Patron Orkestrası

Patron Orkestrası

Müzik

Kategori

Merkez, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Entsrüman Solo Performans, Müzik Grubu, Davul / Perküsyon Şov , Büyük Orkestra, DJ
  • Minimum Fiyat3.000-5.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şarkı Listesi Oluşturma

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Nişan, Davet ve resepsiyon, Sünnet düğünü, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Doğum günü

Hakkında

Düğünlerinizin gidişatını olumlu yönde etkileyecek, sevdiklerinize eşsiz bir müzik hizmeti sunacak ve uzun bir süre unutulmayacak bir performansa imza atacak Patron Orkestrası, Bursa’da hizmetinizde! Her müzik tarzına hitap eden bir orkestra ile hayallerinize ulaşacak, planladığınız düğününüzün sorunsuz bir şekilde tamamlandığına şahit olacaksınız.

Tamamı akademisyen bir kadrodan oluşan, bilgi birikimi yüksek, tecrübeli ve ünlü isimlerle çalışma fırsatı bulmuş müzisyenlerin birleştiği Patron Orkestrası, sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübeleri çiftlerin hayatlarında güzel bir iz bırakmak için kullanıyor. Bunu yaparken de istek ve ihtiyaçlarına önem veriyor, onları dinliyor.

Çok daha etkin bir hizmet verebilmek için orkestramızın büyüklüğünü organizasyonunuzun büyüklüğüyle doğru orantılı bir şekilde belirliyoruz. Solist ve müzisyen sayısını karşılıklı konuşarak oluşturuyor, her detayda kalitemizden çok daha iyi bir şekilde yararlanabilmenizi amaçlıyoruz.

Dilerseniz karşılama grupları da oluşturabiliyoruz. 2-3-4 kişiyle oluşturduğumuz karşılama gruplarımız, eşsiz bir eğlencenin sizi beklediğini kapıda fark ettiriyorlar.

Patron Orkestrası düğünler dışında da birçok organizasyonda profesyonel bir şekilde görev alabiliyor. Kokteyller, lansmanlar, seminerler, kongreler, şirket toplantıları, iş yemekleri, açılış ve AVM etkinlikleri, doğum günleri, mezuniyet baloları ve sünnet düğünleri gibi farklı davetlerde konuklarına sorunsuz bir akış sunuyor. Bugüne kadar rol aldığı sayısız gecenin kazandırmış olduğu deneyimler ve sahip olduğu bilgi birikimleri sayesinde kusursuzu tadacaksınız.

Sahip olduğu yerli ve yabancı geniş repertuvarların içinde pop, jazz, rock, Latin, klasik, fasıl, yöresel müzikler ve sanat müziği bulunuyor. Bu da farklı organizasyonlarda rol alabilmelerini sağlıyor.

Eğer daha fazla bilgi sahibi olmak ve Patron Orkestrası fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Patron Orkestrası ile telaşınızı eğlenceye dönüştürmeye hazır mısınız?

  • Adres: Bursa Merkez

Patron Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Patron Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!