Qubbe Bahçe

Listeme ekle
0212 963 3109
E-Posta Gönder
Qubbe Bahçe


YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
S&G SİNEM & GÖKTUĞ Düğün Tarihi: 21/06/2015

Ve uzun yılların ardından ben de muradına erenler listesine eklendim artık.. tabi ki herkes için kendi düğünü mutlaka ki çok özeldir çok unutulmazdır.. ben benim için bu günü güzelleştiren, anlamlandıran ve unutulmaz kılanlardan size de bahsetmezsem olmaz öyle değil mi? Özellikle organizasyonel süreçlere bu kadar meraklı olan ben bu konuda da çok çalıştım, özenle eledim ve sonucunda da çok memnun kaldım..
Menüleri fiyatları ve içeriklerinden yola çıkarak ilk görüşmeye karar verdiğimiz mekan Life Park – Hint Bahçesi oldu. Burayı gördükten sonra farklı bir mekan ile görüşmedik zaten :).
İlk gördüğüm andan sonra değişmeyen fikrim şu ki “hayal dünyası gibi”. Eğer doğayı, yeşilliği biraz olsun seviyorsanız ve minimal ama etkili konseptlerden hoşlanıyorsanız düğün mekanı tercihinizi yapmadan önce mutlaka gidip görmenizi tavsiye derim. Minimal dedim çünkü mekan maksimum 200 – 250 kişilik düğünler için yeterli büyüklükte.
İnanın kendi düğünümde sahneden hiç inmeden çılgıncasına eğlenmiş olduğum için mekanın tadını çok da çıkaramadım, pek etrafıma bakma şansım olmadı diye bile çılgınca bir hüzün kaplamıyor değil içimi. Düğünden sonra bir çok arkadaşımdan da ayrıca mekanın çok güzel olduğu, burayı nereden de arayıp bulduğum yönünde bir çok güzel yorum aldım. Hatta onlar da kendi listelerine bu mekanı eklemişler ki bence çok da iyi etmişler..
Öncelikle Qubbe Bahçe çalışanlarından Deniz Hanım’a özel teşekkürlerimi yazmak isterim. Mekan ile ilgili bilgi almak adına mail attığım ilk andan itibaren iletişim halinde olduğum herkes hızlı geri dönüşlerle süreci takip ettiler. Anlaşmak yaptıktan sonrasında da Deniz Hanım ile her ihtiyacımız olduğunda kesintisiz iletişim kurabildik ve kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bizi tatmin edici çözüm odaklı yaklaşımlar sergilediler. Düğün gecesi dahil emeği geçen herkese bir kere daha teşekkürlerimi iletmeyi borç biliyorum..

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat Teklifi doğrudan firmaya gönderilir. Qubbe Bahçe sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert! Rengarenk Bir Şemsiye ile Şakır Şakır Yağmurun Altında Evet Dediler: Bilinç ve Mert! 3 Gün 3 Gece Evlendiler: Pınar ve Erdem! 3 Gün 3 Gece Evlendiler: Pınar ve Erdem!

İNDİRİMLER

500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!
500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!

Qubbe Gayrettepe Ve İzoletta Mekanımızda Kullanılmak Üzere 500 Kişi Ve Üzeri Düğün Organizasyonlarında 50 Kişilik Kına Organizasyonu Hediye!

Son Geçerlilik Tarihi: 01/05/2018
HEDİYE! 500 Kişi Ve Üzeri Düğünlerinize Kına Gecesi Hediye!

Qubbe Gayrettepe Ve İzoletta Mekanımızda Kullanılmak Üzere 500 Kişi Ve Üzeri Düğün Organizasyonlarında 50 Kişilik Kına Organizasyonu Hediye!

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 80-100 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 80-100 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Orman içinde
 • Manzara Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 750-1.000
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 50'den az
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 200-300
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis Saat Kaçta Sona Eriyor? 24:00
 • Müzik Saat Kaçta Sona Eriyor? 24:00
 • Özel Menü Seçenekleriniz Neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Mekanın Kısıtlamaları Neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında ve orman içinde doğanın tüm tonları ile romantik kır düğünleri vaad ediyor.

Doğaya Qubbe’den Lüks dokunuşlar..

Şıklığın doğa ile buluştuğu Qubbe Bahçe’ de gerçekleşen düğünler, Qubbe’nin deneyimli ekibi ve Osmanlı saray mutfağından esinlenen seçkin mönülerle düğün yemeklerini bir lezzet festivaline dönüştürüyor.

Oturmalı yemek düzeninde 900 kişi, kokteyl düzeninde 2500 kişilik kır düğünlerinin gerçekleşeceği alanda, ayrıca ses, ışık, DJ müziği , standart süsleme gibi detaylar davet mönülerine dahil. Düğün organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seremonileri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetlerin de gerçekleştiği Qubbe Bahçe benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile çok kısa sürede davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasında yer aldı.

Markanın ilk doğduğu yer olan Maslak Sheraton Hotel’İn 26.katında bulunan Qubbe İstanbul; Kasım 2010 yılından bu yana dört senede 425 davete ev sahipliği ve 62.000 kişinin hafızasındaki mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubai'de yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi. Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu..

Her şey dahil hizmet paketiyle, zengin standart süslemesinden, ses müziğe ve özel mono pasta ikramlarına kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden Qubbe Bahçe’de geriye size doğanın ve lüksün tadını çıkarmak kalıyor.
.

İLETİŞİM

0212 963 3109
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Lifegroup, Ceylan Palasallar, Ozkan Alkan Adres Bahçeköy Surları Karşısı, Sarıyer
Sarıyer

YORUMLAR (32)

+ Yorum Yaz
G&K Gözde & Kayacan Düğün Tarihi: 09/07/2016

Herşeyden önce düğün yapmaya karar verdiğiniz anda çevrenizdekilerin, özellikle ailenizin, ne kadar belli etmemeye çalışsalar da, sizden daha çok heyecanlandığını görüyorsunuz.
Bir taraftan düğün detaylarını, kınayı, bekarlığa vedayı, gelinliği falan en ince ayrıntısına kadar planlamaya çalışıp bir taraftan da ev kurmaya çalışırken diğer taraftan da ailenizi sakinleştirmeye, heyecanlarını hafifletmeye ve en zoru da evden gideceğinize alıştırmaya çabalıyorsunuz...
Öylesine bir koşturmacada oluyorsunuz ki düğün mü yapıyorsunuz bir haftalık festival mi organize ediyorsunuz, anlam veremiyorsunuz. Ne zaman ki bir mekanda karar kılıyorsunuz, işte kafanız o zaman rahat ediyor. Çünkü sizi sakinleştiren, herşeyin yolunda gittiğinden emin olmanızı sağlayan kişi düğün organizatörünüz oluyor. Sizin yerinize herşeyi düşünüyor, siz sormadan sizi haberdar ediyor, tüm detaylarla ilgileniyor yani tam anlamıyla eliniz ayağınız oluyor.
Qubbe Bahçe benim yıllar yılı düğünümü yapmak istediğim, hayalimdeki yerdi. Bir de öylesine değerli bir organizatörüm oldu ki, gerçekten en zor zamanımda hep yanımdaydı, beni hiç yalnız bırakmadı ve arkadaşım oldu :) Hem de bana hayalimdeki düğünü yaşattı! Düğün sırasında, organizasyonda hiç bir aksaklık olmadı, sayesinde hiç yalnız hissetmedim, ne yapacağımı bilmediğim en ufak bir anım olmadı, benimle heyecanlandı, benimle güldü, benimle ağladı...
Mekan anlamında en ufak bir şüphe dahi duyulmamalı; müzikler, sunduğu ekstra eğlenceler, ambiyans ve yemekler... Yeniden, tekrar tekrar en mutlu ve en özel günümde yanımda olan tüm Qubbe Bahçe ailesine, ayrıca Hülya Wedding ve Ex-En Group’a tüm kalbimle çok çok teşekkür ediyorum. Herşey onlar sayesinde muhteşemdi!
Emin olun tüm davetlileriniz düğününüzden çok mutlu ayrılacak ve siz de harika vakit geçireceksiniz!

B&M Bilinç & Mert Düğün Tarihi: 12/09/2015

Biz oldukça büyük ve yeşili bol bir kır düğünü istiyorduk hep. Kapalı bir otel düğünü bizim ruhumuzu yansıtmıyordu. Qubbe Bahçe de tam ormanın içinde olması ve büyük olması nedeniyle çok ilgimizi çekti. Mekan lokasyon olarak da zorlayıcı gelmedi. Sarıyer’e ulaşım rahat olur diye düşündük. Bir de kır düğünü istediğimiz için, açık mekan düğünlerinin kabusu olan yağmura karşı alınan önlemler çok önemliydi. Qubbe Bahçe’de ekibin hızlıca kurabildikleri çadırlar vardı ve yagmura karşı hazırlıkları oldukça iyi görünüyordu. Keza bizim düğünümüzde de inanılmaz bir yağmur yağdı ve bu bizi hiç etkilemedi.

GA gamze Düğün Tarihi: 29/08/2015

Her zaman gidip gördüğüm bir yer. Harikaydı. Masalar süslemeler herşey benim istediğim yerlere koyuldu. Salonunu daha dar olarak bekliyordum fakat beklediğimden çok çok geniş olmuştu. Yetkililer çalışanlar tamamen disiplinli çok düzenli çalışıyor. İstediğimden çok daha güzel 'masaaalll' gibi oldu.

D&Ş Dilara & Şafak Düğün Tarihi: 22/08/2015

Buradan genel anlamda memnun kaldım.Aliye hanım vardı sorumlu ve bayan bize çok yardımcı oldu.Aslında bize mekandan ayrı bir menajer verilmişti adı Deniz Hanımdı ama Deniz hanım bizimle maalesef hiç ilgilenmedi.Herşeyle ben koşturdum.Kır düğünü oldu ama düğün sırasında yağmur ve fırtına çıktı şemsiye açtılar ama biraz gecikmeli açıldı şemsiyeler hemen halledemediler o konuda biraz geciktiler.Ben mekanı çok beğenerek seçtim.400 kişilik bir düğündü ve yemekli sınırsız alkollü oldu.Daha önce tatmıştım provada ve lezzetliydi.Konuklarımızda beğendi.Süslemeler bize bırakıldı ve bende koyu pembeyi tercih ettim.Mekan Hülya Wedding'le çalışıyo.Deniz hanım herşeyle ilgileneceğini bizi sürekli arayacağını falan söylemişti ama ben deniz hanıma hiç ulaşamadım.Dediğim gibi ben burayı çok severek tuttum genel olarak herşey iyiydi bu söylediklerim dışında.Keyfim iyiydi yani.Ana yetkililer çok iyiydi ama alt kademe için seçici davranmamışlar gördüğüm kadarıyla.Bunlar dışında herşey güzeldi keyifliydi bizden sonraki çiftlerede öneririm.

Gizem Düğün Tarihi: 09/08/2015

açık bir mekan görselliği ile muhteşem doğa yeşillik cok hoş tu mekan geniş ferah aydınlık bir mekan 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ulaşımı rahat bir mekan orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım yemekli bir organizasyondu yemekleri çok lezzetliydi pist alanı ahşap rahat geniş kolonsuzdu gelin odası temiz ve konforluydu yetkili kişi olarak ceylan hanımdan çok memnun kaldım özellikle garsonlar çok ilgiliydiler sadece organizatör firmasından memnun kalmadım çünkü verilen sözler tutulmadı fakat mekan olarak muhteşem

HA Hazal Düğün Tarihi: 25/07/2015

Organizasyon açısından hiçbir aksaklık olmadı herşey istediğimiz belirlediğimiz gibi gerçekleştirildi mesela benim şeker hastalığım olduğu için devamlı birşeyler yemem gerekiyordu ve garsonlar devamlı bana servis yaptıalr hiçbir şekilde aksatmadılar ve bu yaklaşımalrı beni çok memnun bıraktı.
Mekan açık alandı kapalı alanı yok zaten mekanın biz 350 360 kişilik bir kalabalık düğün gerçekleştirmiştik ve mekanda yağmur yağarsa naparız vs diye çok korkmuştum fakat mekan sahibi alınan bir önlemleri olduğu belirtmişti çok sevinmiştim ki yağmur yağmadı ve çok güzel bir şekilde gerçekleştirdik organziasyonumuzuda.
Kır konseptli bir mekan açık alanda çok fazla seçeneğimiz yoktu tarih açısından sorun yaşamamıştık havuzbaşı düğün organziasyonu gerçekleştireceğimize açık alanda kır düğünü olsun dedik bu açıdan tercihe ettik.
Birde müzik sistemi pasta vs herşey paket içersinde ayrı ayrı bulunuyordu ve eşimde bende çalıştığımız için fazla koşturamayacağımız için tercih etmiştik ve ana yemekleri pastayı vs tattık herşeyi denememiştik fakat beğenmiştik o şekilde ayarlamıştık.
Mekan Bahçeköyde olduğu için ulaşımı biraz zor sağlanıyor mekanı düşünenler davetlileri için ancak servis kiralamalılar özel araçları olanlar için yol sorunu zaten yaşanmıyor mekanın otoparkıda mevcut olduğu için.
Mekan süslemeler içinde tek bir organizayson firmasıyla çalışıyor firma çok şatafatlı şeyler sunarken ben kır düğünü olacağı için sade ve şıklıktan yana süslemeler kullanmıştım.

TU tuna Düğün Tarihi: 25/07/2015

biz mekandan keyif aldık güzel ferah bir mekan gayet güzel bir düğün oldu mekanın dizaynı için rahatlıkla 10 üzerinden 9 verebilirim yetkililerin ilgisi iyiydi yemekli bir düğün oldu misafirlerimizde bizde çok memnun kaldık yemeklerden mekanda dj var stediklerimiz çalındı müzik sistemi iyiydi pisti yeterliydi fotoğraf çekiminden memnun kaldık ulaşımı kolay mekanın valesi var ekstra dansçı getirilebiliyor mekana yada ışık sistemi mekan bunlarada izin veriyor

CA Canan Düğün Tarihi: 25/07/2015

Mekan herşeyiyle dörtdörtlük şikayetçi olabileceğim hiç bir şey yok herşey harikaydı. Zaten herkesin bildiği merkezi bir konumda. Bunun dışında Garsonları güleryüzlü ve hızlı, yemekleri lezzetli. Hem servis kalitesi hemde görsellik bakımından harika bir mekan.

S&G SİNEM & GÖKTUG Düğün Tarihi: 21/06/2015

Deniz Hanım,
Hepimiz biliyoruz ki organizasyon süreçleri yalnızca "o gün" den oluşmuyor, öncesinde de önemli bir hazırlık ve çalışma dönemi oluyor. Buradan başlarsak özellikle sizin şahsınıza ayrıca teşekkürlerimizi iletmek isteriz. İlk tanışmaya geldiğimiz günden başlayarak her zaman samimi, güler yüzlü ve süreçlere/işinize hakim yaklaşımınız ile yanımızda oldunuz. Hiç bir sorumuzu cevapsız ya da sorunumuzu çözümsüz bırakmadınız.
Düğün günümüze gelirsek, sanki başkasının düğününe gelip eğlenmişizcesine rahat bir akşam geçirmiş olmamızda sizin payınızın büyük olduğunu düşünüyoruz. Bu psikolojimizin bozulmamış olmasının ardında sizin bize vermiş olduğunuz güvenin önemli bir etkisi var. Bizim için büyüleyici, etkileyici ve unutulmaz bir düğün oldu.
Mekanın güzelliği ve sizin pozitif / yardım odaklı yaklaşımlarınız ile sorunsuz bir akşam geçirdik. Düğün sonrasında da merakla beklediğimiz yorumların tamamı oldukça olumlu oldu. "Eh işte" ibaresine yakın bir yaklaşımla dahi karşılaşmadık. Herkes hem mekanın hem de organizasyonun / eğlencenin güzelliğinden bahsetmeye devam ediyor. Bu da bizi tabi ki ayrıca mutlu ediyor.
Başta sizin şahsınıza olmak üzere tüm ekibinize emekleri için çok teşekkür ederiz. Umarız bizim için unutulmaz ve güzel anılarla dolu olan akşam sizin için de min. yorgunluk ve olumsuzlukla, güzel bir şekilde sonlanmıştır.
Tekrar yollarımızın kesişmesi dileğiyle..
Sevgiler,

S&G SİNEM & GÖKTUĞ Düğün Tarihi: 21/06/2015

Ve uzun yılların ardından ben de muradına erenler listesine eklendim artık.. tabi ki herkes için kendi düğünü mutlaka ki çok özeldir çok unutulmazdır.. ben benim için bu günü güzelleştiren, anlamlandıran ve unutulmaz kılanlardan size de bahsetmezsem olmaz öyle değil mi? Özellikle organizasyonel süreçlere bu kadar meraklı olan ben bu konuda da çok çalıştım, özenle eledim ve sonucunda da çok memnun kaldım..
Menüleri fiyatları ve içeriklerinden yola çıkarak ilk görüşmeye karar verdiğimiz mekan Life Park – Hint Bahçesi oldu. Burayı gördükten sonra farklı bir mekan ile görüşmedik zaten :).
İlk gördüğüm andan sonra değişmeyen fikrim şu ki “hayal dünyası gibi”. Eğer doğayı, yeşilliği biraz olsun seviyorsanız ve minimal ama etkili konseptlerden hoşlanıyorsanız düğün mekanı tercihinizi yapmadan önce mutlaka gidip görmenizi tavsiye derim. Minimal dedim çünkü mekan maksimum 200 – 250 kişilik düğünler için yeterli büyüklükte.
İnanın kendi düğünümde sahneden hiç inmeden çılgıncasına eğlenmiş olduğum için mekanın tadını çok da çıkaramadım, pek etrafıma bakma şansım olmadı diye bile çılgınca bir hüzün kaplamıyor değil içimi. Düğünden sonra bir çok arkadaşımdan da ayrıca mekanın çok güzel olduğu, burayı nereden de arayıp bulduğum yönünde bir çok güzel yorum aldım. Hatta onlar da kendi listelerine bu mekanı eklemişler ki bence çok da iyi etmişler..
Öncelikle Qubbe Bahçe çalışanlarından Deniz Hanım’a özel teşekkürlerimi yazmak isterim. Mekan ile ilgili bilgi almak adına mail attığım ilk andan itibaren iletişim halinde olduğum herkes hızlı geri dönüşlerle süreci takip ettiler. Anlaşmak yaptıktan sonrasında da Deniz Hanım ile her ihtiyacımız olduğunda kesintisiz iletişim kurabildik ve kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bizi tatmin edici çözüm odaklı yaklaşımlar sergilediler. Düğün gecesi dahil emeği geçen herkese bir kere daha teşekkürlerimi iletmeyi borç biliyorum..

A&Ü AYÇA & ÜMİT Düğün Tarihi: 14/06/2015

Merhaba,Hersey cok guzeldi, hepinizin ellerine saglik. Ozellikle o gun bizlerle ilgilenen arkadaslarin hepsine ayrica cok tesekkur ederiz. Hersey gonlumuze gore oldu sizlerin de sayesinde. Hicbir sikinti ve sorun yasamadik. Isinizi gercekten profesyonelce ve severek yaptiginiz icin enerjiniz bizlere de yansidi.
Herkese tekrar tesekkur eder, kolayliklar dilerim.
Sevgiler.

P&G PINAR & GÖKHAN Düğün Tarihi: 12/06/2015

Aliye Hanım ve değerli ekibi,
Bizler 12 Haziran Cuma günü Qubbe Bahçe'de gerçekleşen düğünümüz sonrası sizlere teşekkürlerimizi sunmak istedik.
Aliye Hanım, Ceylan Hanım, Deniz Hanım ve Hülya Wedding'ten her bir detayı hoşumuza giden çalışmasıyla Seyda Hanım, sizlere emeğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Ancak özellikle ekibe yeni katıldığını öğrendiğimiz Tuğçe Hanım'ın düğün akışı boyunca ilgi ve alakası, koşuşturması, her bir sorunla tek tek ilgilenmesi hem içimizi rahatlattı hem de konukların gözünde düğünümüzün yer etmesini sağladı. Bizler çok eğlendik, tekrar emeğinize sağlık.

S&D SİNEM & DİNÇER Düğün Tarihi: 12/06/2015

Herkese merhaba,
Muhteşem bir düğünün mimarları olarak sizlere ayrı ayrı teşekkür etmek isterim.
Dekorasyondan müziğe, servisten, güleryüzlü hizmete, fotoğrafına kadar herşeyin harika olduğunu tüm misafirlerimizden duymak bizi çok onurlandırdı.
Sayesinde hiçbir aksaklığın yaşanmadığı, profesyonel şekilde herşeyin planlı olduğu ve beni rahatlatan “herşey kontrol altında” bakışı, güleryüzlü ve kendinden emin tavrı ile başından sonunda kadar yanımızda olan Deniz Hanım’a ayrıca çok teşekkür etmek isterim.
Anlayışlı ve pozitif yaklaşımıyla, minimalist yaklaşımla bile fark yaratan Hülya Wedding’e teşekkür ederim.
Listelediğim müzikleri çalan, son dakika seçtiğimiz düğün müziğimizi internetten bulup bizi üzmeyen, bir bakışımla müziği değiştirmesi gerektiğini anlayan, ve herkesi coşturan Dj Taha’ya teşekkür ederim.
1 bardak rakı istiyorum der demez rakının masasında olduğuna defalarca şaşıran misafirlerimiz adına, hızlı,güleryüzlü ve kaliteli servis için tüm yardımcı personele teşekkür ederim.
Yemekler ve özellikle pasta konusunda çok olumlu geribildirimler aldım. Kalitenin ve lezzetin devamını dilerim.
Herkese tavsiye ediyorum, tekrar teşekkür ediyorum.
İyi çalışmalar dilerim.

P&G PINAR & GÖKHAN Düğün Tarihi: 12/06/2015

250 kişilik yemekli bir davetti öncesinde 19:30 'da kokteyl başladı . Yemek tadımında çok bişey anlıyamamıştım ama düğün sonrasında aldığım tepkiler çok iyiydi sıcak servis edildiği servis elemanlarının ilgisinden çok memnun kaldıklarını belirttiler bu durum da bizi mutlu etti. Mekanın anlaşmalı olan firmalarla çalışabiliyosunuz sadece fotoğraf orkestra vs. fiyat dahilindeydi organizasyon da yine anlaşmalı oldukları firma vardı Hülya Wedding ancak ayrı bir ödemede bulunman gerekiyor seçtiğin organizasyona göre fiyat değişmekte . Rahat bir çift olduğumuz için çok bir beklentimiz olmadı . Tabiki belli aksilikler vs. yaşanıyor hayatınızda ilk defa evlenicek olduğunuz için daha telaşlı davranabliyosunuz ama karşı tarafa bakıldığında hergün 3 tane düğün gerçekleştiren bir mekan yıllarcada bir çok kişinin düğününü gerçekleştirmişler memnun olan vardır olmayan vardır illaki ama düğün mekanımla ciddi bir sıkıntı problem yaşamadım . Mekan fiyatı, yemeği ,orkestrası ,fotoğrafçısı vs. gayet makul bir fiyata geliyor . Sadece organizasyon kısmı ayrı olduğu için bütçeyi aşabiliyor gerçi mekan yinede belli yardımlarda bulanacağını belirtti çokda yardımcı oldular ama bi şekilde organizasyon firmasıyla da anlaştık . Genel olarak herşeyden memnun kaldık . Ulaşım rahattı Bahçeköy tarafında mekan bahçeköy yolu da rahat oluyor ki levent sarıyer tarafından toplanıp gidicektik biz ama yinede alköl alıncağından dolayı 2 servis tuttuk sıkıntı yaşanmaması adına . Kendilerine ait ücertli bir otopark hizmeti de vermekteler gelen misafirler park sorunu vs yaşamadı .Mekandan memnun ayrıldık tavsiye ederim .

P&Ç PELİN & ÇAĞRI Düğün Tarihi: 11/06/2015

Mekana zaten diyecek bir laf yok, tüm davetlilerimiz mekanınızın ne kadar güzel ve farklı olduğundan ve çok da güzel vakit geçirdiklerinden bahsettiler. Düğün sahibi olarak ben de Pelin de bundan çok mutlu olduk. Gerçekten bu kadar olumlu dönüş alacağımızı düğün öncesinde beklemiyorduk.
Yemeklerinize zaten lafımız yok her şey dört dörtlüktü en muhteşemi de sizinle tanıştığımız gün bahsetmiş olduğunuz pasta!
Bizimle gün boyunca ilgilenmeniz, tabiri caizse kusturana =) kadar beslemeniz, bütün gün peşimizde koşturmanız, hiçbir şeyimizi eksik etmemeniz, gelin odasına servis yapan arkadaşların kadehlerimizi bir an olsun boş bırakmamaları bize gerçekten kendimizi çok çok özel hissettirdi. Fotoğraflara da dönüp baktığımızda her anından tadını aldığımız ve eğlendiğimiz bir gece olduğunu bir kez daha gördük.
Samimiyetiniz, güler yüzünüz, iyi niyetiniz ve mesafe koymaksızın arkadaşmışçasına bizimle vakit geçirmeniz bizleri çok rahat ettirdiği gibi güvende de hissettirdi ve o yersiz gerginlik yaşamamızın önüne geçti.
Sanırım daha fazla övgüye de gerek yok gerçekten tek kelimeyle muhteşemdi.
Tekrar belirtmek isteriz ki, bizim çok güzel bir düğün oldu ve iyi Hint Bahçesini seçmişiz.
Her şey için bir kez daha teşekkür ederiz.

E&H EcemKetenci & Hidayet Düğün Tarihi: 08/06/2015

Lokasyon olarak mekan çok merkezi bir yerde kolay ulaşılabilir bir yer. yemekli olan düğünümde 200 kişi konuk ağırladık. Yetkili ve çalışanlardan gayet memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

A&H AYCAN & HAKAN Düğün Tarihi: 05/06/2015

Merhablar ....
5 hazıran 2015 gunu hınt bahcesınde gerceklersen dügün torenımız için sizlere tessekkur etmek istedik.
Bizim içim ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimde sizlerin essız hızmet ve ilginiz sayesınde en mutlu gunumuzde bızlere verdıgınız tüm destekler için çok tessekkur ederız..
Basta Aliye hanım , Ceylan hanım ve tüm ekibinize ve sonsuz tessekkur eder ... Basarılarınızın devamını dilerim ...

birim Düğün Tarihi: 19/09/2014

Mekan sahibinin ilgisi alakası dört dörtlüktü. Çok memnun kaldım. Merkezi bir yerde olması çok güzeldi ulaşımımız rahattı. Yetkililerin ilgisinden ve personelin hizmetinden de çok memnun kaldım. Size olan yaklaşımları o kadar ilgili ki, gerçekten çok güzel. Ayrıca müziklerimiz de harikaydı, dj çok iyiydi.

PI pınar Düğün Tarihi: 05/09/2014

Herşey çok güzeldi. Kır düğünü düşünüyorsanız İstanbul'da yapılabilicek en güzel yer .

TU turgay Düğün Tarihi: 31/08/2014

Yetkililerin ilgisi iyiydi ve personelin hizmetinden memnun kaldım.

ME Merve Düğün Tarihi: 03/08/2014

Sıcak ve ilgili

C&R Ceyhan & Remzi Düğün Tarihi: 18/05/2014

Biz Ceyhan ve Remzi Belhan, sizlere daha rahat düğün mekanı seçebilmeniz için birkaç şey anlatmak istedik!
Biliyoruz işiniz çok zor, çok yer gezmeniz ve emin olmanız gerekiyor. Açık alan mı, kapalı alan mı? Yemekler nasıl olacak? Kokteyl olacak mı? Müzik ve ışık için ayrı bütçe mi gerekecek, hepsi ne kadar tutacak ve bunları nasıl ödeyeceğiz? Vs vs vs… J
SAKİN OLUN!
İsterseniz bu konulara kafa yormadan, strese girmeden ve düğün öncesi olağan tartışmaları yaşamadan, Qubbe Bahçe ekibi sayesinde, sadece o büyülü gecenin tadını ve keyfini çıkararak, bizim yaptığımız gibi parti havasında geçirebilirsiniz!
Ekibin size güler yüzlü yaklaşımını, bitmek bilmeyen harcama kalemlerini bir kere de ve tek elden çözümlemelerini ve tecrübeleri ile size verecekleri fikirleri gördükten sonra siz de ne demek istediğimizi anlayacaksınız.
Siz yine de birkaç yer gezin ve içinizi rahatlatın ama mekanın büyüsü, ekibin samimiyeti ile yine buraya gelirsiniz ;) Biz öyle yaptık, iyi ki de yapmışız.
MUTLULUKLAR!

M&H Maral & Hakan Düğün Tarihi: 11/07/2015

Merhaba,
Düğün öncesi ve sırasında olarak aşama aşama geri bildirimlerime geçmeden önce Ceylancım'a sizler huzurunda ayrı teşekkür etmek isterim. "Bu işler nasıl olur, süreç nasıl ilerler?" konusunda o kadar yardımcı oldu ki işlerin bu kadar rahat ilerleyeceği aklıma gelmezdi :)

Tanış & Kaynaş & Haberleş:
Ceylan ile iletişim her türlü çok kolaydı. İşim internet üzerine olduğu için zırt pırt telefonla rahatsız etmektense mail üzerinden ilerlemek işime geldi. Ceylancım da saolsun, hiç geciktirmeden her konuya titizlikle dönüş yaptı.

Yemekler:
Ceylan'ın "Tadım gününe özellikle aç gelin" demesinin bir sebebi varmış. Gerçekten son derece lezzetlilerdi. Düğünde de misafirlerden benzer yorumlar aldık. Her ne kadar düğün günü telaştan aç kalmış da olsam birilerinden pozitif yorumlar almak mutlu etti :)
Garsonlar:
Aç kalmak demişken... İsmini hatırlayamadığım garsonlarınızdan birisi bana yemek yedirmek için elinden geleni yaptı :) Ara ara gelip hatırlattı. "Sizinkini kenarda saklıyorum. Acıkınca lütfen gelin yiyin" bile dedi! :) Son derece kibar ve ilgililerdi.
Düğün alanı:
Ne yalan söyleyeyim kışın gelip gittiğimizde "Düğüne kadar bu ağaçlar, çimler yeşerir mi?" diye çok endişeleniyordum. Görür görmez gazeboya aşık olmuştum. Yeşillikler içinde adeta cennet gibi oluyormuş. Harika bir alanınız var!
Aliye Hanım:
Sizi ilk gördüğüm an içimden kalpler uçtu size...
Güzel gözleriniz mi desem, sergilediğiniz duruş mu desem bilmiyorum; ama hayranlık uyandırdınız bende. Düğün gecesi pistteyken, misafirler arasında sizi gördüğüm anı hatırlıyorum. Koşarak geldim yanınıza. Teftişiniz için, gözünüzü gece boyunca alan üzerinde hissettirdiğiniz için sizeçok teşekkür ederim. Ayrıca tekrardan Ceylan'a ve ekibinize sonsuz teşekkürler...

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
A&- AHU & - Düğün Tarihi: 12/09/2014

Rüya gibi bir düğün gerçekleşti. Açık hava kır düğünüydü. Yemekler, sunum, hizmetleri hakkında söylenebilecek tek şey çok güzel olduğu. Yeni evlenecek çiftlerimiz araştırma yaparken bu mekanı mutlaka listelerine almalılar.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
İ&K İnci & Kadir Düğün Tarihi: 06/09/2014

Ve dugun.. Yani qubbe bahce. Eger gercek bir kir dugunu istiyorsaniz burayi tercih edin derim ben tum gelin damat adaylarina. Ilk andan itibaren her an arkanizda isteklerinizi guleryuzle gerceklestiren bi ekip var. Huseyin Bey, Birim Hanim tum gece boyunca herseyin duzeniyle tek tek ilgilendi. Muzikler bir harikaydi. Mekan tam istedigimiz gibi suslenmisti. Uzerinden haftalar gecti, biz hala davetlilerin memnuniyetini dinliyoruz. Melek insanlar Erdem-Pinar Ipekci, ekipleriyle aile olmayi basarmislar, sonsuz tesekkur ederiz. Daha nice organizasyonlarda bulusabilmek umuduyla...

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Qubbe Bahçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Qubbe Bahçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap
23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.