Liya

E-posta Gönder

0216 706 6143

Kulüpler/Davet Alanları

Kategori

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400 kişi

Yemekli Kapasite

Adalar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 200-300 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Çim alan, Deniz kenarında, Teras, Orman içinde
 • Manzara Ada manzaralı, Doğa manzaralı, Deniz manzaralı, Orman manzaralı, Tarihi yerler, Panaromik manzara

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 300-400
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 200-300
 • Kokteyl Kapasitesi 400-500
 • Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
 • Otopark Araç Kapasitesi Otopark yok

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 02:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 02:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Kosher, Vegan, Çocuklara özel, Vejetaryen
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Nişan, Doğum günü, Parti, Kına, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon
 • Nasıl gelinir? Bostancı, Kartal'dan shuutle servisimiz mevcuttur. Özel talepler doğrultusunda Avrupa Yakası'ndan da ulaşım sağlanbilmektedir.

Kampanyalar ve Paketler

Liya

Liya Çiftlerine %25'e Varan İndirimler!

Liya All’N One Düğün fiyatları; erken rezervasyonlarda Cumartesi günlerinde %5, Cuma&Pazar günlerinde %19, Diğer hafta içi günlerde % 25’e kadar indirimlidir.
Detaylı teklif ve tüm hizmetlerimizin anlatımı için taleplerinizi bekliyoruz.
Sevgilerimizle.

Son gün 22/10/2020

Liya

Liya Düğünlerinde All’n One Hizmetleri Fiyata Dahildir.

Bir düğün mekanının vermekte olduğu hizmetlerin günümüzde bir standartı kalmamıştır. Her mekân kendi çizgisinde ilerleyerek belirli hizmetleri fiyata dahil ederken belirli hizmetleri fiyat dışı bırakmaktadır. Liya, All’N One felsefesi ile ilerleyerek bir düğün ile ilgili olabilecek TÜM hizmetleri kendisi yapmakta ve size verdiği teklifin içinde sunmaktadır. Fiyat karşılaştırmalarını yaparken TÜM hizmetlerin Liya’da teklifin içinde olduğunu unutmayınız.
Örnek birkaç All’ N One hizmeti: “Davetiye Tasarımı ve Baskısı” – “Wedding Planner” – “After Party” – “LCV”
Detaylı teklif ve tüm hizmetlerimizin anlatımı için taleplerinizi bekliyoruz.
Sevgilerimizle.

Son gün 22/10/2020

Liya

3 Taksitle Ödeme Kolaylığı!

Liya düğünlerinde standart olarak 3 eşit taksitle ödemeler yapılmaktadır. Kampanya süresince yapılan düğün sözleşmelerinde +1 taksit ile toplamda 4 parça ödeme imkânı sunarak erkenden rezervasyon yapan çiftlerimizi mali açıdan avantajlı duruma getiriyoruz.
Detaylı teklif ve tüm hizmetlerimizin anlatımı için taleplerinizi bekliyoruz.
Sevgilerimizle.

Son gün 22/10/2020


Hakkında

Düğün mekanları hakkında tüm bildiklerinizi unutmalısınız. İstemeyi öğrenmelisiniz. Liya, Düğün sektöründe Türkiye’ye istemeyi ve almayı öğretmek niyetinde.
Liya’nın henüz ilk yazı olan 2019’da ortalama haftada 3.6 kez Düğün yapıldı. Bu düğünleri gerçekleştiren çiftlerimizin neredeyse tamamı Liya’yı henüz tadilat halinde ve sadece maket resimleri görerek tercih ettiler. Kendilerine All’N One anlatıldığında önlerinde hiçbir yapılmış düğün olmamasına rağmen Liya’ya inandılar. Bir ara müsait bir zamanınızda Liya’nın youtube hesabından çiftlerimizin inanıp sonrasında tecrübe ettikleri düğünleri ile ilgili samimi röportajlarına bakabilirsiniz. Liya’yı sadece okuduklarınızdan ve paylaştığımız görsellerden değil, gerçekten burada dünya evine girmiş olan çiftlerimizden de dinleyebilirsiniz..
Liya, Avrupa’nın %100 her şey dahil, All’N One hizmeti veren tartışmasız tek mekandır. Eğer ki bu konsepte bu zenginlikte ve bu fiyatlarda başka bir yerde daha rastlarsanız size açık ve net olarak %50 indirimli düğün yapmayı taahhüt ediyoruz! Çünkü böyle bir özveri ve alakayı, fayda/fiyat oranını burada bulabiliyorsunuz.
Sadece kendi personelimizi çalıştırıyoruz. Size 4 ayrı konseptte masa süsleme ve bunları karıştırarak 80’in üzerinde aksesuar çeşidi ile füzyon yapma imkânı sunuyoruz. 4K kalitesinde bütün davetinizi hatta öncesini ölümsüzleştiriyoruz. Müzik ve Işıkla alakalı olabilecek tüm ekipman ve donanımlarımızı kullanıyorsunuz. Müzik ziyafetinde DJ’imize seçeceğiniz Canlı Müzik eşlik ediyor. After Party’lerimizi hiç kısılmadan dinliyoruz. Evet.. After Party’de All’N One’a dahil. Günümüzde süsleme ile pek karıştırılan Organizasyon hizmetini size, süslemeden bağımsız 4 kişilik ayrı bir ekip ile veriyoruz. Wedding Planner ve Nedime’niz var. Özel bir prenses adasında olduğumuz için sizi, ailenizi, davetlilerinizi hatta tekneyi kaçıranları ayrı ayrı tekneler ile getirme ve götürme sorumluluğundayız. Tam kişi katılabilsin diye LCV aramalarınızı biz yapıyoruz. Size web-sitesi hazırlıyor ve linklerini davetlileriniz ile paylaşıyoruz. Bu arada onlara vereceğiniz davetiyeleri de biz tasarlayıp, baskılıyoruz hatta mühürlüyoruz.. Burada siz davetlileriniz adına bir yemek seçmiyorsunuz. Her davetli kendini A’la Carte bir restaurant konforunda hissediyor.
3.5 dönümlük alanımızın her metrekaresine bir duygu verdik. Bohem, Retro ve mistik bizim duygularımız. Liya’yı geceleri ise yukarıdan bir ışık topuna benzetebilirsiniz. Her bir düğünü kendi düğünü gibi yaşayan ekibimizle, özel bir adada sadece size özel bir davet yapan bir mekânda ağırlanacaksınız. Bu son cümleyi unutmayın.
Hiçbir iş ile uğraşmadan, yorulmadan, zaman harcamadan istediklerinizi alıyorsunuz. Belki de en önemlisi, her gün burada yaşayan ve bir takım, bir aile olmuş 45 kişilik bir ekibin size yaşatacağı Koordinasyon kalitesi ile evleniyorsunuz. Sonra da davetinize katılan misafirleriniz hemen haftasında ertesi sene için bizimle görüşmek istiyorlar. Evet bu sene belki de en çok düğünü, geçen yıl misafir gelenler yapıyor olacaklar...
Bizce çok iyi niyetli bir MANTIK’la yola çıktık. Konum olarak İstanbul’un en güzel noktalarından birisini seçtik. Sizi çok iyi anlıyoruz. Görüşmek dileğiyle.

İletişim

Metin Can Çil

 • Telefon: 0216 706 6143

 • Adres: Şehsuvar Menemencioğlu Sk. No:2 Elio Sedef, Sedef Adası

Liya Yol Haritası

5 yorum


y&ö

yasemen & özgür

Düğün Tarihi: 29.12.2018

Yemek seçimini davetliye bırakmak çok özel bir davranış. After party de ateş yakmak da öyle. İyi de çiftlere web sitesi kurmak ve kostümlü servis hizmeti nerden aklınıza geldi? Tebrik ediyorum. 2 sene önce gerçekleştirdiğimiz nişan yemeğimizde birçok şeyden memnun kalmıştık. Ama yeni yer Liya’da... devamı 

B&S

Berkshar & Selyak

Düğün Tarihi: 25.11.2018

Hello Liya. Our wedding was in last July at Sedef with Mr.Metin’s other venue. Sedef Island is a magnificent piece of Earth. No one could argue that. Fish was good. Music was good. Ambiance was the best. I choose Sedef island even if I marry again  i hope not.

r&o

ronin & oytun

Düğün Tarihi: 10.11.2018

Sedef adası, çocukluğumun geçtiği ada. İstanbul’daki en saf kalmış yer. 15 dakikada Bozcaada. Yüzmeyi öğrendiğim, canım ailem ile en güzel anılarım. Liya, yeni bir mekân sanırım. İşletme, vaat ettiklerinin yarsını bile yapsa uçar gider seneye yer bulamaz kimse. Bu kısımlarını bilemem yeni mekân... devamı 

d&M

duygu & Murat

Düğün Tarihi: 02.11.2018

Geçen yıl ki organizasyonumuzda ulaşım konusunu çok dert etmiştim. Boşu boşuna stres yapmışım. Geriye sarabilir miyiz düğünü?  All in one dediğiniz şey çok kopyalanır. Patenti alın Liya. Tebrikler. Ve Teşekkürler.

m&S

merve & Salih

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Müzik desibelinde gece istediğiniz saate kadar özgür olduğunuz İstanbul’daki tek yer. Geçen yıl ki eventimizde her şey şahaneydi. Yeni yer Liya’daki uygulamalara bayıldık. Başarılarınızın devamını dileriz. Türkiye’de sizin gibi özel yerler olduğu sürece insan daha mutlu oluyor.

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!