Dönertaş Davet Bahçesi*

Dönertaş Davet Bahçesi
Edirne’nin en köklü şirketlerinden biri olan Trakya Un Sanayi, Edirne’nin sosyal yaşantısına canlılık kazandırmayı amaçlayarak 1990 yılında işletmeye açtığı Cevat Ağaoğulları Spor Tesisleri ile Edirnelilere en iyi hizmeti görev edinmiştir. Edirne’ye yepyeni bir çehre kazandırmayı hedefleyen Tesis, 2012 yılında mekanlarına bir yenisini daha ekledi : Tunca Nehri’nin kenarında bulunan, tarihi eser Un Fabrikasının bahçesi, doğayla iç içe atmosferi korunarak yeniden düzenlendi ve “Dönertaş Davet Bahçesi” adıyla hizmete açıldı. Kahvaltı & Brunch, Cafe & Pub, Restaurant ve Davet & Organizasyon konseptiyle misafirlerini ağırlayan Dönertaş Davet Bahçesi kaliteli hizmet anlayışı, doğayla bütünleşen nostaljik atmosferi ve her geçen gün artan müşteri potansiyeliyle en iyi olma yönünde hızla ilerliyor. Kendi özel gününüzde sizler davetli olup doyasıya eğlenirken bizler ev sahipliğini üstleniyoruz…
Kır düğünü, kına, nişan, sünnet düğünü, şirket yemekleri, iftar, kokteyl, after party, grup yemekleri, konser gibi birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek, 1.200 kişilik kapasitesi, altı dönümlük arazisi, iki dönümlük yeşil alanı ve kendisine ait iki dönümlük otoparkıyla rüyalarınızı gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir bahçe. Edirne’nin merkezinde, her türlü açık hava organizasyonlarının gerçekleştirildiği Dönertaş Davet Bahçesi deneyimli, bu işe gönül vermiş çalışanları ve lezzetli menü sunumlarıyla konuklarını ağırlıyor. En özel gününüzü Edirne’nin en keyifli yerinde kutlamak, pazarlarınızı sakin ve ferah bir ortamda brunchla güzelleştirmek, akşam yemeklerinizi Tunca nehrinin eşsiz manzarası eşliğinde geçirmek ve günün her saatinde kendinize ait zamanlar yaratmak isterseniz; misafirimizsiniz. Tecrübeli yönetimi, profesyonel kadrosu, alternatifli çözüm önerileriyle rüyalarınızı yaşatmaya hazırız…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
E&C Ezgi & Canberk Düğün Tarihi: 22/08/2016

Düğün konusunda çok tecrübeli bir firma ve bu tecrübeyi yansıtacak çok güzel bir bahçeye sahipler, kır düğünleri için ideal bir mekan...

H&F Hande & Fatih Düğün Tarihi: 30/07/2016

Bütün detaylar ile tek tek ilgilenen her isteğinize karşılık veren size sürekli alternatif fikirler sunan güleryüzlü yardımsever bir ekip, sunduğu hizmetlere ve mekana göre fiyat politikası da gayet uygun. SÖzleşmeyi imzalayıp detaylar üzerinde anlaştıktan sonra size sadece eğlenmek kalacak bundan emin olabilirsiniz.

Gizem Düğün Tarihi: 22/08/2015

Doğa içerisinde konumlanan mekan dekorasyonu ve düğa ile iç içe olması sebebi ile çok etkiledi bizleri. Mekan olarak açık olması aynı zamanda yağmura karşı önlem amacı ile büyük şemsiyelerinin olması ve kır düğünü konsepttinde olması tercih sebeplerimiz arasındaydı. Yaklaşık 200/250 konuğumuz vardı yemekli organizasyonumuzda yemeklerin tadı sunumu görselliği gayet güzeldi. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca cok memnun kaldığımızı ifade edebilirim.

S&S Sıla & Sertaç Düğün Tarihi: 24/05/2015

Düğün mekanımız bir kır düğünü alanı olacaktı, bu kesindi. Düğünüm Edirne'de olduğu için Düğün.com üzerinden bulduğum Dönertaş Davet Bahçesi, profesyonelliği ve Satış Sorumlusu Sezil Hanım'ın muhteşem sıcaklığı ile kararımı netleştirdi. Yağmura karşı dizaynı muhteşem 2 parasol bulundurmaları, nehir kenarında olması ve alanın ferahlığı kararımızı hızlandıran detaylardı. Her şey son derece titizlikle düşünülmüştü. Hatta mekana gelmemiz için bir sandal dahi ayarlandı. Tek aksilik cupcakelerimizin sunumu aşamasında servis elemanları sebebiyle yaşandı; ancak Sezil Hanım anında müdahil olarak sorunu çözdü.

TU tugba Düğün Tarihi: 23/04/2015

eşsiz bir gece için eşsiz bir mekan

Nigar Düğün Tarihi: 15/08/2014

Ortam, mekan süslemesi, yemekler ve en önemlisi hizmet muhteşemdi! Tam istediğimiz, rüya gibi bir düğün oldu. Edirne'de evlenmeyi düşünenler için 10 numara bir mekan. Herkese tavsiye ederim!

S&S Sıla & Sertaç Düğün Tarihi: 24/05/2014

Gayet incelikle her sey hazırlanmıstı. Anlaşmadan sonra düğünümde gittim ve süreç boyunca beni yönlendirdiler, telefon üzerinden pek çok kez bilgi verdiler. Nehir kenarında, yağmura karşı parasolleri olan, köprü manzaralı nefis bir mekan. Alkollü bir düğün gerçekleştirecekseniz bakmadan geçmeyin derim! Fiyat kalite performansı şehrin en iyisi diyebilirim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Dönertaş Davet Bahçesi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Dönertaş Davet Bahçesi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap