The Sign Şile Hotel & Spa

2 Yorum

E-posta Gönder

The Sign Şile Hotel & Spa Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  50-100 TL

The Sign Şile Hotel & Spa Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  3.000'den fazla

 • Konaklama Kapasitesi

  250-500 kişi

 • Açık Hava Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kokteyl Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  1.000-2.000

 • Otopark Araç Kapasitesi

  250-500

The Sign Şile Hotel & Spa Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Deniz kenarında, Havuz başı, Kolonsuz salon, Şehir merkezinde, Şehir dışında, Yüksek tavan
 • Manzara

  Deniz manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

The Sign Şile Hotel & Spa Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
 • Nasıl gelinir?

  Anadolu Yakası : Tem Yolu bağlantısından, Şile tabelalarını takip ederek, Çekmeköy istikametinde devam edilecek ve Alemdağ sapağı geçilecektir. Ömerli ışıklardan 20 km sonra birinci, 25 km sonra ise ikinci gözlemeciler görülecektir, 15 km sonra ise Işık Üniversitesi’ne ulaşmış olunacaktır, Işık Üniversitesi geçildikten sonra karşınıza çıkacak olan adadan sola girilecektir. (Girişinde Şile Orman Müdürlüğü bulunduğu yola girilecektir.) 200- 250 m sonra otelle ulaşmış olacaksınız. Otel Kumbaba mevkindedir. Avrupa Yakası : FSM Köprüsü’nü geçtikten sonra Kavacık Sapağı sonrasında Şile tabelasını takip ederek Çekmeköy istikametinde devam edilecek ve Alemdağ sapağı geçilecektir. Ömerli ışıklardan 20 km sonra birinci, 25 km sonra ise ikinci gözlemeciler görülecektir. 15 km sonra ise Işık Üniversitesi’ne ulamış olunacaktır. Işık Üniversitesi geçildikten sonra karşınıza çıkacak olan adadan sola girilecektir. (Girişinde Şile Orman Müdürlüğü bulunduğu yola girilecektir.) 200 - 250 m sonra otelle ulaşmış olacaksınız. Otel Kumbaba mevkindedir. Not; Ömerli geçildikten 10 km sonra yol tabelalarımız otelimize kaç kilometre kaldığını gösterecektir. Her 15 km bir yol tabelamız mevcuttur.

The Sign Şile Hotel & Spa Sıkça Sorulan Sorular

 • The Sign Şile Hotel & Spa düğün fiyatları ne kadar?

  The Sign Şile Hotel & Spa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100-150 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır. The Sign Şile Hotel & Spa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100-150 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • The Sign Şile Hotel & Spa kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

  The Sign Şile Hotel & Spa yemekli düğün için maksimum 3.000'den fazla, kokteyl için ise maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir. The Sign Şile Hotel & Spa açık alan kapasitesi maksimum 1.000-2.000 kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 1.000-2.000 kişidir. The Sign Şile Hotel & Spa maksimum 250-500 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • The Sign Şile Hotel & Spa düğününüz için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  The Sign Şile Hotel & Spa düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


 • The Sign Şile Hotel & Spa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  The Sign Şile Hotel & Spa düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kına, açılışlar, nişan, parti ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

The Sign Şile Hotel & Spa Hakkında

Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerin bir arada olduğu şık ve modern bir otelde unutulmaz bir kır düğüne imza atmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise yazımızı mutlaka okumak, avantajlarımızı öğrenmek isteyeceksiniz. Sizi daha fazla sabırsızlandırmadan kendimizi kısaca tanıtalım, siz de kır düğününüzün hayalini kurmaya başlayın.
The Sign Şile Hotel & Spa olarak 2009 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Kendimizi devamlı yenileyerek modern bir görüntü ve hizmeti konuklarımızla buluşturuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesini hiçbir koşulda unutmuyor, çağın gerekliliklerini en iyi şekilde karşılıyor, misafirlerimizin buradan mutlu bir şekilde ayrılmalarını amaçlıyoruz. Eksiksiz bir hizmet için doğru adreste olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Kır düğünlerinizi 4000 kişilik açık alanımızda gerçekleştiriyoruz. Bu alanın dilediğiniz gibi dekore edilmesi için sizlere profesyonel ekibimiz yardımcı oluyor. Aklınızdaki konsepti bize söylediğiniz taktirde hazırlıklara başlıyor ve tüm detaylarla ilgileniyoruz. Süsleme ve ekstra aksesuar talebiniz olursa profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşabiliyorsunuz.
Tercihiniz yemekli düğünden yanaysa, otelimizin geniş kapsamlı mutfağı sayesinde size alternatif menüler sunabiliyoruz. Et, tavuk veya balık menülerimizden birini tercih edebilirsiniz. Hangi menü olursa olsun damak tadınıza hitap edeceğimizden hiç şüphe duymuyoruz. Düğün öncesi menü tadımı imkânı da sunuyor, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.
Konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sağlayan otelimiz The Sign Hotel Şile’de merkezi bir konumda faaliyet gösteriyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan belediye otobüsleriyle veya dolmuşla otelimize gelebilirsiniz. Özel araçlarınızla yolculuk yapmak isterseniz rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kullanabileceğiniz 250 kişilik araç kapasiteli otoparkımız da mevcut.
İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Şile’de unutulmaz bir kır düğününe imza atmak isterseniz sayfadaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizi arayabilir ya da formu doldurabilirsiniz.

Davet Alanları

Açık alanlar için hava şartları nedeniyle kapalı alanda hazır bekletilmektedir. Kır alanlarından, Balo Salonuna, Havuzbaşına farklı düğün alanlarımız mevcuttur. Kır alanları Otel konforu ile birleştirerek hem görsel hem rahat edeceğiniz bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bu özel gününüz için sütunsuz ve deniz manzaralı balo salonu ve daha butik organizasyonlar için tasarlanmış salonlardan birini sizler için hazırlayabiliriz. Ayrıca kır düğünleri için The Sign Şile Hotel & Spa Yeşil Alan, Hokus Gizli Bahçe gibi düğün organizasyonları gerçekleştirebildiğimiz açık alanlarımız bulunmaktadır. Bunların yanında arzu ederseniz havuzbaşında da düğün organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.

Dekorasyon

Beyaz saten masa örtüsü, üzerine dantel kapak örtü, şamdan, supla, beyaz sandalye giydirme ücretsiz olarak verilmektedir. Bu ücretsiz hizmetlerimizin yanı sıra dileğiniz süsleme firması ile pek çok alternatif ekleyerek hayallerinizin düğününü oluşturabiliriz. Arzu ederseniz tek bir paket altında süsleme, fotograf ve müzik dahil de fiyat verebilmekteyiz.

Hizmetler

Kapalı alan yedek olarak tutulmaktadır. 200 kişi ve üzerindeki düğünlerde 2 adet hazırlık odası, balayı suiti, düğün pastası fiyatlarımıza dahildir. Alkollü veya alkolsüz düğün organizasyonları otel kalitesi ile gerçekleştirebilmektedir. Otelimizin geniş kapsamlı mutfağı sayesinde size alternatif menüler sunabiliyoruz. Et, tavuk veya balık menülerimizden birini tercih edebilirsiniz. Hangi menü olursa olsun damak tadınıza hitap edeceğimizden hiç şüphe duymuyoruz. Düğün öncesi menü tadımı imkânı da sunuyor, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

7 adet düğün menümüz içerisinden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Düğün planlayıcınız ile görüşerek tamamen yepyeni bir menü de oluşturabilirsiniz. Otel kalitesi ve hijyeninde lezzetli ve keyifli bir düğün organizasyonunu beraberce oluşturabiliriz.Otelimizin geniş kapsamlı mutfağı sayesinde size alternatif menüler sunabiliyoruz. Et, tavuk veya balık menülerimizden birini tercih edebilirsiniz. Hangi menü olursa olsun damak tadınıza hitap edeceğimizden hiç şüphe duymuyoruz. Düğün öncesi menü tadımı imkânı da sunuyor, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

*** Yasal düzenlemeler nedeni ile müzik yayını 24:00’ a kadar yapılabilmektedir. Yapılan müzik yayınlarının 80 desibeli geçmemesi gerekmektedir. Bu saatlerden sonra müzik yayınına klimalı, kapalı mekanımızda devam edilmektedir. Düğünlerimizin kapanış saati 24:00 dır. Arzu ederseniz düğün planlayınız ile saat 24:00 sonrası içinde after party organize edilebilmektedir.

İletişim

The Sign Şile Hotel & Spa Düğün Yorumları (2)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

B&İ

Bahar & İbrahim

Düğün Tarihi: 05.07.2021Teklif ve hazırlık aşamasından düğün gecesine kadar profesyonel bir ekip ile birlikteydik. Gelin olarak benim düşünmeme gerek kalmadan pek çok gerçekleşiverdi. Kır alanı ise son derece keyifli, ayrıca otel konforunu yaşamak güzeldi. herkese teşekkürler

The Sign Şile Hotel & Spa

The Sign Şile Hotel & Spa

Kır Düğünü

Değerli çiftimiz, Otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

S&H

Serap & Hüseyin

Düğün Tarihi: 26.06.2021Hayallarimizin de ötesinde bir görsel hatıra oldu. Mükemmel bir düğün deneyimi yaşamıştık herkese teşekkür ederiz

The Sign Şile Hotel & Spa

The Sign Şile Hotel & Spa

Kır Düğünü

Değerli çiftimiz, Otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.