Villa Sahil*

Villa Sahil
Zeytin ağaçlarıyla dolu bahçesinde ve denizin üstündeki büyük iskelesiyle her türlü organizasyona hazır. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, samimi, deniz ve doğanın iç içe olduğu bir yer Sahil... Sıradan bir düğün aramayan samimi, doğanın içinde huzurlu ve farklı bir organizasyon arayanlar için bire bir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
D&E Dilek & Emrah Düğün Tarihi: 10/03/2017

En güzel günümde beni en ufak detayla bile uğraştırmayan Villa Sahil ekibine çok teşekkürler :) Ailenizden çok yakın birinin tüm organizasyonu muhteşem şekilde yaptığını düşünebilirsiniz. gece bitiminde herkesin hiç bu kadar muhteşem bir kınaya gitmemiştim sözlerini duymak da cabası oldu... Yapmışken tam yapılmalı diye düşünenler için muhteşem bir ekip. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

A&A Ayşe & Ali Düğün Tarihi: 02/03/2017

Manzarası ve zeytin ağaçlarına bayıldım. Mekan seçimimde oldukça etkili olduğunu da söyleyebilirim. Urla'da hayallerimi gerçekleştirebildiğim güzellikte bir organizasyona imza attığınız için teşekkürler.

Z&B Zeynep & Bülent Düğün Tarihi: 13/03/2017

Biz nikahtan sonra küçük bir yemek tercih ettik, yaklaşık 70 kişilik bir yemek düzenledik. Mekan ne kadar kibar ve şıksa, ikramlar da bir o kadar lezzetli ve doyurucu hazırlanmıştı. Tercih ettiğimiz tarih aralığında açık bir alan istediğimiz için baktığımız mekanlar arasında en iyi mekan burasıydı, çok da memnun kaldık. Nikah sonrası yemekli bir eğlence düşünüyorsanız ve çok pahalı da olmasını istemiyorsanız sevdiklerinizle rahat bir şekilde eğlenilecek bir yer.

E&A Elif & Ahmet Düğün Tarihi: 12/03/2017

Mekanın atmosferi, masa düzeni ve süslemeleri çok hoştu. Mekanın hem açık alanı hemde kapalı alanı mevcuttu biz organizasyonumuzu açık alanda gerçekleştirdik çünkü yeşillikler içerisinde bir kır düğünü konsepti yaratmıştık. Kır düğünü konsepti mekan ile birebir örtüşüyor. Garsonların ilgisi iyiydi, serviste serilerdi. Mekan sahipleri tüm sözlerini tuttular, yaklaşımları gayet samimi oldu. Ayrıca bu kadar güzel olmasına rağmen ekonomik de. Oldukça memnun kaldığımız bir bu mekanı tavsiye ederim.

O&P Ozan & Pelin Düğün Tarihi: 04/03/2017

Sizleri ziyarete geldim, sizi tanıdım ve mekanı gördüm. O andan itibaren harika bir organizasyon olacağından emindim, nitekim hiç yanılmadım. Beklentilerimizin üzerinde bir titizlik ve profesyonellikle bizleri yönlendirdiniz, detaylar hakkında bilgi ve uyarılarınızı paylaştınız, en ufak bir açık bırakmaksızın her konunun üzerinden geçerek ve daha sonra ekibiniz ve organizasyon şirketi yetkilileri ile toplantımız sırasında hep birlikte karar vermemize yardımcı oldunuz. Koşturmada siz her şeye yetişemiyorsunuz ama gerçekten sizin için her şeyi takip eden bir ekibin olması bir ayrıcalık. Yemekler, zeytin ağaçları, müzik, organizasyon, süsleme vs. tüm ambiyans harikaydı. Çok memnun kaldık.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Villa Sahil ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Villa Sahil hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap