Qubbe Bahçe

Listeme ekle
0212 963 3109
E-Posta Gönder
Qubbe Bahçe


YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
S&G SİNEM & GÖKTUĞ Düğün Tarihi: 21/06/2015

Ve uzun yılların ardından ben de muradına erenler listesine eklendim artık.. tabi ki herkes için kendi düğünü mutlaka ki çok özeldir çok unutulmazdır.. ben benim için bu günü güzelleştiren, anlamlandıran ve unutulmaz kılanlardan size de bahsetmezsem olmaz öyle değil mi? Özellikle organizasyonel süreçlere bu kadar meraklı olan ben bu konuda da çok çalıştım, özenle eledim ve sonucunda da çok memnun kaldım..
Menüleri fiyatları ve içeriklerinden yola çıkarak ilk görüşmeye karar verdiğimiz mekan Life Park – Hint Bahçesi oldu. Burayı gördükten sonra farklı bir mekan ile görüşmedik zaten :).
İlk gördüğüm andan sonra değişmeyen fikrim şu ki “hayal dünyası gibi”. Eğer doğayı, yeşilliği biraz olsun seviyorsanız ve minimal ama etkili konseptlerden hoşlanıyorsanız düğün mekanı tercihinizi yapmadan önce mutlaka gidip görmenizi tavsiye derim. Minimal dedim çünkü mekan maksimum 200 – 250 kişilik düğünler için yeterli büyüklükte.
İnanın kendi düğünümde sahneden hiç inmeden çılgıncasına eğlenmiş olduğum için mekanın tadını çok da çıkaramadım, pek etrafıma bakma şansım olmadı diye bile çılgınca bir hüzün kaplamıyor değil içimi. Düğünden sonra bir çok arkadaşımdan da ayrıca mekanın çok güzel olduğu, burayı nereden de arayıp bulduğum yönünde bir çok güzel yorum aldım. Hatta onlar da kendi listelerine bu mekanı eklemişler ki bence çok da iyi etmişler..
Öncelikle Qubbe Bahçe çalışanlarından Deniz Hanım’a özel teşekkürlerimi yazmak isterim. Mekan ile ilgili bilgi almak adına mail attığım ilk andan itibaren iletişim halinde olduğum herkes hızlı geri dönüşlerle süreci takip ettiler. Anlaşmak yaptıktan sonrasında da Deniz Hanım ile her ihtiyacımız olduğunda kesintisiz iletişim kurabildik ve kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bizi tatmin edici çözüm odaklı yaklaşımlar sergilediler. Düğün gecesi dahil emeği geçen herkese bir kere daha teşekkürlerimi iletmeyi borç biliyorum..

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Qubbe Bahçe sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert! Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert! 3 Gün 3 Gece Evlendiler: Pınar ve Erdem! 3 Gün 3 Gece Evlendiler: Pınar ve Erdem!

İNDİRİMLER

500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!
500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!

Qubbe Gayrettepe Ve İzoletta Mekanımızda Kullanılmak Üzere 500 Kişi Ve Üzeri Düğün Organizasyonlarında 50 Kişilik Kına Organizasyonu Hediye!

Son Geçerlilik Tarihi: 01/05/2018
HEDİYE! 500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!

Qubbe Gayrettepe Ve İzoletta Mekanımızda Kullanılmak Üzere 500 Kişi Ve Üzeri Düğün Organizasyonlarında 50 Kişilik Kına Organizasyonu Hediye!

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Orman içinde
 • Manzara Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 750-1.000
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 50'den az
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında ve orman içinde doğanın tüm tonları ile romantik kır düğünleri vaad ediyor.

Doğaya Qubbe’den Lüks dokunuşlar..

Şıklığın doğa ile buluştuğu Qubbe Bahçe’ de gerçekleşen düğünler, Qubbe’nin deneyimli ekibi ve Osmanlı saray mutfağından esinlenen seçkin mönülerle düğün yemeklerini bir lezzet festivaline dönüştürüyor.

Oturmalı yemek düzeninde 900 kişi, kokteyl düzeninde 2500 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği , standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seremonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetlerin de gerçekleştiği Qubbe Bahçe benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer aldı.

Markanın ilk doğduğu yer olan Maslak Sheraton Hotel’İn 26.katında bulunan Qubbe İstanbul; Kasım 2010 yılından bu yana dört senede 425 davete ev sahipliği ve 62.000 kişinin hafızasındaki mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubai'de yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi. Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu..

Her şey dahil hizmet paketiyle, zengin standart süslemesinden, ses müziğe ve özel mono pasta ikramlarına kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden Qubbe Bahçe’de geriye size doğanın ve lüksün tadını çıkarmak kalıyor.
.

İLETİŞİM

0212 963 3109
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Ceylan Palasallar, Ozkan Alkan Adres Bahçeköy Surları Karşısı, Sarıyer
Sarıyer,

YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
G&K Gözde & Kayacan Düğün Tarihi: 09/07/2016

Herşeyden önce düğün yapmaya karar verdiğiniz anda çevrenizdekilerin, özellikle ailenizin, ne kadar belli etmemeye çalışsalar da, sizden daha çok heyecanlandığını görüyorsunuz.
Bir taraftan düğün detaylarını, kınayı, bekarlığa vedayı, gelinliği falan en ince ayrıntısına kadar planlamaya çalışıp bir taraftan da ev kurmaya çalışırken diğer taraftan da ailenizi sakinleştirmeye, heyecanlarını hafifletmeye ve en zoru da evden gideceğinize alıştırmaya çabalıyorsunuz...
Öylesine bir koşturmacada oluyorsunuz ki düğün mü yapıyorsunuz bir haftalık festival mi organize ediyorsunuz, anlam veremiyorsunuz. Ne zaman ki bir mekanda karar kılıyorsunuz, işte kafanız o zaman rahat ediyor. Çünkü sizi sakinleştiren, herşeyin yolunda gittiğinden emin olmanızı sağlayan kişi düğün organizatörünüz oluyor. Sizin yerinize herşeyi düşünüyor, siz sormadan sizi haberdar ediyor, tüm detaylarla ilgileniyor yani tam anlamıyla eliniz ayağınız oluyor.
Qubbe Bahçe benim yıllar yılı düğünümü yapmak istediğim, hayalimdeki yerdi. Bir de öylesine değerli bir organizatörüm oldu ki, gerçekten en zor zamanımda hep yanımdaydı, beni hiç yalnız bırakmadı ve arkadaşım oldu :) Hem de bana hayalimdeki düğünü yaşattı! Düğün sırasında, organizasyonda hiç bir aksaklık olmadı, sayesinde hiç yalnız hissetmedim, ne yapacağımı bilmediğim en ufak bir anım olmadı, benimle heyecanlandı, benimle güldü, benimle ağladı...
Mekan anlamında en ufak bir şüphe dahi duyulmamalı; müzikler, sunduğu ekstra eğlenceler, ambiyans ve yemekler... Yeniden, tekrar tekrar en mutlu ve en özel günümde yanımda olan tüm Qubbe Bahçe ailesine, ayrıca Hülya Wedding ve Ex-En Group’a tüm kalbimle çok çok teşekkür ediyorum. Herşey onlar sayesinde muhteşemdi!
Emin olun tüm davetlileriniz düğününüzden çok mutlu ayrılacak ve siz de harika vakit geçireceksiniz!

B&M Bilinç & Mert Düğün Tarihi: 12/09/2015

Biz oldukça büyük ve yeşili bol bir kır düğünü istiyorduk hep. Kapalı bir otel düğünü bizim ruhumuzu yansıtmıyordu. Qubbe Bahçe de tam ormanın içinde olması ve büyük olması nedeniyle çok ilgimizi çekti. Mekan lokasyon olarak da zorlayıcı gelmedi. Sarıyer’e ulaşım rahat olur diye düşündük. Bir de kır düğünü istediğimiz için, açık mekan düğünlerinin kabusu olan yağmura karşı alınan önlemler çok önemliydi. Qubbe Bahçe’de ekibin hızlıca kurabildikleri çadırlar vardı ve yagmura karşı hazırlıkları oldukça iyi görünüyordu. Keza bizim düğünümüzde de inanılmaz bir yağmur yağdı ve bu bizi hiç etkilemedi.

GA gamze Düğün Tarihi: 29/08/2015

Her zaman gidip gördüğüm bir yer. Harikaydı. Masalar süslemeler herşey benim istediğim yerlere koyuldu. Salonunu daha dar olarak bekliyordum fakat beklediğimden çok çok geniş olmuştu. Yetkililer çalışanlar tamamen disiplinli çok düzenli çalışıyor. İstediğimden çok daha güzel 'masaaalll' gibi oldu.

D&Ş Dilara & Şafak Düğün Tarihi: 22/08/2015

Buradan genel anlamda memnun kaldım.Aliye hanım vardı sorumlu ve bayan bize çok yardımcı oldu.Aslında bize mekandan ayrı bir menajer verilmişti adı Deniz Hanımdı ama Deniz hanım bizimle maalesef hiç ilgilenmedi.Herşeyle ben koşturdum.Kır düğünü oldu ama düğün sırasında yağmur ve fırtına çıktı şemsiye açtılar ama biraz gecikmeli açıldı şemsiyeler hemen halledemediler o konuda biraz geciktiler.Ben mekanı çok beğenerek seçtim.400 kişilik bir düğündü ve yemekli sınırsız alkollü oldu.Daha önce tatmıştım provada ve lezzetliydi.Konuklarımızda beğendi.Süslemeler bize bırakıldı ve bende koyu pembeyi tercih ettim.Mekan Hülya Wedding'le çalışıyo.Deniz hanım herşeyle ilgileneceğini bizi sürekli arayacağını falan söylemişti ama ben deniz hanıma hiç ulaşamadım.Dediğim gibi ben burayı çok severek tuttum genel olarak herşey iyiydi bu söylediklerim dışında.Keyfim iyiydi yani.Ana yetkililer çok iyiydi ama alt kademe için seçici davranmamışlar gördüğüm kadarıyla.Bunlar dışında herşey güzeldi keyifliydi bizden sonraki çiftlerede öneririm.

Gizem Düğün Tarihi: 09/08/2015

açık bir mekan görselliği ile muhteşem doğa yeşillik cok hoş tu mekan geniş ferah aydınlık bir mekan 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ulaşımı rahat bir mekan orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım yemekli bir organizasyondu yemekleri çok lezzetliydi pist alanı ahşap rahat geniş kolonsuzdu gelin odası temiz ve konforluydu yetkili kişi olarak ceylan hanımdan çok memnun kaldım özellikle garsonlar çok ilgiliydiler sadece organizatör firmasından memnun kalmadım çünkü verilen sözler tutulmadı fakat mekan olarak muhteşem

 
Qubbe Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Qubbe Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap