Penaevent

Penaevent

Müzik

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Büyük Orkestra, Müzik Grubu, Fasıl Grubu, Entsrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat5.000-7.500 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?6 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Dışarıya Ekipman Kiralama, Şarkı Listesi Oluşturma, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Saat/Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer?4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Penaevent ailesi olarak tüm özel davetlerinizde sizi ve davetlilerinizi unutulmayacağınız müzik ziyafeti ile karşılıyoruz! Müzikal alanda sergilediğimiz başarılı duruşumuz sayesinde sektöre yön veren bir marka haline geldiğimiz bugün; sizin de düğününüze renk katmak için buradayız, sizi bekliyoruz!

Antalya düğün için orkestra arayışında olan çiftlerimize Penaevent kalitesini sunmaya hazırız. Siz de hazırsanız gelin size kendimizi daha yakınan tanıtalım.

Yıllarca edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi tek bir çatı altında toparlayarak Penaevent’i hayata geçirdiğimiz ilk günden beri kalite çıtamızı her zaman daha yukarıya taşımaya çalıştık ve bunun için de kendimizi sürekli yenileyerek geliştirdik. Özel günlerinizin en hatırda kalıcı yanının müzikler olduğunun bilincine sahip bir ekip olarak; standartların dışına çıkmayı başardığımız davetlerinizde size inanılmaz eğleneceğiniz müzik hizmeti sunarak geceye imzamızı atıyoruz.

Programımızı tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Arzu ettiğiniz çerçevede DJ performansı ile ya da orkestramızın başarılı şovu ile gecenizi eğlenceli bir konsere çevirebiliyoruz. Tüm bunları yaparken en önemli detayın kaliteli ses ve ışık kısaca sahne sistemi olduğunun farkındayız. Programlarımızda güvendiğimiz kendi sahne ve ses sistemlerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Bu sayede hem size düğününüzde son teknolojik alt yapıya sahip sistemimiz ile eşlik edebiliyoruz hem de mekânın sahne sisteminin bizim için yeterli olup olmayacağı gibi soru işaretlerinden kendimizi kurtarıyoruz.

Gitardan piyanoya varan çeşitli enstrümanlarımız ve başarılı orkestramız sayesinde günün keyfini çıkaracağınız ve son derece eğleneceğiniz özel bir repertuvar ve sahne şovları hazırlıyoruz. Repertuvarımızı istediğiniz özel bir liste ile hazırlayabileceğimiz gibi yüksek müzik gustomuza güvenerek şarkı tercihlerini gönül rahatlığıyla bize de bırakabilirsiniz.

Her şeyin kusursuz işlemesini isteyeceğiniz düğününüz için müzikler de aynı kusursuzlukta olsun istiyorsunuz bu özel günde bizim gibi profesyoneller ile çalışarak doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Ekibimiz ile tanışmak ve Penaevent Antalya orkestra fiyatları için bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayabilirsiniz.

  • Adres: Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulv. 157 / B Muratpaşa / Antalya

Penaevent Yol Haritası

1 yorum

E&Ü

ECE & ÜMİT

Düğün Tarihi: 04.10.2019

UNUTAMAYACAĞIMIZ ÇOK KEYİFLİ BİR DÜĞÜNÜMÜZ OLDU ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Penaevent firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!