Çubuklu 29*

Çubuklu 29
Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin en özel düğün mekanlarından biri olan Çubuklu 29, her yıl olduğu gibi bu yıl da kusursuzluk anlayışıyla düğünlere ev sahipliği yapıyor. Çubuklu 29’un muhteşem manzarasına, rahatlık, uyum ve keyfi şık bir harmoni ile bir arada sunan dekorasyonu eşlik ediyor.

Kokteyl, nikah masası, yemek ve parti düzenindeki farklı dekor seçenekleri ile ilave dekora ihtiyaç bırakmayan mekanımızda, müzik tesisatı, ışıklandırma, masa düzeni gibi davetlerin olmazsa olmaz detayları fiyata dahil olarak gerçekleştiriliyor.

Oturma düzeninde 900, kokteyl düzeninde ise 1500 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğimiz Çubuklu 29’da, küçük davetler için alan en uygun şekilde küçültülebiliyor. Sesi dışarıya taşırmayan özel bir sistemle ve gece yarısından sonra dans pistini çevreleyen camların da kapatılmasıyla, mekan değiştirmeden geç saatlere dek eğlenceye devam etmenizi sağlıyoruz.

Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner, Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Ender ve Gülşah Alkoçlar çiftinin büyük kızları Neslişah Alkoçlar ile oyuncu Engin Altan Düzyatan düğünlerine ev sahipliği yaptığımız çiftlerimizden.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (8)

+ Yorum Yaz
Gül Düğün Tarihi: 16/08/2015

Organizasyon kızımın organizasyonuydu kızım evlendi ama mekandan genel anlamda memnun kaldık. Hem salon hem bahçesi var. Çok güzel bir yer, servis ve yemek konusunda sunduğu ortam konusunda her şeyiyle çok iyiydi. Burada sadece mekanı kiralayabiliyosunuz, içerinin süsleme ve dizaynı olarak dışarıdan organizasyon şirketiyle anlaşma yapmak gerekiyor.

M&Y melek & yiğit Düğün Tarihi: 02/08/2015

Gündüz organizasyonlarının olması sebebi ile tercih ettiğimiz bir mekandı. ulaşım olarak çok rahat karadan geçilebileceği gibi mekanın kendisine ait teknesi olduğundan deniz yolu ile de geçilebiliyordu. 250 kişi konuk ağırladık hemen hemen hepsinden olumlu geri dönüşler aldık. yemekli organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu garsonların yetiştirmedeki hızı gayet iyiydi.masa düzenlemesi süslemeler görsellik açısından gayet güzeldi.çok memnun kaldık diyebilirim. kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

K&E Kubra & Emin Düğün Tarihi: 25/07/2015

Mekan istediğimiz gibi bir organizasyon sağladı bize ve beklentilerimizin hepsini karşıladılar buda bizi çok mutlu etti.Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki tane alanı vardı ve biz her iki alanını da kullandık organizasyonumuzu hem açık alanında hemde kapalı alanında gerçekleştirdik 410 kişilik bir düğün organizasyonuydu ve mekan geniş ferah pist alanı yeterliydi.Yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve mekanın yemekleri çok güzeldi servis hizmet kalitesinden çok memnun kalmıştık.Ulaşım açısından da rahat ve kolay ulaşım sağlanıyordu zaten bilindik bir mekan olduğu için mekanı bulma açısında sorun yaşamazsınız.

miray Düğün Tarihi: 18/07/2015

250 kişilik organizasyonumuz en başta kokteyl eşliğinde başladı ve mekanın önce açık alanında bir nikah töreniyle devam etti. Daha sonra kapalı alanına geçtik ve yemeklerimizi orada yedik. Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki tane alanı var. Orkestra yoktu fakat Çubuklu'nun kendi DJ ekibi vardı. Kendi çalma listelerinin haricinde bize de neler istediğimizi sordular. Ortaya karışık çok güzel, eğlenceli bir müzik arşivi çıkarttık. Fotoğrafçı olarak da gene mekanın anlaşmalı olduğu firmalardan birisiyle çalışmıştım ondan da çok memnun kalmıştım. Gerçekten her fotoğrafımız birbirinden güzeldi. Mekanda üç buçuk dörde kadar düğün organizasyonumuzu gerçekleştirdik. After party vardı zaten saat 00:00 olduğunda hemen mekanın camlarını kapatıyorlar ses dışarıya çıkmasın diye. Sabaha kadar çok eğlenceli bir düğün gerçekleştirdim. Mekan zaten deniz manzaralı deniz kenarında bulunan bir alandaydı. Konumu, hizmeti, ilgi, alaka dört dörtlüktü çok güzeldi. Hiçbir organizayson firmasıyla çalışmasanız da mekanın çalıştığı organizasyon firmaları var. Biz Bomba Nihalle çalışmıştık ve çok beğenmiştik. Zaten düğün gününden önce bir toplantı yapmıştık çiçeklerimizi renkleri her şeyi benim istediğim şekilde ayarladılar. Siz kendiniz beğeniyorsunuz ve onlar sadece ayarlıyorlar sizin istediğinizi sunuyorlar. Düğünde en önemli olan şey kesinlikle ekip saç baş makyaj her şey ekip istiyor. Fotoğraf çekimleri çok önemli başka yerde yapılsa bile bu ekiplerle çalışmanızı tavsiye ederim. Mekanın yemekleri zaten çok çok iyiydi herkes çok beğenmişti, sunumları tabakları dolu ve lezzetli, sıcacık servis yapılmıştı. Kesinlikle düğün organizasyonu yapılacaksa Çubuklu 29 diyorum zaten benim düğün oganizasyonumdan sonra bir kaç arkadaşım da burada evlendi, memnuniyet çok önemli.

AS Asli Düğün Tarihi: 04/07/2015

Mekanın kapasitesi 400 kişilik ve biz 300 kişilik bir düğün organzisayonu gerçekleştirdik.Mekanda yemekli ve kokteyli bir organziayson yaptık önce bir kokteyl servisi yapıldı kokteylden spnrada yemek şeklinde gerçekleştirildi mekanın kokteyl alanı açık bölümdü düğün kısmı ise kapalıydı ve saat 12 den sonra mekan sahibleri camalrı kapatıyordu müzik için ayrı bir yere geçmeniz gerekmiyordu çok güzel bir mekan işletme olarak zaten hizmet kalite bakımından on numara ve ulaşım olarak rahat yani çubukludan 6.30 7 arası mekanın kendisine ait teknesi var çalışıyor istinyeden sizleri alıyor ulaşımınızı bu şekilde sağladık.

AL alev Düğün Tarihi: 20/06/2015

Yemekli 300 kişilik üstü kapalı yanları açık bir mekandı .After party ' de sadece camlar açıktı daha sonra hava şartlarından dolayı kapatıldı.Mükemmel bir hizmet aldık oğlumun düğününü tamda hayal ettiğim gibi gerçekleştirdim . Mekana ben dahil herkes hayran kaldı . Tavisye ederim .

CA Can Düğün Tarihi: 06/09/2014

Mekanın hizmet kalitesi tartışmasız çok iyiydi. Yarı açık yarı kapalı alanı vardı ve deniz manzarası ile çok güzel bir ambiyansa sahipti. Mekan yemekleri olsun personel hizmeti olsun fiyat ve performansıyla gayet başarılıydı.

sinem Düğün Tarihi: 31/08/2014

Okadar guzel bir enerjisi ve atmosferi varki. Her alani asik olunasi bir dugun mekani 31 Agustos 2014 tarihinde dugunum cubuklu 29 da gerceklesti ve hersey kusursuzdu:)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Çubuklu 29 ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Çubuklu 29 hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap