Kaptan-ı Derya İskelesi*

Kaptan-ı Derya İskelesi
2007 Nisan ayında Beylikdüzü Gürpınar’da kurulan restaurantımız açıldığı günden bugüne siz değerli müşterilerimize kaliteyi, tazeliği ve lezzeti aynı anda sunmaktadır.
Kaptan-ı Derya’nın kuruluş tarihi çok eski olmamasına rağmen İstanbulun en seçkin balık restaurantlarından biri haline gelmiştir. Eşsiz manzarası, şehrin kalabalığından uzaklığı ve özenle hazırlanan balık, meze ve et sunumları buna en büyük etkendir. Kaptan-ı Derya yıllardır konuklarının memnuniyetini ilk sırada tutup güleryüzlü, dinamik, eğitimli, ve yılların birikimiyle donanmış kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.
Restaurantımızın müdavimleri arasında bir çok tanınmış iş adamı, gazeteciler, politikacılar ve sanat dünyasından isimler bulunmaktadır.
Restaurantımız; 100 kişilik sigara içilebilen özenle dekore edilmiş kış bahçesi, 100 kişilik sigara içilmeyen kapalı salonu ve yaz aylarında denize sıfır bir yemek keyfi yaşamanız için düzenlenmiş muhteşem deniz manzaralı 200 kişilik bahçesiyle müşterilerimize hizmet vermektedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kaptan-ı Derya İskelesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kaptan-ı Derya İskelesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap