DJ Cenk Kaymak

E-posta Gönder

0212 963 3286

3 yorum

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

Güngören, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği DJ, Büyük Orkestra, Davul / Perküsyon Şov , Müzik Grubu, Entsrüman Solo Performans, Barkovizyon ve Led Ekran
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

 • Şehir Dışında Hizmet
 • Şarkı Listesi Oluşturma
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Açık Havada Performans

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

30 yıldır eğlence sektörüne hizmet eden ve bunu insanların ruhunu doyuran müzikle yapan DJ Cenk Kaymak ile tanışmak ister misiniz? Kendisi yıllarını müziğe vermiş, yeteneğini çok çalışma ve azimle bir araya getirerek bugüne dek harika işlere imza atmış bir müzisyen. Aynı vizyonu paylaşan ve yetenekli müzisyenlerden oluşan ekibi ile birlikte müzik yaparak kitleleri eğlendirmeye devam ediyor.

Marka haline gelmiş bu isim altında düğünler başta olmak üzere pek çok farklı türde organizasyon için hizmet veriyoruz. Nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, nikah törenleri, sünnet düğünleri, açılışlar, partiler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet ve okul etkinlikleri, doğum günü kutlamaları ve daha pek çokları. Bu tarz toplu organizasyonlar için müzik ve eğlenceye dair A’dan Z’ye tüm hizmetleri eksiksiz veriyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse çiftlerin istekleri doğrultusunda her şeyi planlıyor ve harekete geçiriyoruz. DJ performansından canlı müziğe, görsel şovlardan perküsyon şovlara kadar pek çok seçenek sunuyoruz. İhtiyaç dahilinde ses ve sahne sistemlerimizi kurabiliyor, yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Çok yetenekli müzisyen ve solistler eşliğinde bir canlı müzik orkestrası arzu eden çiftlere diledikleri gibi bir müzik listesi oluşturabiliyoruz. Zira gruplarımızın hem yerli hem yabancı şarkılarla bezeli çok geniş repertuvarları var. Düğüne renk katmak ve pasta kesimi veya giriş seremonisi için bando tercih eden gelin ve damatlara bu şansı da sunuyoruz.

Firmamızın düğün dj fiyatları İstanbul ortalamasına göre nasıldır veya faydalanmak istediğiniz hizmetlerimize göre ne kadarlık bir bütçeye ihtiyaç duyacaksınız gibi konuları merak ediyorsanız bize sormaktan çekinmeyin. DJ Cenk Kaymak imzalı bir eğlenceye sahip olmak için sayfa üzerinde bulunan telefon numaramızı tuşlayarak veya yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Cenk Kaymak

 • Telefon: 0212 963 3286

 • Adres: Kınalıtepe Sk. Ünlüolu Apt. N:64/6 Merter/İstanbul

DJ Cenk Kaymak Yol Haritası

3 yorum


g&o

gulendam & ozan

Düğün Tarihi: 14.03.2020

harıka bir dj performans olup bütün gece herkes bastan sona eglendi tesekkurler.

o&f

ozge & faruk

Düğün Tarihi: 25.02.2020

performansı yuksek eglencelı bir gece oldu tessekkur ederiz

A&Ç

Aytül & Çağdaş

Düğün Tarihi: 15.08.2019

Enerjisi çok yüksek biri Cenk Bey. Herkes eğlendi gerçekten.
Başarılarının devamını dilerim. teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!