Haliç Kongre Merkezi*

Haliç Kongre Merkezi
Kentin sesleri ile martı ve dalga seslerinin birbirine karıştığı sahilde bir düğün düşleyin.

Haliç Kongre Merkezi göz alıcı manzarasıyla, kentin içinde ama aynı zamanda kentin karmaşasından uzak bir ortam. Ayrıca Merkez; Haliç - diğer adıyla “Altınboynuz” kıyısındaki eşsiz konumu sayesinde ziyaretçilerine unutamayacakları tarihi bir İstanbul manzarası sunuyor.

Sahil mimarisinin güzel bir örneği olan Haliç Kongre Merkezi, kapalı mekan, açık hava ve deniz kıyısı etkinliklerinin eş zamanlı yürütülebildiği dünyada az sayıda bulunan toplantı merkezlerinden biridir. 102.000 m2’lik bir alana kurulu olan Merkez, 16.000 m2 açık alana sahiptir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
M&B Mine & Burhan Düğün Tarihi: 17/09/2017

1000 kişiyi agırlayabılecek Oditoryum havasında olmasını istediğim düğün organizasyonumda bana kaliteli hizmeti verebilecek tek yerin Haliç Kongre Merkezi olduğunu düşünüyordum ve beni gerçekten utandırmadılar.Hem beni hem misafirlerimi sonsuz güleryüzle ve memnuniyetle ağırladılar.Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Ş&K Şengül & Kaan Düğün Tarihi: 16/09/2017

Gecemizin Her Noktasına Kadar Mükemmel Geçtiği,bizim Bile Atladıgımız Tüm Ayrıntıların Atlanılmadıgı,bir Ömür Hatıraları Bile Geceye Sıgdırdıkları Için Tüm Ekibe Teşekkürlermi Sunuyorum. Unutulmayan Bir Gece Yaşattılar Bize.

M&M Melike & Maruf Düğün Tarihi: 16/07/2017

Son Dakika Yaşanan Yağış Sonrası Bile Kapalı Salonumuzda Yapılan Organizasyonumuzun En Güzel Şekilde Geçtiği,tüm Personelin Titiz Ve Hassas Çalıştıgı,servis Personelinin Son Dikkat Görev Aldıgı Gecede Herkese Cok Tesekkur Ederiz. Basta Pelin Hanım Olmak Üzere Tüm Ekibe Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.herkesin Sıcakkanlılığı ,Personelin Yemek Sunumu Ve Güleryüzü Gecemizi En Iyi Şekilde Geçirmemizi Sağladı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Haliç Kongre Merkezi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Haliç Kongre Merkezi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap