Güzelcehisar Event

E-posta Gönder

0216 706 6792

Güzelcehisar Event

Kır Düğünü

Kategori

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Anadolu Hisarı’nın sırtlarında yer alan kır düğünü mekanımız Otağtepe Güzelcehisar Cafe, yeşili ve maviyi bir araya getirirken sizi de eşsiz bir Boğaz manzarasıyla kucaklıyor. Gecesi ayrı gündüzü ayrı güzel olan tesisimiz hem Rumeli hem de Anadolu Hisarları’nı görebileceğiniz çok özel bir konumda bulunuyor ve yaklaşık 6 dönümlük büyük bir arazi içerisinde yer alıyor. Açık alanda 300 kapalı alanda ise 200 misafir ağırlama kapasitesine sahibiz. Daha küçük etkinlikler için de ayrı ayrı olmak üzere açık ve kapalı alanlarımız bulunuyor. Ayrıca, yeşillikler içinde yer alan minipark sayesinde aileleri düğünün keyfini çıkarırken minikler de oyun alanında eğlenebiliyor.

Amacımız hayatınızın en önemli günlerinden birine ev sahipliği yapmak ve sizi yeni hayatınıza mutlulukla uğurlamak! Bu yüzden de düğününüz öncesinde bir araya gelerek nasıl bir düğün istediğinizi konuşmayı çok önemsiyoruz çünkü tüm planlamamızı sizin tercihleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Mekan süslemeleri ve servis düzeninden tutun gelin ve damat olarak alana girişinize kadar tüm detaylarıyla düğününüzü önceden düşünmek, prova etmek ve organizasyonu tamamen üzerimize almayı istiyoruz.

Bunu yaparken profesyonel bir ekiple hizmet verdiğimizi de belirtelim. Servis elemanımızdan aşçımıza kadar tüm ekibimiz, konusunda tecrübeli ve en ince ayrıntılara dikkat ederek oldukça titiz çalışan kişiler.

Kısacası; İstanbul boğaz manzaralı düğün mekanları arayışındaki tüm çiftler için hizmete hazırız! Gündüzleri güneşin yeşille, geceleri ise köprü ışıklarının denizle buluştuğu noktada sizi bekliyoruz! Düğün günü gelip çattığında “iyi ki buradayım” demeniz için büyük bir heyecan duyuyoruz.

Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, ziyaretimize gelerek eşsiz lokasyonumuzun keyfine siz de varabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfadaki iletişim bilgilerinden yararlanmak ya da formu doldurup “ücretsiz fiyat teklif al” butonuna tıklamak!

İletişim

Emrah Sargın

  • Telefon: 0216 706 6792

  • Adres: Muhteşem Çıkmaz Sok. No:25 Otağtepe Kavacık/Beykoz/İstanbul

Güzelcehisar Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!