Veran Hotel Beach Club

E-posta Gönder

Kır Düğünü

Kategori

Erdemli, Mersin

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Erdemli Belediyesi Kır Düğünü
3

Erdemli

Erdemli Belediyesi Kır Düğünü

Denizin kenarında bir belediye tesisi olarak Erdemli Belediyesi kır düğün a...

Hotel Lamos & Convention Center
8

Erdemli

Hotel Lamos & Convention Center

Salonlarımızı mutluluğunuz için kişiye özel hazırlıyoruz. Lamos Hotel Mersi...

Kırçiçeği Garden
62 5 1

Mezitli

Kırçiçeği Garden

Doğa ile iç içe bir konumda yer alan Kırçiçeği Garden Merzitli’de sizi bekl...

Hakkında

Mersin’in büyüleyici manzarasına karşı kır düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftleri Veran Hotel Beach Club Mersin olarak kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor ve unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda konaklama ve restoran olarak hizmet versek de özel günlerde davet alanımızı çiftlere tahsis ediyoruz.


Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir kutlama hayal ettiğinizi öğreniyor ve isteklerinizi dinleyerek planlama yapıyoruz. Nasıl bir organizasyon hayal ediyorsunuz? Denize nazır kilise nikâhı düzeninde bir butik organizasyon mu ya da havuz başında aile ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz kokteyl düzeninde bir kutlama mı? Hayallerinizi kısıtlamadan istediğiniz gibi bir kutlama geçireceğinizden emin olabilirsiniz.


Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak; denize sıfır konumda bulunan, yapay çim halı tabanlı geniş iskelemiz ve havuz başımızı davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyor, masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz. Organizasyonunuzun konseptine ve sizin tarzınıza uygun bir şekilde masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor, anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor ve aksesuar temin ediyoruz. Gelin ve damat masasını da aynı özenle süslüyor, davet alanının bir bütün halinde görünmesini sağlıyoruz.


Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, geniş repertuvara sahip düğün sektöründe tecrübeli müzisyen ve orkestrayla anlaşalar eğlenceli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Havuz ve deniz kenarımızda bulunan alanımızı ışıklarla süslüyor, alanı aydınlatıyoruz.


Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; başlangıç, ara sıcak ve ana yemekten oluşan bir menüyle hizmetinizdeyiz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesine çok önem veriyor ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Profesyonel hizmet elemanlarımızca yemekler sıcak servis ediliyor. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, Veran Hotel Beach Club iletişim bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Baver Oktay

  • Adres: Ayaş Kasabası Yeşimkumu Mah. Atatürk Cad. No:151 Erdemli / Mersin

Veran Hotel Beach Club Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.