Altın Ceylan Havuz Başı*

Altın Ceylan Havuz Başı
Havuz Başı 1600m2 kullanım alanı 2000 kişilik kokteyl, 1200 kişilik banquet kapasitesi ile Bursa’nın en büyük havuz başı organizasyonlarının yapıldığı mekandır. Özel olarak hazırlanmış seçkin menü alternatiflerini, kaliteli hizmetiyle tamamlayarak elite organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
AL ALİCAN Düğün Tarihi: 28/07/2015

200 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik. MEkan oldukça ferah şık ve atmosferi güzel bir yer. Görsellik olarak göze hitap ediyor. Bunun yanında hizmet olarakta çok başarılı bir yer garsonları güleryüzlü ve ilgili. Yemeklerin lezzeti hizmet görsellik bunların hepsinden memnun kaldık.

ME melih Düğün Tarihi: 24/07/2015

mekan ile ilgili hersey çok güzeldi. rüya gibi bir düğün gerçekleşti. cok memnun kaldık. görsellik açısından şık ve gayet güzel bir mekandı. Tercih etmem de ki en önemli sebep bildiğm bir ver olmasıydı

SE sevde Düğün Tarihi: 26/09/2014

Kapalı bir mekanda gerçekleştirmiştim düğünümü ve mekan gayet şık ve güzeldi.Bu mekanı düşünenlere tavisye ediyorm ve Yetkililerin ilgisi çok güzeldi perosnellerin hizmeti iyiydi bir sorun yaşanmadı ulaşım olarakta gayet rahat bir mekan.Düğünümüz yemekliydi ve yemekleri çok güzeldi zaten düğün bitiminde de yetkili kişilere memnuniyetimi ve teşekkürlerimi iletmiştim ben çok memnun akldım bu mekandan düşünenlere öneririm.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Altın Ceylan Havuz Başı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Altın Ceylan Havuz Başı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap