Mint Düğün Davet Catering*

Mint Düğün Davet Catering
Mint Restoran şehrin gürültüsünden arınmış, yeşilin her tonunun doğa ile buluştuğu her anınızda huzur bulacağınız bir cennet köşesidir.

Mint Restoran; düğün, davet ve organizasyonlarınız için profesyonel ekibi ve akılcı çözümleri ile her zaman yanınızdadır.

160 kişi kapasiteli a'la carte restoran, 350 kişi kapasiteli kapalı salon ve 450 kişi kapasiteli kır bahçemizle güvenerek kullanabileceğiniz hizmet ve ürünlerimizi sunarken toplam kalite prensibimizden ödün vermemekteyiz.

Telafisi olmayacak organizasyonlarınızın sorumluluğunu almak için tüm detayları hesaplayan işletmemiz olumsuz hava koşullarına karşı kapalı salonumuzla sizlere risk almadan dilediğiniz tarihte organizasyon yapma olanağı sağlamaktadır.

Yaz / Kış açık a'la carte restoranımız ile hizmet veren işletmemiz deneyimli ekibi, güler yüzlü personeli ile müşteri, kurum memnuniyeti prensibi içerisinde kişiye özel butik restoran hizmeti vermekten gurur duyar.

Organizasyonlarınız ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
HA halil Düğün Tarihi: 26/07/2015

300 kişilik bır organızasyona uygun bır mekan, yemeklı gerceklestırdık dugunumuzu, yemeklerı ıyıdı. müzık ses sisteminden çok memnun kaldım kapalı mekanda sesın ayarlı olması gerekıyor kulak rahatsızlıgı olmadan eğlendık. ulasım olarakta rahat bır mekan otoparkıda var mekanın

ME Mert Düğün Tarihi: 27/09/2014

Mekan yarı açık yarı kapalı bir yer ve tercihimizi bu durum etkiledi eğer hava yağışlı olsa kapalı alana geçirilecektik. Mekanın orkestrası profesyonel ve çok eğlendiriyorlar. Yemekleri güzeldi ulaşım konusunda da merkezi bir yerde olduğunu söyleyebilirim. Mekanın çevresinde oteller bulunmakta uzak bir yerden gelecek misafirlerimiz içinde bu durum konaklama sıkıntısını ortadan kaldırdı. Bize göre mekan şık ve elit bir yer bu nedenlede burada düğün yapmayı istedik. Mekan sahibinin samimiyeti ve yardımcı olma isteğide gözden kaçmayacak bir detaydı.

NU Nurgül Düğün Tarihi: 07/02/2014

Mekan tüm İzmiri tepeden görüyordu ve manzarası çok güzeldi. Düğünümüzde kokteyl atıştırmalıkları gayet doyurucuydu. Tek kişiye iki kişilik atıştırmalık düşüyordu diyebilirim. Personel her konuyla tek tek ilgilendi, düğün günü gelinliğimin nasıl durduğundan tutun davetliler eğleniyormuya kadar ince ayrıntılara bile dikkat ettiklerine şahit oldum. Düğünümüz içimize çok sindi bizim heyecanımıza ortak olan bir firmayla çalıştığımız için şanslı olduğumuzu söyleyebilirim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Mint Düğün Davet Catering ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Mint Düğün Davet Catering hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap