Elia Garden

E-posta Gönder

6 yorum

Kır Düğünü

Kategori

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

Torbalı, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) Kokteyl Servisimiz Yoktur
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) Kokteyl Servisimiz Yoktur

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 500-750 kişi
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi Kokteyl hizmeti yoktur
 • Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
 • Otopark Araç Kapasitesi 250-500

Genel Özellikler

 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Şehir merkezinde, Teras
 • Manzara Park manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 23:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Alkol servisi yok, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Nasıl gelinir? Torbalı Kipa kavşağından Kemalpaşa yönüne giderken Ortaköy ışıklarını geçtikten sonra 200 mt ileride solda ana yol üzerinde

Önerilen Firmalar

Kırçiçeği Event Hall
138 11 8

Buca

Kırçiçeği Event Hall

1.000-2.000 kişi
100-150 TL
Değirmenci Kır Düğünü
1 8

Buca

Değirmenci Kır Düğünü

750-1.000 kişi
50-100 TL
Eren Çiftliği
15 5 3

Buca

Eren Çiftliği

750-1.000 kişi
100-150 TL

Hakkında

Uzun yıllardır düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak bilgi birikimi ve deneyimlerimizi yansıtarak işlettiğimiz mekânımıza hoş geldiniz. İzmirli çiftlerin çokça tercih ettiği kır bahçemiz Elia Garden Torbalı’da bulunuyor ve her kesimden hedef kitleye hitap edebiliyor. Her şeyin kusursuzca planlandığı unutulmaz kır düğünlerine ev sahipliği yaparak farkımızı ortaya koyuyoruz.

İşimizi çok severek yapmamızın yanında bizi motive eden ve aynı isteklilik ile çalışmaya devam etmemizi sağlayan bir şey daha var ki o da aldığımız geri dönüşler. Düğün veya diğer organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz çiftlerimiz ve herhangi bir sebepten ağırladığımız diğer konuklarımızın, sözlü veya yazılı olarak yaptıkları olumlu ve yapıcı yorumların tamamı bizi çok memnun ediyor. Bu sayede yaptığımızın işin yansımalarını ve somut çıktılarını birebir aldığımız için bunu sonraki süreçlerde de çalışmalarımıza yansıtıp gerekli değişiklik ve eklemleri yapabiliyoruz.

Gelelim bizi tercih ettiğiniz takdirde düğünün gerçekleşeceği davet alanına. Kır bahçemiz yemyeşil çimlerle kaplı ve ağaçlar ile çevrili harika bir atmosfere sahip. Dönümlerce genişlikte kurduğumuz mekânımızın en geniş alanı olduğu için burada aynı anda ortalama 750 kişilik davetleri rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve modern tiffany sandalyeler ile oturma düzenimizi oluşturuyor ve bunu yaparken çoğu yerin aksine geniş aralıklar bırakarak konuklarımın konforunu gözetiyoruz. Malum, alan genişliği ve konuk ağırlama kapasitesi böyle olunca, pistin de aynı oranda büyük olması gerekiyor. Davetlilerin çoğunun kalkıp dans ettiği ânlarda dahi herkesin sığabileceği bir pistimiz var. Hemen bitimindeki sahnemizde geniş repertuvarlarından seçtikleri harika şarkıları icra eden yetenekli müzisyenlerimiz sayesinde zaten konuklarınızın çokça oturabileceğini pek sanmıyoruz.

Üstelik kır bahçemizde bulunduğunuz süre boyunca şehir hayatının gürültü, karmaşa ve griliğine asla maruz kalmazsınız. Doğa ile iç içe bulunabileceğiniz mekânımızın manzarası dahi yaptığımız işe bir selam yolluyor adeta. Manzaramızın önemli bir kısmını oluşturan cephelerden birindeki Gelin Dağı’ndan söz ediyoruz elbette. Kimileri için tatlı bir tesadüf, kimileri için ise kararını vermesi için güzel bir işaret, karar sizin.

Torbalı Kır Düğün Salonları arasında yaz kış hizmet verebilen bir firma olarak elbette başka bir alternatifimiz de var. Açık havada bulunmanın mümkün olmadığı dönem ve hava koşullarında konuklarımızı ağırladığımız bir de kapalı mekânımız bulunuyor. 100 ila 200 kişi kapasiteli salonumuzda daha az konuk sayısına sahip butik törenler ve organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz.

Düğününüzü yemekli olarak düzenlemeyi düşünüyorsanız bunun için de doğru yerdesiniz. Halihazırda küçük veya gruplara servis yapabilen ve mutfağı aktif olarak çalışan bir mekân olduğumuz için bu konuda da oldukça tecrübeliyiz. Zaten mutfağımızdan uzun yıllardır bu işi yapan usta aşçılar görev alıyor ve titiz bir ortamda kaliteli ürünler kullanarak mevsimine uygun yemekler hazırlıyorlar. İzmir başta olmak üzere Türk damak zevkinize hitap eden lezzetlerden oluşturduğumuz set menülerimiz bulunuyor ve yemek düşünen çiftlerimize bunları sunuyoruz. Kırmızı ve beyaz et ana yemek seçenekli menülerimizde çiftlerimizin zevkine göre ekleme ve çıkarmalar, düzenlemeler yapabiliyoruz. Bütçeleri dâhilinde hizmet verdiğimiz çiftlerimize ordövr tabak veya yemeksiz ikram seçenekleri de elbette sunuyoruz. Kaliteli hizmetin tüm çiftlerin hakkı olduğuna inandığımız için farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde alternatifler sunabiliyoruz.

