Eğlence Hiç Bitmesin İstediler: Damla & Harun

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

02.04.2021

Romantik bir kır düğünü ile dünyaevine giren Damla-Harun Aluş çifti, düğün heyecanı ve eğlencesini tek günle sınırlı tutmayıp ilham verici bir organizasyona ev sahipliği yapmış. Çiftin hikayesine birlikte göz atalım!

eğlence hiç bitmesin i̇stediler: damla & harun

Geçmişe Yolculuk Hakkımız Olsaydı O Güne Dönerdik

“Düğün için planladığımız her şey rüya gibiydi” diye başlıyor Damla hikayelerini anlatmaya. Düğün mekanından gelinliğe, kuaförden kına mekanına kadar tüm firmaları özenle seçiyorlar.

Heyecan yalnızca planlama sürecinde kalmıyor. Damla Aluş, “Biz gerçekten 3 gün 3 gece düğün yaptık” diyor ve eğlencenin tek günle kalmadığını ifade ediyor.

eğlence hiç bitmesin i̇stediler: damla & harun

Düğün süreci çift için oldukça keyifli geçiyor. Kına, bekarlığa veda, düğün günü hazırlanışı, evden çıkış merasimi ve harika bir yaz akşamında kır düğünü… Damla bu dönemlerini “Geçmişe yolculuk ve tekrar yaşama gibi bir hakkımız olsaydı kesinlikle bu 3 günü seçerdik” sözleriyle anlatıyor.

Yaz Akşamında Keyifli Bir Kır Düğünü

Gelelim birbirine çok yakışan bu çiftin düğün için yaptığı seçimlere…

Damla-Harun Aluş çifti düğün mekanı olarak Eva Garden Bahçeköy ile anlaşıyor. Organizasyon için de da mekanın deneyimli ekibiyle çalışıyorlar.

eğlence hiç bitmesin i̇stediler: damla & harun

Damla Aluş, gelinlik seçimini Miry May Bridal imzalı V yakalı, A kesim bir modelden yana yapmış.

Hareketli tasarıma sahip bu gelinliği, yazın yapılacak açık hava düğünü için ideal olan bir modelle tamamlamış. Zarif bir ense topuzu yaptıran Damla, bu hoş saç modelini şık bir aksesuarla süslemiş.

eğlence hiç bitmesin i̇stediler: damla & harun

Harun’un seçimi ise Pierre Cardin tasarımları arasında yer alan siyah bir damatlık olmuş.

Çift bu özel ve mutlu günlerden hatıra kalacak düğün fotoğrafları için ise Record Yapım ile anlaşmış ve ortaya etkileyici bir düğün albümü çıkmış.

eğlence hiç bitmesin i̇stediler: damla & harun

“Çevrenizde Pozitif Yakınlarınız Olsun”

Keyifli bir organizasyon gerçekleştiren çiftin, yeni evleneceklere de bir mesajı var:

“Bu süreçte çift olarak birbirinize göstereceğiniz destekten hemen sonra yanınızda gerçekten pozitif olan yakınlarınızın olması geliyor.

Aynı zamanda negatiflikleri olan her şeyi sizden uzaklaştıran yakınlarınızın bulunması oldukça önemli. Çünkü bir an olsun “acaba” diye düşünmek tüm özel gününüze gölge düşürmeye yetecektir.

Herkese en az bizim kadar eğlenebileceği, sağlığı da yok saymadan, içindeki umudu, sabrı, sevinci ve hevesini kaybetmediği özel günler diliyoruz!”

Damla ve Harun çiftinin düğün hazırlık sürecine ilişkin detayları paylaştı. Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerine göz atabilirsin.

Kır Düğünü Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Kır Düğünü kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Kır Düğünü Firmaları

Kır Düğünü kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum