Belenbaşı Çiftliği

Listeme ekle
Belenbaşı Çiftliği


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
EM Emine Düğün Tarihi: 25/07/2015

Düğünümü 250 kişilik, yemekli ve içkili gerçekleştirdim. Garsonların hizmetleri süperdi, orkestra kesinlikle harikaydı. konuklarımın yorumları da bu yöndeydi. Açık hava kır mekanı dağın yamacında bir yanı deniz görüyor doğa ile gerçek anlamda iç içe.. Çiftlik konseptinde bir düğün düğün düşünenler için ideal. Gerçekten çiftlik etrafta hayvanlar var. Masaların süslemeleri de çok güzel ve değişikti, ilginç bir konsept oluşturdukları için mekanın çalışanlarına teşekkür ederim. Su kabağını oyup masaların üzerlerine yerleştirdiler. Mekan ve dekorasyon kesinlikle uyum sağladı. Ulaşım olarak da herkesin rahatlıkla gelebileceği bir mekan.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Belenbaşı Çiftliği sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 30-50 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 30-50 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Davet Alanları Açık ve kapalı alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Şehir merkezinde, Yüksek tavan
 • Manzara Panaromik manzara, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Deniz manzaralı

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 1.000-2.000
 • Konaklama Kapasitesi 50 kişiden az
 • Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kokteyl Kapasitesi 3.000 den fazla
 • Kapalı Alan Kapasitesi 100-200
 • Otopark Araç Kapasitesi 750-1.000

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryan
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde kızımızla oğlumuz evlenmeye karar verdiler! Sonsuz mutluluklarının başlangıcına torosların eteğindeki Belenbaşı Çiftliği'nde adım atmak istediler.

Bu çiftlik öyle bir yermiş ki sınırları şehrin hemen dibinde başlayıp yemyeşil ormanın içinde devam ediyormuş. Adeta cennetten bir köşe olan çiftlikte yaşayan bütün hayvanlar genç çiftlerin mutluluğuna şarkılarıyla eşlik ediyorlarmış. Düğün meydanı ben diyeyim üçbin kişi, siz deyin beşbin kişi alacak büyüklükteymiş. Buraya gelen ziyaretçiler gitmek istemiyorlarmış çünkü sihirli lezzetlere doymak imkansızmış.

Özel kahvaltıları, kuyu tandırı, kuzu çevirmesi, zengin meze çeşitleri gelen herkesi kendisine bağlarmış. Ama asıl önemlisi orada evlenen çiftlerin unutulmaz anılarla mutluluklarının taçlandırılmasıymış.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Fulya Albistan Adres Sarısu Mahallesi 168. Sok. Belenbaşı Mevkii Konyaaltı
Konyaaltı,

YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
T&S TÜRKAN & Salih Düğün Tarihi: 21/10/2017

Düğünümüz Belenbaşı Çiftliğinde oldu, tek kelime ile muhteşem inanilmaz bir düğünümüz oldu emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekür ederiz ??düğünü olacak gelin adaylara tavsiye ediyorum ???❤❤❤

E&E Ersen & Ersen Düğün Tarihi: 16/07/2016

Nişanlımla mekana büyülendiğim için hep burada düğünümüzü yapmak istedik. Ancak büyük bir sinirle kalktık. Ego dolu bir beyfendinin düğünle ilgili bir tek fotoğraf bile gösteremediği güzel ama organizasyon açısından tavsiye edilmeyecek bir mekan. Fotoğraf görebilir miyiz diyorsunuz internet sitemizde var girip açın. Siz bilgisayarınızdan açamaz mısınız. Yok benimki onu desteklemiyor. Giriş nasıl oluyor ? Video stüdyomuza gidin orada var bakabilirsiniz. 10 sayfalık resimli katalog yapmaya erinen insanlara kim düğün emanet etsin.. 1/10

Gökhan Düğün Tarihi: 20/09/2015

Açık havada yapılan organizasyonumuz da kır düğünü konsepti tercih ettik. Özellikle orkestra hzmetinden çok memnun kaldık. Masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. Yetkili ve çalışanlardan da ayrıca çok memnun kaldık, tavsiye edebilirim. Yemekler harikaydı sadece lokasyon olarak çok kolay bulunabilir bir mekan değil ve levhalandırma eksik aynı zaman da wc ve su kesilmesi ile ilgili bir olumsuzluk yaşandı bunun dışında yolundaydı herşey.

