Ankara Balkan Bandosu

E-posta Gönder

0850 241 1756

Müzik

Kategori

Dans grupları

Hizmet İçeriği

Ekipman

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Dans grupları, DJ, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat 500 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

İnan Organizasyon Ve Mehteran
12 6

Etimesgut

İnan Organizasyon Ve Mehteran

İNAN ORGANİZASYON VE MEHTERAN...

Aytekin Müzik Organizasyon
1

Çankaya

Aytekin Müzik Organizasyon

Firmamız çeşitli tarzlardan bir çok müzisyeni bünyesinde barındıran, yurt i...

Motto Concept Weddings
3 14

Çankaya

Motto Concept Weddings

Ankara'da dünya evine girmeye hazırlanan birçok çift Motto Orkestrası sayes...

Hakkında

Türk halk danslarıyla başladım ve müzik sektöründe devam ettim. 30-35 yıldır müzisyenlik yapıyorum. Adım Şakir Ortakçı. Düğün sektöründe ise 25 yıldır varım. Ankara Balkon Bandosu markasını kurdum. Ekibimle beraber yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli etkinliklere katıldık ve adımızı duyurduk. İlkemiz siz değerli evlenecek olan çiftlerin memnuniyeti ve çok eğlenmesi. Etkinliğin boyutuna göre değişen kadromuz 3 kişiden başlayarak 20 kişiye kadar isteğe göre değişiyor. Solo, grup şeklinde de etkinliğinize katılabiliyoruz. Çaldığımız müzikler ve kullandığımız aksesuarlarla farklı bir havaya bürünüyor, sizin için çalışıyoruz!

Düğünleriniz ve özel günleriniz için Ankara bando ekibi kiralamak ister misiniz?

Akıllarda kalıcı bir organizasyon gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Ankara’da balkan esintileriyle beraber özel gün organizasyonlarınızda ses ve ışık hizmeti, dj, müzisyen ve birçok hizmet sağlıyoruz. Çocuklarınızın doğum günlerinden maskot, çizgi film temasında eğlencenizi üst seviyeye taşıyoruz. Yılbaşı eğlencelerinde Noel baba konseptinde bando hizmeti de sağlıyoruz. Konsept ve tema geliştirme yapıyoruz. Böylece istediğiniz organizasyona beraber karar veriyoruz. Düğün öncesinde sizinle buluşuyor, organizasyonun akışını planlıyoruz. Müzik listesini oluşturuyoruz. İstediğiniz her tarz müzikte hizmet verebiliyoruz. Geleneksel olan kıyafetlerimizde de milli bayramlarda hizmet veriyoruz. Açılışlarda, davet ve resepsiyonlarda, kurumsal etkinliklerde ve nişanlarda istediğiniz müzik listesini oluşturabileceksiniz. Ekipmanlarımızın kalitesi ile dışarıya kiralama hizmeti vererek, diğer organizasyonlarında iyi geçmesini istiyoruz. Sadece Ankara’da değil, istediğiniz ilde hizmet verebiliriz.

Ekip sayısına göre değişiklik gösteren fiyatlarımız hakkında bizimle iletişime geçerek, organizasyonunuzu anlatarak bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Şakir Ortakcı

  • Telefon: 0850 241 1756

  • Adres: Ankara/MerkezYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.