Buzzpark*

Buzzpark
açık , kapalı ve havuz başı konsepti olmak üzere farklı kategorilerde hizmet veren markamız bünyesinde 300 ile 1000 kişilik misafirleri kabul edebilmektedir. Özenli ve lezzetli yemek servisi, sahne ve ışık düzenlemesi, engelli girişi, önceden menü tadımı, menüde istenilen değişikliklerin yapılması mümkündür. Arzu edildiğinde kendi fotoğraf sorumlunuz ile çalışabilirsiniz. İşletmemizde parti sırasında bir nefes almak isteyenler yemyeşil bir saha olan kendi bahçemize çıkabilirler. Organizasyon görevlimiz size her zaman yardımcı olacaktır

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
BA bahar Düğün Tarihi: 15/08/2015

470 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik. yemklerin tadına bakamadık ama ordor tabağının tadı güzeldi tazeydi.misafirlerde beğenmişlerdi.şehrin tam merkezindeydi.aslında şöyle şehir merkezi yavaş yavaş o tarafa kaydığı için merkezi bir yerdeydi.ulaşımı rahat kolaydı. ulaşım araçları da geçiyordu. mekan görsellik olarakta gayet güzeldi. kapalı alanda geçekleşti. gayet hoştu eğlendik. bizden sonra evlenecek olan çiftlere öneriyorum.

AY Aynur Düğün Tarihi: 24/07/2015

Bursa'da bulunan en güzel düğün salonuydu ve bu mekan ancak belediye çalışanlarına ait olduğu için bizde burada gerçekleştirmiştik. halka açık bir mekan fakat normalde pahalı olmasına rağmen biz uygun bir fiyatta gösterişli güzel şık bir düğün yapabileceğimiz için tercih etmiştik. 300 kişilik bir organziaysondu ve havuz kenarındaydı yemekli bir organziasyondu yemekleri gerçekten çok güzeldi lezzetli bir menüsü vardı çok memnun kalmıştı misafirlerim zaten biz yemek içinde bir tadım süreci gerçeklştirmiştik çok memnun kalmıştım. tadım sürecindekiyle o gece sunulan yemek lezzetinin aynı oluşuyla ve sıcak seri bir servis yapılmasıyla bizi memnun etti. Mekanın zaten önceden belirlemiş olduğu anlaşmalı odluğu bir firma vardı onlarla çalışmıştık foto video çekimleri çok güzeldi birde mekanın kendisinin çalışmalı olduğu bir kuaför hizmeti de bulunuyordu ben herşeyden çok memnun kaldım mekanın göstermiş odluğu ilgi alaka herşey çok güzeldi.Mekan merkezde bulunan bir mekandı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Buzzpark ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Buzzpark hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap