Tarık Sezer Orkestrası

E-posta Gönder

0850 532 9459

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Açık Havada Performans

Özellikler

Merkez, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Davul Show, Orkestra, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Fasıl grupları
  • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Açık Havada Performans
  • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Türkiye’nin profesyonel anlamdaki müzik kültürüne ve gelişimine hizmet eden büyük bir oluşum olarak Tarık Sezer Orkestrası’nı size sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz veya henüz bilmediğiniz yönleri ile orkestramızı biraz olsun daha iyi tanıtmak amacı ile burada size bazı bilgiler vermek istiyoruz. Bunu yapma amacımız elbette ki asıl amacınıza giden yolda kararınızı verme aşamanızda size yardımcı olmak.

Çocukluğundan beri müziğin içerisinde olan ve hem yeteneği hem de çalışma azmi ile müzik alanında çok iyi yerlere gelmiş Tarık Sezer’in öncülüğünde kurulduk. Kendisi müzik hayatı boyunca ilk gençlik yıllarından beri çok büyük sahnelerde pek çok ünlü sanatçı ve şarkıcı ile çalışıp konserler veren bir usta. Müzik çalışmaları ve alanına kazandırdığı her şey ile birlikte azimle çalışmaya da devam ediyor. İşte bu müzik adamının büyük bir heyecan ve isteklilik ile kurduğu ve bugünkü halini alan orkestramızın bel kemiği buraya dayanıyor.

Son derece yetenekli ve bir o kadar da müziği seven sanatçıları bir araya getiren Tarık Sezer sayesinde orkestramız bugün birbirinden güzide müzisyen ve solistler ile büyük bir aile. Bu büyük ekip zaman zaman hep birlikte zaman zaman ise belirli gruplara ayrılarak gösterilerini yapabiliyorlar ki bu da bizden istenen işe ve organizasyonun türüne göre değişkenlik gösteriyor.

Orkestramız konserler ve müzik programları dışında düğün ve davetlerde de sahne alabiliyor. Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi Adana’da da bizimle eğlenmeyi seçen çiftleri kırmıyor ve davetlerine icabet ediyoruz. Çık hava veya kapalı alan fark etmeksizin belirlenen repertuvar ile harika bir müzik dinletisi sunuyoruz. Bizimle yaklaşık ay önce iletişime geçildiği takdirde olumlu geri dönüş yapıyor ve gerekli hazırlıkları tamamlayabiliyoruz.

En eğlenceli Tarık Sezer şarkıları ve sahne şovları için bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Naz Sezer Evin

Yelda Önen

  • Telefon: 0850 532 9459

  • Adres: Adana merkez

Tarık Sezer Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!