Rüya Garden

Kır Düğünü

Kategori

Menemen, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Düğün Mekanını Birlikte Bulalım!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Rüya Garden Park; 7 Dönümlü Bir Alana Kurulmuş Düğün, Nişan, Sünnet ve Bilimum Eğlencelerinizi Düşünerek Profesyonel Kadrosu ile Unutulmaz Bir Gün Vaad Ediyor.

1000 kişilik , 500 kişilik Kır Alanı Olup Ayrıca 1000 Kişilik , 500 Kişilik , 350 Kişilik Kapalı Salonlarımız İle Her Ekonomige Hitap Etmekteyiz. Ferah Ortamı 2000 Kişiye Hizmet Verebilecek Mutfağımız, Jenarötör, Güvenlik Görevlisi , Güvenlik Kameraları, İbadethane, Çocuk Oyun Parkı, Toplu Ulaşım(İzban 5 Dk - Dolmuş 3 dk -...
DEVAMI 

İletişim

fatih demir

Altan

  • Adres: Menemen Garaj Karşısı Elit Mobilya Arkası


Yorumlar (1)

al

ali

Düğün Tarihi: 06.09.2015

Mekan sahiplerini daha önceden de tanıyordum. Arkadaşım olduğu için zaten bildiğim bir mekan burası.Düğün sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. 500'e yakın kişi sayısı vardı . İkramlı bir düğün yaptık. Ulaşımda konuklarımız sorun yaşamadı zaten şehir merkezine yakın olduğu için tercih... Devamını Oku 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.