Eda Keske

5 Yorum
Mesaj Gönder

0212 963 17 15

E-posta Gönder

 • Beyoğlu, İstanbul.

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

%25 i̇ndirim

Son gün 31/03/2023

Mart Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %25 İndirim !

Mart Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda %25 İndirim... devamı 

Hediye

Son gün 31/03/2023

Mart Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda Karşılama Trio Veya Bando Hediye !

Mart Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalarda Karşılama Trio Veya Bando... devamı 

Eda Keske Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Eda Keske Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Konsept Müzikler

Eda Keske Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eda Keske Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eda Keske Hakkında

1990 yılından bu yana müzik sektöründeyim. Özel davetlerde ve kurumsal pek çok etkinlikte profesyonel olarak sahne alıyorum. Gerek yurt içi gerekse yurt dışında pek çok konser vermenin yanı sıra, çiftlerimizin mutlu günlerinde onlara eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatıyorum. Cazdan hicaza uzanan geniş bir müzik yelpazesiyle ve Eda Keşke farkıyla misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatmaya hazır mısınız?

Deneyim

Müzik hayatıma 1989 yılında Ankara Devlet Konukevi’nde ve Ankara Sheraton’daki korist ve piyanist olarak görev alan Hakkı Talu’nun orkestrasında başladım. Türkiye’nin Saint Joseph, Ankara Kavaklıdere Tenis Kulübü ve Yelken Kulübü gibi pek çok yerindeki büyük organizasyonlarda, düğünlerde ve çok özel davetlerde binlerce kez sahne aldım. Ayrıca çeşitli belediyelerle gerçekleştirdiğim organizasyonlar sonucu aldığım ödüller de bulunuyor.

Bugüne dek ülkenin en usta isimleriyle çalışarak deneyim kazandım ve sunduğum müzik türlerini zenginleştirdim. Halen yurt dışında Atina, Almanya ve Paris’te konserler vermeye devam ediyorum. Önde gelen İstanbul düğün müzik gruplarından biri olarak çiftlerimize ve misafirlerine sadece çok özel bir gece yaşatmakla kalmıyor, geniş ekibimle fotoğraf ve stüdyo desteği de veriyorum.

Hizmetler

Düğün gecenizde sahnede bambaşka bir müzik şöleni yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Sahne performanslarımızın yanı sıra çiftlerimizin talepleri doğrultusunda DJ, düğün bandosu, trio, düğün orkestrası ve fasıl gibi hizmetler de sunabiliriz. Düğün tarihinizden en az 1 hafta önce bizimle iletişime geçtiğinizde düğün gecenizi birlikte planlıyoruz. Genellikle sahnede yaklaşık 4 saat kalıyoruz. Dilerseniz şehir dışındaki düğün davetlerinize de katılabiliriz.Her organizasyon öncesinde gelin ve damadın özel şarkı talepleri ve organizasyonun ilerleyişi konuşulup, onların bu özel gününü en güzel ve unutulmaz kılmaya özen gösteriyoruz.

Müzik Türleri

İstanbul düğün orkestrası hizmetimizi verirken ekibimle çiftlerimizin istedikleri türde yoğunlaşan bir program yapmayı tercih ediyoruz. Eski 45’liklerden 80’lere ve 90’lara uzanabilir, Latin müzik de dahil olmak üzere pek çok farklı tarzda şarkılarla gecenizi renklendirebiliriz. Ayrıca İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Arapça ve Fransızca başta olmak üzere pek çok farklı dilde şarkılar söyleyebilir, bu ülkelerin en popüler şarkılarına repertuarımda yer verebilirim.

Ek Hizmetler

Bu değerli geceyi çiftlerimizin için daha özel kılmak adına şarkı listesi oluşturabiliriz. Düğün öncesinde gerçekleştireceğimiz planlama toplantısında tüm isteklerinizi dinliyor ve gecenin akışını bu isteklerinize göre hazırlıyoruz. İnteraktif sahne performansımızın yanı sıra, ses sistemi ihtiyaçlarınızı da temin ederek teknik destek veriyoruz. Ekibimiz bünyesinde iç ve dış fotoğraf çekimi gerçekleştirebilecek bir birimimiz de bulunuyor.

Çiftlerimize bu mutlu günlerinde ömür boyu hatırlayacakları ve sevgiyle anacakları tüm şartları özenle yaratıyoruz. Gece biterken yüzünüzde bir gülümseme ve aklınızda en güzel şarkılar kalması için Eda Keşke farkını yaşayan şanslı çiftlerden olmayı seçmek elinizde. Hizmetlerimiz ve İstanbul düğün orkestra fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilir ya da alttaki iletişim bilgilerimizde bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Eda Keske Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ilkay & Ferhat

Düğün Tarihi: 09.03.2023Eda hanım en acı duyguları, en tatlı şarkılarla lezzetlendiren bir sanatçı ,hayat bir yelkenli gemi ise eda hanımin sesi en şevkatli rüzgar,sizi ruhunuzun kıyılarına güvenle demirliyor...ruhum seni dinlemeyi çok seviyor eda hanım, iyi ki varsın. ...

Sinem & Firat

Düğün Tarihi: 04.03.2023Çok beğenerek dinledik,harika bir ses,harika yorumcu

Sevinc & Ferhat

Düğün Tarihi: 15.01.2023Hayatımızda bir ömür hatırlayacağımız özel bir günü şahane sevgisi ilgisi ve sesiyle taclandiran eda hanım ve ekibine çok teşekkür ederim

Mutlu & Gürkan

Düğün Tarihi: 03.07.2022Repertuar çok geniş.Çok eğlenceli romantik.Çok memnun kaldık.Hararetle tavsiye ederim.

Serkan & Gökhan

Düğün Tarihi: 21.01.2021


Eda hanım ve diğer sanatçı arkadaşları bizlere keyifli bir gece yaşattılar. Hem yabancı hem de yerli parçalar ile eğlenceli zaman yaşadık. Kimi zaman düetlerle de sürpriz yaptılar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.