Lounge Event Entertainment

4

E-posta Gönder

0216 706 6703

1 yorum

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Özellikler

Kadıköy, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Dans grupları, Davul Show, Fasıl grupları, Orkestra, DJ, Grup, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Enstrümantal
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Açık Havada Performans
 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

 • Ücretlendirme
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

En güzel kıyafetler seçilir, en özel mekânlar kiralanır, en lezzetli yemekler hazırlanır ve en renkli süslemeler yapılır. Bu kadar “en” bir araya gelmişken, buna bir de “en iyi müzik hizmeti” eklemek isterseniz, doğru adrestesiniz! Lounge Event Entertainment olarak kalitemizi her detayda hissettiriyor, gecenin akışını profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Lounge Event Entertainment olarak öncelikli amacımız; sizi dinlemek, anlamak ve bunların sonunda isteklerinizi yerine getirmek. Memnuniyetiniz odaklı çalışıyor, her hizmetimizin içinize sinmesini istiyoruz.

İstanbul’da bugüne kadar sayısız organizasyonda rol almanın mutluluğu içindeyiz. Sayısız çiftimizin mutlulukla “Evet” demelerine şahit olduk, sayısız konuğumuzun kurumsal başarılarına tanıklık ettik. Peki, sadece bunlar mı? Tabii ki hayır! Şenlik ve festivaller, konserler, lansmanlar, fuarlar ve açılışlarda farkımızı hissettiriyor, unutamayacağınız bir geceye imza sağlıyoruz.

Lounge Event etkinlik konusundaki tecrübesini, sıcakkanlılığı ve dinamikliğiyle birleştiriyor; bu sayede tüm hazırlık ve planlama sürecini profesyonel şekilde tamamlıyor. Organizasyonunuzdan yalnızca 4 saat önce, ses ve ışık ekipmanlarını kurmaları yeterli oluyor. Gerekli provaları da yaparak gecenize hazır oluyorlar.

Bünyemizde orkestra ve müzik grubu dışında DJ hizmetimiz de bulunuyor. Bu sayede, organizasyon türünüze göre her hizmeti rahatlıkla sunabiliyoruz. Dilerseniz fasıl grupları, davul şovları veya dans grupları ile de davetinizi farklılaştırabiliyoruz.

Hizmetlerimizi şehir dışındaki çiftlerimizle de buluşturabiliyoruz. Bizi İstanbul dışındaki birçok ilden tercih edebiliyor, kalitemizi düğününüzde görebiliyorsunuz. Bunun için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerektiğini de dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Böylelikle tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Biz, uzun süredir özel ânlarınıza değer katmaya devam ediyoruz. Eğer müzik hizmeti için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ergin Erturk

 • Telefon: 0216 706 6703

 • Adres: Akkavak Caddesi B-136 / B Villa Göksu Evleri Anadolu Hisarı / Kavacık - İstanbul

Lounge Event Entertainment Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


T&M

Tuba & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.07.2019

Harika bir müzik şöleni yaşadık. Misafirlerimizle düğünle ilgili akılda kalan en güzel kısımın müzik grubu olduğu konusunda hemfikirdik😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!