Kaptan-ı Derya İskelesi

2007 Nisan ayında Beylikdüzü Gürpınar’da kurulan restaurantımız açıldığı günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteyi, tazeliği ve lezzeti aynı anda sunmaktadır.
Kaptan-ı Derya’nın kuruluş tarihi çok eski olmamasına rağmen İstanbulun en seçkin balık restaurantlarından biri haline gelmiştir. Eşsiz manzarası, şehrin kalabalığından uzaklığı ve özenle hazırlanan balık, meze ve et sunumları buna en büyük etkendir. Kaptan-ı Derya yıllardır konuklarının memnuniyetini ilk sırada tutup güleryüzlü, dinamik, eğitimli, ve yılların birikimiyle donanmış kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
Restaurantımızın müdavimleri arasında bir çok tanınmış iş adamı, gazeteciler, politikacılar ve sanat dünyasından isimler bulunmaktadır.
Restaurantımız; 100 kişilik sigara içilebilen özenle dekore edilmiş kış bahçesi, 100 kişilik sigara içilmeyen kapalı salonu ve yaz aylarında denize sıfır bir yemek keyfi yaşamanız için düzenlenmiş muhteşem deniz manzaralı 200 kişilik bahçesiyle müşterilerimize hizmet vermektedir.
Kaptan-ı Derya İskelesi
Grand Çiftlik 91 Cevizli Bahçe
48 1 4

Beykoz

Grand Çiftlik 91 Cevizli Bahçe

Cevizli Bahçede kurduğunuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürüp sizlere muhteş...

Revan Garden Davet
124 5 7

Küçükçekmece

Revan Garden Davet

Hayallerinizdeki gibi…Şehrin merkezinde olup, yorucu şehir atmosferinden bu...

Park 333 Wedding Garden
34 3 7

Avcılar

Park 333 Wedding Garden

Park333 davet Küçükçekmece gölüne sıfır olup şehir merkezinin en güzel manz...

Mafsel
35 2 8

Beykoz

Mafsel

En kıymetli gününüzde keşke dememek için MAFSEL olarak hizmetinizdeyiz efen...