Gül Bahçe*

Gül Bahçe
GÜLBAHÇE SOSYAL TESİSLERİ İÇERİSİNDE DÜĞÜN SALONLARI ( KIRBAHÇESİ - HAVUZBAŞI ) AÇIK SALONLAR VE (BEYAZ -ALTIN-VE İNCİ ) OLARAKTA KAPALI SALONLAR MEVCUTTUR. AYRICA RESTAURANT, BİNİİCİLİK KULÜBÜ (AT ÇİFTLİĞİ) ,ÇOCUK OYUN ALANLARI VE KENDİ MÜŞTERİLERİ İÇİN ORGANİK TARIM EKİMİ YAPILMAKTADIR. TOPLAMDA YAKLAŞIK 60 DÖNÜMLÜK BİR ALANA SAHİPTİR.3 YILDIR HİZMET VERMEKTEDİR.MÜŞTERİ MEMNUNİYET ODAKLI ÇALIŞMA YAPMAKTADIR. İNSANLARIN MUTLU ANLARINA GÜZELLİKLER KATMAK ASIL GÖREVİDİR.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
MU MUHAMMET Düğün Tarihi: 09/09/2017

11/08/2017 TARİHİNDE KIR DÜĞÜNÜ YAPTIK.İŞLETMENİN HİZMETİ MÜKEMMELDİ GARSONLARIN DAVRANIŞLARI İYİ İDİ VERDİKLERİ ÜRÜNLER TAZE İÇECEKLER SOĞUKTU BİZ ÇOK MEMNUN KALDIK FİATI BİZE GÖRE VERDİĞİ HİZMET VE KALİTESİNE GÖRE ÇOK UYGUNDU.KIR DÜĞÜNÜ YAPACAKSANIZ BURAYI TERCİH EDİN PİŞMAN OLMAZSINIZ.BİZ KINAMIZIDA AYNI YERDE KAPALI SALONLARINDA YAPTIK KINA ORGANİZASYONLARIDA MÜKEMMELDİ.

M&S Mehmet & Sena Düğün Tarihi: 16/06/2017

Salon gayet iyiydi misafirlerimize olan ilgi mükemmeldi bu fiyata daha iyisi olamaz.

ES esra Düğün Tarihi: 06/09/2015

Bizim düğünümüz baştan sona kadar harika geçti. Salonu tavsiye üzerine tutmuştuk. İnternetten sadece fotoğraflarını görmüştük ama düğün günü geldiğinde beklediğimizden daha iyi olduğunu gördüm. Tavanı çok yüksekti çok ferah bir ortamı vardı. Gelin ve damatla da çok iyi yakından ilgileniyorlar. Hiç bir problemle karşılaşmadık biz, her anlamda memnun kaldık mekandan.

ZU zuhal Düğün Tarihi: 31/08/2015

Verdikleri hizmete göre fiyat olarak uygun bir yer. Garsonların ilgisinde ufak tefek sorunlar oldu. 500 Kişilik ikramlı bir düğün yaptık, ikramların tadı, sunumu ve görselliği iyiydi. Ulaşımda konuklarımız sorun yaşamadı. Açık alanda kır düğünü konseptinde yaptık. Mekanda ki renk seçimi bana aitti isteğimide yaptılar. Kayseri'de evlenecek olan çiftlere öneririm.

M&S Melek & Serhat Düğün Tarihi: 28/08/2015

Genel anlamda mekan iyi, konuk sayımız 250 kişiydi ve konuklarımıza ikramlı bir sunum yaptık. Ben tadına bakamadım ama konuklarımdan da herhangi bir geri dönüş almadım servis ve ikramlar konusunda. Giydirmeler için 2 renk seçeneği sunuyorlar. Orman içinde villa bahçesinde gerçekleşiyor düğün, çok hoş bir yer. Biz çok memnun kaldık. Orkestra, ikramlar, servis elemanları her şey mekana ait. Işıklandırması, ses sistemi gayet iyiydi. Bir iki arkadaşımıza önerdik hatta mekanı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gül Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gül Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap