majör İstanbul Orkestrası
Tekrarı olmayan günler vardır , hatasız ve eksiksiz bir şekilde planlanması gerekir. Majör İstanbul Orkestrası olarak farklı müzikal zevklere sahip konuklarınızı ağırlayacağınız sosyal davetlerinizde , geniş hizmet yelpazemizle her kesime hitap edebilmekte, sahne dinamizmimiz ile ortamı ısıtıp, sıfır hata politikamız ile aksaklıkların önüne geçerek sonuçta hem size hemde konuklarınıza unutulmaz bir müzik organizasyonu sunmaktayız. Sizleri de müziğimizin ritmine kapılmış olarak görmek dileğiyle sevgiler. Hizmetlerimiz Orkestra Karşılama Grupları Keman Şov Davul Şov Perküsyon Şov Fasıl Grubu Bay - Bayan Dj Ses-Işık-Sahne Sistemleri

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (16)

+ Yorum Yaz
K&D Kuzey & Deniz Düğün Tarihi: 30/09/2017

30 Eylülde yapmış olduğumuz sünnet partimizde major orkestra ekibi harika bir performans sergiledi.Gökhan Bey ve Hazal Hanımın sesleri ve enerjileri misafirleri pistlerden indirmedi. Orkestranın profesyonel hakimiyetlerine diyecek söz bulamıyorum. Genel anlamda çok ama çok memnun kaldık.

A&C AYLİN & CAVİT Düğün Tarihi: 12/11/2016

12/11/2016 tarihinde nişan törenimizi,muhteşem ses ve performansıyla tüm misafirleri coşturan,oynamalara doyamadığımız unutamayacağımız muhteşem bir gece yaşatan GÖKHAN YEDİER'e çok ama çok teşekkür ediyorum,arkada çalan ekibe tek tek teşekkür ediyorum..söylediğiniz ,istediğiniz şeyi 2 kere söylemiyorsunuz herşeyle en yakından Gökhan bey ilgileniyor siz sadece o günü bekliyorsunuz...temmuz 2017de düğünede bekliyoruz..elinize,ayağınıza,ağzınıza sağlık:)

Z&T Zehra & Tuğrul Düğün Tarihi: 30/07/2016

Nişanımızı harika enerjileri ve müthiş performanslarıyla unutulmaz hale getiren Majör orkestrasına ne kadar teşekkür etsem az. Gökhan Yedier bizi her konuda çok iyi yönlendirdi, ilgisi için de çok teşekkür ediyorum. Düğünde tekrar görüşmek için sabırsızlanıyoruz! Şiddetle tavsiye ediyorum :)

S&A semra & ali Düğün Tarihi: 16/08/2015

Düğünümüzde major istanbul orkestrası mükemmel performansıyla 7 den 70 e tüm misafirlerimizi mutlu etti. Hatta birçok kişi grubu sordu. Gökhan Yedier ve orkestrasına gözü kapalı güvenebilirsiniz. Tüm detaylarıyla yakından ilgilendiğim düğünün en güzel yanı MAjor İstanbul orkestrası ve Muhteşem davul show umuzdu :) tekrar teşekkürler

T&T Tougeda & Tarık Düğün Tarihi: 30/05/2015

Merhabalar yeni evlenecek çiftler; 30 Mayıs 2015'te BAHAR COUNTRY'de düzenlenen düğünümüzde bizlere muhteşem bir ışık, sahne ve ses cümbüşü yaşatan, güler yüzlü ekibi ile Gökhan YEDİER'e (Majör İstanbul Orkestrası) sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ederiz...

B&G Büşra & Gökhan Düğün Tarihi: 02/08/2014

2 Ağustos 2014 tarihinde Sarıyer Fuat Paşa Yalısında gerçekleşen Düğün Organizasyonumuzda sahne alan , Gökhan Yedier ve Majör İstanbul Orkestrası'na sergilediği performanstan dolayı teşekkür ederiz.

C&B Cansu & Burak Düğün Tarihi: 26/08/2016

Çok yardımcı oldunuz , çok ilgiliydiniz özveriniz için çok çok teşekkürler.

G&B Gamze & Burak Düğün Tarihi: 22/08/2016

Düğün organizasyonumuza ,canlı performansı ve teknik desteği ile katılan Majör İstanbul ve Gökhan Yedier'e sonsuz teşekkürler. Sayenizde tam istediğimiz gibi bir gece yaşadık.

I&K Ilgın & Kutluhan Düğün Tarihi: 21/08/2016

Worldpoint Wedding Venues'te gerçekleşen düğün organizasyonumuzda sahne alan Gökhan Yedier ve Majör İstanbul Orkestrasına sonsuz teşekkürler. Sayenizde harika bir gece yaşadık.

E&O Elham & Orçun Düğün Tarihi: 14/08/2016

Birçok seçenek arasında kararsızlıkla boğuşurken Majör İstanbul'u tercih ettik. Gökhan bey'in birebir ilgisi , özverisi için teşekkürler. Konuşulan her sözün arkasında durarak muhteşem bir geceye imza attılar.

Ö&Ö Özlem & Ömür Düğün Tarihi: 12/08/2016

Bursa Crown Plaza'da gerçekleşen organizasyonumuzda Majör İstanbul'u tercih ettik. Rüya gibi bir geceydi.Geniş repertuarı ve enerjik ekibiyle organizasyonun hayal ettiğim gibi geçmesini sağlayan Gökhan bey ve Majör İstanbul'a sonsuz teşekkürler. Israrla tavsiye ediyorum.

Ç&C Çiğdem & Can Düğün Tarihi: 07/08/2016

İşini severek yapan ve oldukça ciddiye alan bir grup. Koordinasyon toplantısında planladığımız herşeyi tam anlamıyla sahneye yansıttılar. Organizasyonumuzu renklendiren Eylül hanım ve Gökhan bey'e teşekkür eder ,başarılar dileriz.

D&E Demet & Engin Düğün Tarihi: 28/07/2016

Kına gecemde Bayan dj ve Davul şov gösterisi için teşekkür ederim. Elite bir grup. Başarılar.

Z&M Zeynep & Murat Düğün Tarihi: 22/07/2016

Harika bir repertuar , sıcacık bir ekip ve kurumsal bir firma. Tabiki Gökhan Yedier'in harika yorumu ve sesi... Majör İstanbul Orkestrası ve Gökhan Yedier'e teşekkür ederiz.

A&B Azize & Baha Düğün Tarihi: 20/07/2016

Oğlumuz Tahanın sünnetinde sahne aldılar. Gerek çocuklar gerekse bizler için harika bir geceydi. Çok sağolun.

A&E Ayça & Ensar Düğün Tarihi: 07/05/2016

İstanbul Dedeman'da gerçekleşen düğünümüzde ses-ışık-sahne sistemleri , trio grubu ve orkestra hizmetlerinden faydalandık. Tavsiye üzerine tanıştığımız bir gruptu ama şu an herkese tavsiye ediyorum. Solistleri Elif hanım'a ve özel ilgisinden dolayı Gökhan Bey'e sonsuz teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Majör İstanbul Orkestrası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Majör İstanbul Orkestrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap