Tarık Sezer Orkestrası

Tarık Sezer Orkestrası

Müzik

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Müzik Grubu, Büyük Orkestra, Fasıl Grubu, Entsrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?3 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Açılışlar, Sünnet düğünü, Mezuniyet törenleri, Bayi toplantısı

Hakkında

Türkiye çapında ünü yayılmış ve herkes tarafında bilinip takdir edilen profesyonel bir orkestra ile düğününüzü tam bir şölene dönüştürebilirsiniz. Tarık Sezer Orkestrası düğünleri unutulmaz birer eğlenceye çevirmesi ile bilinir. Çok uzun yıllardır müziğin içerisinde bulunan Tarık Sezer’in direktörlüğünde kurulan orkestramız her biri profesyonel müzisyenlerden oluşan kalabalık bir ekibe sahip. Herkes kendi meziyetlerini en iyi şekilde sergileyerek ortaya muhteşem bir müzik şovu çıkarmak için emek gösteriyor.

Şimdiye dek çok sayıda konsere, televizyon programına, sahne şovuna ve düğünlere müzik desteği sağladık. Portfolyomuzda ünlü sanatçıların, oyuncuların ve yüksek sosyetenin organizasyonları bulunuyor. Düğünler haricinde nişan törenleri, balolar, davetler ve kokteyllere de katılıyoruz.

Orkestramızda her türden ve zevkten müziği icra edebilecek nitelikte sanatçılarımız var ve düğünlerde çiftlerimizin isteğine göre bu tarz detaylar için gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Zaten çiftimiz ile ortak olarak belirlediğimiz müsait bir zamanda toplantı yaparak dilek ve isteklerini etraflıca görüşüyoruz. Bu sayede ne istediklerini çok iyi biliyor ve düğüne daha iyi hazırlanıyoruz. Canlı olarak müziğimizi yapıyoruz fakat talep olursa DJ performansı da sunuyoruz. Bu hizmetimiz genelde after party esnasında tercih ediliyor. Davul şovları, enstrümantal müzik dinletisi veya fasıl müziği de dâhil her şeyi bizde bulabilirsiniz. Üstelik profesyonel bir orkestra olduğumuz için gerektiğinde kendi ekipmanımızı mekâna götürebiliyoruz. Ses, ışık ve sahne sistemlerimizin kurulumunu üstleniyoruz.

Tarık Sezer ve orkestrası olarak hem TV programları hem de ünlü sanatçıların konserlerine katılıyoruz. Bu sebeple programımız dolu olabileceği için bizimle önceden iletişime geçmenizde fayda var. Çünkü programımızı ayarladığımızda ve dolu olduğumuzda çiftlerimizi üzülerek geri çevirmek zorunda kalabiliyoruz. Eğer düğünde bizimle birlikte doyasıya eğlenmek isterseniz bize sayfa üzerindeki formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Bu yolla hizmetlerimiz hakkında daha detaylı fikre sahip olabilir ve Tarık Sezer Orkestrası fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

  • Adres: Teşvikiye Mah. Hacıeminefendi sok. Gül Apt No:73 D:2 Nişantaşı-Şişli

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tarık Sezer Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!