AY aysun Düğün Tarihi: 19/09/2015

Çevremin tavsiyesi üzerine ve mekan işletmecisinin tanıdığım biri olduğu için tercih ettiğim mekandan genel anlamda oldukça memnun kaldım. Lokasyon olarak herkesin bildiği ve kolay bulunabilir bir mekan. yeni evlenecek olan çiftler tarafından tercih edilebilecek bir mekan sadece biz fotoğrafçı konusunda bir anlaşmazlık yaşadık bu durumunda iyileştirilebilir olduğunu düşünüyorum. bu durumun anlaşma öncesi konuşulmasını öneririm. bunu dışında her şey olumluydu. açık alanda yaptık düğünümüzü ve masa düzeni süslemeler görsellik de gayet güze-ldi zaten bizzat bizim tercihimize bırakıldı. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca memnun kaldık.

NE Neriman Düğün Tarihi: 29/08/2015

Tüm ekibiyle oldukça memnun kaldığımız keyif aldığımız cok güzel bir organizasyonumuz oldu. 200 kişilik açık alanda olan organizasyonumuzda kır düğünü konseptine uygundu herşey. çevre düzenlemesi güzeldi yetkili ve çalışanlardan oldukça memnun kaldık. ses sistemi orkestra sisytemi gayet iyiydi. lokasyon olarak Antalya'yı bilen biri için oldukça kolay bulunabilen bir mekan. yemekler tabaklarda hiç kalmadı diyebilirim. keyifliydi herşey. sadece çiçekçi konusunda durum biraz daha iyileştirilebilir. Kayınvalide olarak bu mekandan cok cok memnun kaldım.

EZ Ezgi Düğün Tarihi: 29/08/2015

Doğal ve natural ortamda evlenmeyi düşünüyorsanız dağa ile iç içe sade natural bütünlük... kesinlikle bu mekanı tercih etmelisiniz. Kalitesi sunumu görselliği herşeyi ile harika 300 kişilik organizasyonumuzda ordövr tabakları ile ikram sunuldu. kır düğünü konseptinde yapılan düğünde masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. Antalya nomelde cok sıcak bir çlge ancak Belenbaşı dağın eteğinde konumlandığı için 1 gr terlemedik. herkezin cok memnun kaldığı süper bir deneyim yaşadık

ME Meral Düğün Tarihi: 01/08/2015

100-150 arasında bir sünnet düğünü yaptık. yemeklerin tadı çok güzeldi. konuklarımın hepsi mekandan memnun ayrıldı.herkeze öneriyorum bu mekanı. sahibi çok profesyonel çalıştı. mekanın güzelliği ve görselliği şahaneydi.kesinlikle bir organizasyon düzenleyecekseniz mekana gitmenizi tavsiye ederim.

EM Emine Düğün Tarihi: 25/07/2015

Düğünümü 250 kişilik, yemekli ve içkili gerçekleştirdim. Garsonların hizmetleri süperdi, orkestra kesinlikle harikaydı. konuklarımın yorumları da bu yöndeydi. Açık hava kır mekanı dağın yamacında bir yanı deniz görüyor doğa ile gerçek anlamda iç içe.. Çiftlik konseptinde bir düğün düğün düşünenler için ideal. Gerçekten çiftlik etrafta hayvanlar var. Masaların süslemeleri de çok güzel ve değişikti, ilginç bir konsept oluşturdukları için mekanın çalışanlarına teşekkür ederim. Su kabağını oyup masaların üzerlerine yerleştirdiler. Mekan ve dekorasyon kesinlikle uyum sağladı. Ulaşım olarak da herkesin rahatlıkla gelebileceği bir mekan.

DO Dogan Düğün Tarihi: 06/06/2015

Mekanın yemeklerinden çalışan personelin özverili olmalarından ve mekanın şıklığından memnun kaldım ve yeni evlenecek çiftlere de tavsiye ediyorum.

 
Belenbaşı Çiftliği ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Belenbaşı Çiftliği hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap