Bandomino 34

E-posta Gönder

0216 706 2967

8 yorum

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Tuzla, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Klasik
 • Performans Süresi 1 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Özellik

 • Şehir Dışında Hizmet
 • İnteraktif Sahne Performansı
 • Konsepte Uygun Kostüm
 • Dans grupları

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hakkında

 • Firmanızı Tanıtan Yazı Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, nişan, gelin alma, sünnet, nikah gibi içerisinde müzik barındıran sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz zamanlarda size İstanbul müzik grupları arasında yer alan Bandomino 34 ailesi olarak müzikal anlamda destek oluyoruz. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor hem eğleniyor hem de eğlendiriyoruz. En az 10 senelik geçmişimizin olduğu müzisyen arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Aramızdaki sevgi bağı sayesinde birlik ve beraberliğin güçlü olduğu bir ortamda size güzel enerjiler vererek davetlerinize eşlik ediyoruz. Her geçen gün daha iyisini ve güzelini yapmaya çalışarak keyif alacağınız bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Her türden şarkılar çaldığımız geniş bir repertuvara sahibiz. Türkçe, yabancı dil parçaların yanı sıra 80’ler 90’lar, güncel pop, geleneksel Türk müzikleri ve yöresel şarkılarla eğlencelerinize renk katıyoruz. Düğününüz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir müzikal hizmet almak istediğinizi konuşuyoruz. Kendi çalışmalarımızdan bahsederek hizmet almak istediğiniz müziklerin neler olduğunu netleştiriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda bir müzik listesi oluşturarak konseptinize uygun enstrümanlarımızla mekanınıza geliyoruz. Müzikal hizmetimizin yanı sıra her konsepte uyum sağlayan kıyafet çeşitlerimizle sahnede renkli bir görüntü oluşturuyoruz. Düğün yapacağınız mekana en az 1 saat önce gelerek sahne ve ses sistemlerimizin kurulumunu yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız için her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor yoğun provalar yapıyoruz. Siz de İstanbul bando takımları arasında yer alan Bandomino 34 ailesi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu yoluyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve eğlencenize ortak olmak için sabırsızlanıyor. Çaldığımız melodiler kadar güzel bir hayatınız olmasını tüm kalbimizle diliyoruz.

Hakkında

Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, nişan, gelin alma, sünnet, nikah gibi içerisinde müzik barındıran sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz zamanlarda size İstanbul müzik grupları arasında yer alan Bandomino 34 ailesi olarak müzikal anlamda destek oluyoruz. Her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor hem eğleniyor hem de eğlendiriyoruz.

En az 10 senelik geçmişimizin olduğu müzisyen arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Aramızdaki sevgi bağı sayesinde birlik ve beraberliğin güçlü olduğu bir ortamda size güzel enerjiler vererek davetlerinize eşlik ediyoruz. Her geçen gün daha iyisini ve güzelini yapmaya çalışarak keyif alacağınız bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Her türden şarkılar çaldığımız geniş bir repertuvara sahibiz. Türkçe, yabancı dil parçaların yanı sıra 80’ler 90’lar, güncel pop, geleneksel Türk müzikleri ve yöresel şarkılarla eğlencelerinize renk katıyoruz.

Düğününüz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir müzikal hizmet almak istediğinizi konuşuyoruz. Kendi çalışmalarımızdan bahsederek hizmet almak istediğiniz müziklerin neler olduğunu netleştiriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda bir müzik listesi oluşturarak konseptinize uygun enstrümanlarımızla mekanınıza geliyoruz. Müzikal hizmetimizin yanı sıra her konsepte uyum sağlayan kıyafet çeşitlerimizle sahnede renkli bir görüntü oluşturuyoruz.

Düğün yapacağınız mekana en az 1 saat önce gelerek sahne ve ses sistemlerimizin kurulumunu yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve kaliteli ekipmanlarla çalışıyoruz. Sorunsuz bir hizmet almanız için her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor yoğun provalar yapıyoruz. Siz de İstanbul bando takımları arasında yer alan Bandomino 34 ailesi hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu yoluyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve eğlencenize ortak olmak için sabırsızlanıyor. Çaldığımız melodiler kadar güzel bir hayatınız olmasını tüm kalbimizle diliyoruz.

İletişim

Hasan Doğan

 • Telefon: 0216 706 2967

 • Adres: Tuzla / İstanbul

Bandomino 34 Yol Haritası

8 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


G&S

Gizem & Soner

Düğün Tarihi: 07.03.2020

Kesinlikle cok memnun kalacagınız bir ekip. Herkese cani gönülden öneriyorum. Ayrıca hasan beye tekrardan cok teşekkür ediyorum ilgisi için

F&H

Fatma & Hasan

Düğün Tarihi: 11.10.2019

Bu fiyata böyle bir eğlence yok araştiran çiftlere hiç düşünmeden seçmelerini tavsiye ederiz düğümüzün en güzel parçasiydiniz ☺️

Ç&Ö

Çiğdem & Ömer

Düğün Tarihi: 30.11.2019

Hem gelin almamızda hem de düğünümüzde bizi çok mutlu ettiniz her şey için teşekkür ederiz

G&T

Gizem & Tahir

Düğün Tarihi: 19.10.2019

Neşeli ve eğlenceli ekibinize çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ediyorum 🙏🏻

M&M

Melek & Mustafa

Düğün Tarihi: 03.09.2019

Düğünümüz en güzel parçasıydınız çok teşekkür ederiz 🙏🏻

A&A

Aylin & Ali

Düğün Tarihi: 11.07.2019

Herşey için teşekkür ederiz çok eğlenceli bir anı oldu bize

Y&F

Yasemin & Fuat

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Çok başarılıydı çok mutlu ettiniz teşekkürler 😊herkese tavsiye ediyorum

P&S

Pelin & Sinan

Düğün Tarihi: 02.06.2019

İlk konuşmadan düğünümüzün sonuna kadar bize her konuda yardımcıolan bandomino34 ekibine çok teşekkür ederiz 🙏🏻

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!