Yıldız Bahçe*

Yıldız Bahçe
Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü'nde bulunan restoranımız 200 kişilik kapalı, 500 kişilik açık alanı ile kır düğünü, sünnet, mezuniyet yemekleri, kokteyl ve grup organizasyonları için tasarlanmış bir mekandır.

Kentin kargaşasından uzak, asırlık çınarlar altında sanki saklanmış gibidir. Özellikle kır düğünü isteyen gelin-damatlar için uygun fiyat ve menü alternatifleri olan bahçemizde tüm misafirlerimize yıldızlı bir düğün yaşatmak esas ilkemizdir.

Hayalleriniz yanı başınızda..

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
F&B Fidan & Bilal Düğün Tarihi: 07/05/2016

7 Mayıs'ta yaklaşık 220 kişilik nişanımızı gerçekleştirdik. Mekanı tutmak için gittiğimizde verdikleri sözler ile sonraki yaklaşımları çok farklıydı. 12'ye kadar anlaşmamız olmasına rağmen 10:45'te masaları toplamaya başladılar (örtüleri bile kaldırdılar) Misafirlerimin çoğu nişan bitti sanıp evlerine gitti. 23 masadan geriye 6-7 masa kaldık. 260 kişilik pasta getirdik fakat pastası gelmeyen bir arkadaşım rica ettiğinde pasta kalmadığını iletmişler bunu da sonradan öğrendik. Operasyon müdürü olan kişi kesinlikle özel bir gününüzü yönetmesini isteyeceğiniz biri değil. Nişan günümde sinirlenip üzüleceğimi hiç hayal etmemiştim ama sayelerinde oldu. Hayal kırıklığıydı.

D&A Dilara & Ahmet Düğün Tarihi: 12/08/2016

Hafta Sonu Bir düğün idi aslına bakılırsa aklımızda olan ama mekanı ve ilgiyi o kadar çok beğendik ve içimiz sindi ki hafta içi bir gün bile yapmayı tercih ettik...Katılımcı sayımız çok fazla olmadığı için çok korkutmadı bizi hafta içi bir gün evlenmek:)Cuma günü demeden eğlendim...çok güzel bir gündü emeği geçen herkese teşekkür ederiz bir kez daha...

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Yıldız Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Yıldız Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.