En Güzel Gecem

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Açık Havada Performans
 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Performans Süresinde Limit

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı

Önerilen Firmalar

Djdüğün.net
36 43 12

Eyüp

Djdüğün.net

1.000-2.000 TL
Ekipman
DJ Buğra İkizoğlu
6 6

Beşiktaş

DJ Buğra İkizoğlu

1.000-2.000 TL
Açık Havada Performans
Davulband Bando
9 11 10

Şişli

Davulband Bando

1.000 TL'den az
Ekipman

Hakkında

15 yılı aşkın tecrübemiz ve unutulmaz DJ performanslarımızla davetlerinizi unutulmaz kılmaya geliyoruz. En Güzel Gecem isimli firmamızla bugüne kadar pek çok organizasyonda müzik, sahne ve ses sistemleri alanlarında destek olduk. Şimdi de sizin etkinliklerinizi canlandırmaya geliyoruz!

İstanbul DJ kiralama araştırması yapıyorsanız karşınıza illa ki biz çıkarız. Eskişehir merkezli olmamıza karşın Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet verebiliyoruz. İstanbul’da da DJ hizmeti alınan eğlenceler epey fazla. Biz de bu talebin farkında olduğumuz için İstanbullu çiftlerimizin davetlerine sık sık gidip geliyoruz.

Organizasyonunuzun türü ne olursa olsun profesyonel DJ ekibimizle bugüne kadar katıldığınız en güzel gecenin sizin davetiniz olmasını sağlıyoruz. Davetlerinize ses sistemi, tonmaister desteği veriyoruz. Görsel olarak daha canlı bir atmosfer için ışık ve LED sistemleri konusunda mekan içerisinde düzenlemeler yapıyoruz. Davetlerinizde isteğinize bağlı olarak profesyonel DJ, DJ setup, ses sistemi, ışık sistemi, LED pano ve sahne hizmetleri sağlıyoruz.

Önceliğimiz her zaman sizi memnun etmek olduğu için istekleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Nasıl bir organizasyonunuzun olacağı ve ne tür bir hizmet alacağınızı ön görüşmelerimizde planlıyoruz. Eğlencenizde çalmasını istediğiniz parçalar varsa onları da not alarak gecenize dahil ediyoruz.

En güzel günlerinizle müzik ile yön veriyoruz. Bugüne kadar sayısız eğlence, düğün, davet, mezuniyet ve balo organizasyonunda yer almış bir ekibiz. Sınırsız bir müzik arşivimiz var. Bir de üstüne yılların tecrübesi eklenince ortaya harika bir hizmet çıkıyor. Kişisel beklentilerinizi öncelikli hedef sayarak memnuniyetinizi üst seviyeye tutan bir hizmet almaya hazırsanız, buradayız.

Siz de İstanbul’da DJ performansı sunan firmalar arasında yer aldığımız En Güzel Gecem’in şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

En Guzel Gecem

 • Adres: İstanbul

En Güzel Gecem Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.