Gördüğünüz üzere yemekten servise, müzikten fotoğrafa ve aklınıza gelebilecek her detaya kadar sizin için özemle ilgilenip hizmetlerimiz sunuyoruz. Fakat yine de her şeyi kendi tekelimize alıp çiftlerimizin isteklerini de göz ardı etmiyoruz. Catering şirketi, fotoğrafçı veya organizasyon şirketi gibi dışarıdan hizmet almak istedikleri firmalar olursa da onları kırmıyor, bu konuda herhangi bir kısıtlama getirmiyoruz. Böyle durumlarda da yine üzerimize düşeni yapıyor ve misafir firmalar ve ekipleri ile iş birliği içerisinde çalışarak işleri daha kolay hale getiriyoruz. Tüm bunların sebebi, hizmet temellerimizi müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurmamız ve bunun aksine sebebiyet verecek hiçbir şeyi bilinçli olarak yapmamaya özen göstermemizden ileri geliyor.

Şehrin her bölgesinden mekânımıza gelebilecek ve toplu taşıma yerine kişisel araçlarını kullanacak konuklarımızı da düşünüyoruz. 300’den fazla aracın sığabileceği geniş otoparkımız ücretsiz bir şekilde misafirlerimizin kullanıma açık.

Son olarak bahsetmek gerekirse, düğünler haricinde yine özel gün ve geceler için farklı türlerdeki toplu organizasyonlara da memnuniyetle ev sahipliği yapabiliyoruz. Nişan merasimleri ve kına geceleri başta olmak üzere; kurumsal etkinlikler, toplu piknikler, grup yemekleri, mezuniyet baloları, özel davetler, sünnet düğünleri, doğum günü ve baby shower partileri ise bunlardan birkaçı.

Her ne sebep ile olursa olsun bizi tercih ettiğiniz takdirde asla pişman olmazsınız. Tek temennimiz gecenin sonunda yüzünüzde gülücükler ve haliyle çok eğlenmiş olmanın verdiği tatlı yorgunluğu görebilmek. Elia Garden Düğün Salonu’muzu tercih etmeyi düşünüyorsanız düğün tarihiniz belli olur olmaz harekete geçmenizde fayda var. Çünkü artık erken rezervasyonların arttığı ve çiftlerin planlamalarını çabucak yaptığı bir dönemdeyiz. Eğer hayalinizdeki tarihi bir başkasına kaptırmak istemiyorsanız bize ulaşarak isteğinize göre detaylı bilgi, fiyat teklifi ve randevu alabilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken son derece basit! Hemen sayfanın yukarısında bulunan telefon numaramızı kullanarak bizi arayabilir, mail butonu ile mesajınızı bize ulaştırabilir veya yandaki formu eksiksiz bilgiler ile doldurabilirsiniz. Her şeyin kusursuz olduğu harika bir düğün için sizi mekânımıza bekliyoruz!

İletişim

Emre Demirkol

 • Adres: Philsa Cad. Ortaköy mh. No:107 Torbalı

Elia Garden Yol Haritası

6 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


m&a

meltem & atakan

Düğün Tarihi: 20.09.2019

Mekan sahibi gibi değil de organizasyon sahibi gibi davranan güzel çift Narin & Emre.
Aklımıza gelmeyen,karşılaşabileceğimiz tüm ufak tefek pürüzleri yok etmek için güler yüzleriyle hep yanımızdaydılar.
Organizasyonunuz büyük ya da küçük olsun,Torbalı'daki mekan seçiminizde...
devamı 

B&B

BURCU & BİLAL

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Tüm çevremiz nişanımıza kattığınız güzellikleri konuşuyor. Geri dönütler harika... Eliayla ilk tanıştığımız andan itibaren ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyoruz inanılmaz memnun kaldık. Salonun modern dekorasyonu, konseptleri ve ışıklandırması harika, serviste hiçbir sorun yaşamadık ve... devamı 

N&M

NESRİN & MEHMET

Düğün Tarihi: 06.09.2019

Torbalı'nın en güzel en bakımlı ve en modern düğün salonu bence. Orkestradan tutun masa süslemesi dekoratif süslere kadar tam içime sinen bir yer. Sahibi çift te çok ilgili her isteğinize özen gösteriyorlar. Hayalimdeki düğündü kesinlikle tavsiyemdir.

T&S

Tuğba & Serhat

Düğün Tarihi: 01.09.2019

Muhteşem bir düğün oldu ilgi en yüksek seviyedeydi düğün bitiminde eşimle bir daha mı yapsak dedik muhteşemdi

M&H

Melis & Hüseyin

Düğün Tarihi: 31.08.2019

Herkesin hayallerini süsleyebilcek bir ortam. Sevdiklerinizin uzun süre konuşacaği bir yer. İlgi alakalari oldukça güzel. 10 üzerinden 10. Herkese tavsiye ederim..🙏🙏

N&M

Nimet & Mehmet

Düğün Tarihi: 13.07.2019

Elia Garden'a kapıdan girdiğim ilk anda benim için harika bir salon ve harika bir ekip bulduğumu anladım. Özellikle sahibi olan çift sizinle en yakın arkadaşınızdan daha çok ilgili davranıyor ve ellerinden geleninden fazlasını yapmak için sürekli uğraşıyorlar. Narin Hanım tam bir hanımefendi... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!